Тази вечер от 20:00 часа, Ботев приема Лудогорец в Пловдив в последен двубой от деветия кръг в Първа лига.
"Орлите" нямат право на нова грешна стъпка в първенството, тъй като ще се отдалечат от върха, където борбата в момента се води между ЦСКА и Левски, който играят помежду си през другата седмица.
Въпреки загубата на разградчани от Байер (Леверкузен) в Лига Европа, старши треньорът на "канарчетата" Николай Киров заяви, че няма как съперникът им да бъде подценен и едва ли това ще повлияе по някакъв начин на срещата помежду им.
И двамата наставници ще могат да разчитат на най-добрите си играчи и се очаква много интересна борба за трите точки.
USD
CHF
GBP
svetoslav-hristov
на 23.09.2018 в 18:54:21 #62Релеф, Прецени го съвсем адекватно. Но се вижда съвсем очевидно. Само леля ти не го установява.
ChernotoVlechugo
на 23.09.2018 в 18:52:50 #61Сопот БФС 2:3
house_75
на 23.09.2018 в 18:52:31 #60Да го
турчоля
Ol' Dirty Bastard
на 23.09.2018 в 18:51:38 #59Страничният съдия е невъэможно да не види такава эасада! Престъпници в черно!
blue violence
на 23.09.2018 в 18:50:23 #58Минев,точно Минев я покрива!Егати съвпадението!
Мик Джагър
на 23.09.2018 в 18:49:54 #57Много вълнуващ мач вика коментатора
Това ми звучи като култовото Леефски отказва да се предаде, след като говедата изравниха след автогола на Белаид
hufu
на 23.09.2018 в 18:49:40 #56аре Барса започват малко футбол за разнообразие че това порно със сватбата и кренвиршите
Cantona7
на 23.09.2018 в 18:48:57 #55ВЕЧНАЯ ДРУЖБААААА ,ВЕЧНАЯ ДРУЖБААААА!
Ol' Dirty Bastard
на 23.09.2018 в 18:48:19 #54100% эасада!
hufu
на 23.09.2018 в 18:47:57 #53говедата и обелките да продължавата да
на кренвиршите
Мик Джагър
на 23.09.2018 в 18:47:47 #52Това по-драматично се получи и от мача с Верея
Мик Джагър
на 23.09.2018 в 18:46:28 #51Мик Джагър
на 23.09.2018 в 18:45:02 #50Тошко Неделев вече го виждам с червената фланелка
Мик Джагър
на 23.09.2018 в 18:38:14 #49Валди, евроидиoте, остави. Знаех, че няма да схванеш думите ми. Мед ми капе на сърцето като се сетя съдията с Леверкузен как им се смееше на шимпанзетата за симулациите
Мик Джагър
на 23.09.2018 в 18:36:22 #48То лошото не е само измислените и пресилени дузпи. Прпблемът е, че многп трудно им се отнема топката, защото всяко посягаме е фаул, а ако шимпанзетата много се търкалят и квичат, следват и картони. Многп е трудно да се играе срещу такъв отбор.
house_75
на 23.09.2018 в 18:33:32 #47Ботев няма да загуби, въпреки съдията.
haiasko
на 23.09.2018 в 18:33:06 #46Мачът се играе на 100%, но тая измислена дузпа им разказа на Ботев играта. Те по принцип не са особено силни, но чак и съдията да помага на рязаните, малко в повече им идва
Мик Джагър
на 23.09.2018 в 18:32:31 #45Влади, семплий евроидиoте, наистина ли не си даваш сметка, че тези 300 000 евро са на многп по-висока цена
mirrco
на 23.09.2018 в 18:32:22 #44Мирише ми на обръщалка...
Ol' Dirty Bastard
на 23.09.2018 в 18:28:44 #43Сватбата не го ли е срам да свири по тоэи начин? Тоэи е същият престъпник като Никито Йорданов!