Днес от 17:30 часа, Ботев (Пловдив) приема Черно море в "Коматево" в среща от 29-ия кръг в Първа лига от плейофната фаза на първенството.
"Канарчетата" заемат четвъртото място във временното класиране с актив от 47 точки, докато варненци са на шестата позиция с 42.
Старши треньорът на домакините Николай Киров има доста кадрови проблеми преди днешния двубой. Аут от състава са Димитър Пиргов, Джонатан Перейра, Антонио Вутов и Атанас Зехиров, като под въпрос са Васил Шопов, Даниел Кайзер и Георги Терзиев.
Колегата му Илиан Илиев също има проблем с окомплектоването. От групата отпаднаха Пламен Димов и Радослав Василев, които са наказани, както и Георги Илиев и Цветомир Панов, които пък не успяха да се възстановят навреме от травмите, които лекуват.
USD
CHF
GBP
Аlex
на 13.04.2019 в 16:48:08 #22Чукча, очаквай неочакваното.Моят Ботев ще ви пусне кръв,гарантирам ти го.
lexus444
на 13.04.2019 в 16:44:35 #212 поредни порно мача с участието наТим- Черно- море.Тов изместиха Славия и чичо Венци.Въпреки вчерашното тото-3:5
more-ole
на 13.04.2019 в 16:40:39 #20Mинчев игра много добре...повечето грамотни отигравания бяха негови, Панайотов бавен и мек...без Георги Илиев сме безидейни в атаките...Андраде ме изненада приятно.
lexus444
на 13.04.2019 в 16:39:26 #19Не бе то беше очевидно,как играхте с нас,как играхте с тях?Я стига немахте точен удар на тича.Сигурно щото телците беха много добри? А за днешния мач пак,пусни си запис на мача за купата с какъв хъс играят врабчетата и как играха днес.Само без оправдания,че се пазели или изморени.Смешно е!
AK 47
на 13.04.2019 в 16:37:26 #18ансанбловите съчетания в коматево надминаха по артистичност тези в арена армеец
нито един картон
то бива любов
бива обич
но пред тая и
инстанбулската конвенция
бледнее по джендърство
lexus444
на 13.04.2019 в 16:32:46 #17Не сте дали мача на герена ли бе.Само ти си верваш,че не сте.Такова порно във Варна скоро не бях гледал.
lexus444
на 13.04.2019 в 16:28:29 #16Море,какъв Патрик какви 5 лева.Дадохте на фк Козирка мача,сега ви връщат 3 те точки в Пловдив.Ти си умен тип.Защо се правиш,че не виждаш нещата в инстинската им светлина?
CHUKCHA
на 13.04.2019 в 16:25:58 #15Алекс, чистокръвни в България останаха май само Левски Карлово и Мъдрево.
Аlex
на 13.04.2019 в 16:22:33 #14Тоя мач е специално за ония чистокръвния лаик,имаш се за фен на Ботев.И тоя ме коментира мен на тема футбол.
УмеренЦСКА
на 13.04.2019 в 16:21:30 #13... И защо Неделев не си потвърди класата?
CHUKCHA
на 13.04.2019 в 16:20:53 #12Алекс, какъв друг Ботев? Освен да се обръсне.
CHUKCHA
на 13.04.2019 в 16:19:28 #11Пана, индианците ли бяха?
Пилетата се пазят за чорбата, не искат Любо да ги разгадае.
УмеренЦСКА
на 13.04.2019 в 16:18:05 #10...Съжалявам... Искаше ми се Минчев да потвърди, че е голяма надежда в този мач, но не се получи...
Аlex
на 13.04.2019 в 16:14:53 #9Бял,искаме в сряда друг Ботев да видим.Това което гледаме в последните мачове е мъчение.
CHUKCHA
на 13.04.2019 в 16:14:17 #8Пиленцата май засмукаха морска вода.
Batko1
на 13.04.2019 в 16:13:19 #7Страхотна атака моряци, браво!
УмеренЦСКА
на 13.04.2019 в 16:12:02 #6Мачът върви към "борческо реми". За мен беше интересен Минчев, новата млада звезда на българския футбол. Но май го смениха вече...
Batko1
на 13.04.2019 в 16:11:02 #5И първото полувреме беше същото, битка но приятен за гледане футбол, стига да си безпристрастен!
Batko1
на 13.04.2019 в 15:51:05 #4За 60 минути имаме 1 удар в очертанията на вратата и това е изритана топка от Тонев????
Аlex
на 13.04.2019 в 15:36:17 #3Сами си правим трудни мачовете с тия детински и елементарни грешки.