Лудогорец започва новия сезон с гостуване на Ботев (Враца). Домакините са амбицирани да поднесат изненада, а старши треньорът Антони Здравков ще иска да се докаже срещу бившия си тим.
Той няма сериозни кадрови проблеми и ще заложи на най-добрите си футболисти.
Атаката ще водят Валери Домовчийски и Даниел Генов, по двата фланга ще действат Том и Петър Атанасов, а в средата на терена ще започнат Атанас Зехиров, Юлиан Ненов и Чавдар Ивайлов.
За Лудогорец ще се завърне Стефан Баджи, който не игра за Суперкупата срещу Локомотив (Пловдив). Той най-вероятно ще си партнира в халфовата линия с новото попълнение Алекс Сантана.
На пейката пък ще останат Светослав Дяков и Анисе Абел. Мавис Чибота отново ще е в ролята на централен нападател, а от първата минута може да се появи и Доминик Янков. Каули и Дан Битон ще са другите офанзивни футболисти в състава на Върба.
Лудогорец никога не е губил от Ботев (Враца), като от 7 шампионатни мача срещу този съперник има 6 победи и 1 равенство.
Двубоят на стадион "Христо Ботев" започва в 20:00 часа, а рефер ще е Никола Попов.
USD
CHF
GBP
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 08.08.2020 в 18:55:29 #48Пресето не прави разлика от равен с късмет за числото,с бой над гела
лекувай се бе рогат
united 17
на 08.08.2020 в 18:54:23 #47Къде е к4ф, да му се *** в/у мазната урудлива мутра ???
https://prnt.sc/twc8cv
https://prnt.sc/twc8s5
https://prnt.sc/twc90w
sly
на 08.08.2020 в 18:54:23 #46Казах ли ви, заложих на Ботев! Добре се печели,макар да не ми се налага!
grozdanov78
на 08.08.2020 в 18:50:32 #45Сега всички ще почнат да коментират че съдията помагаше за Лудогорец и ги подкрепяше след като им свири дузпа.
sly
на 08.08.2020 в 18:48:38 #44Най-хубавото на орлите е боят по говедата!
Ragnar2
на 08.08.2020 в 18:44:54 #43Тва е щото ББ им построи зала и игрище
Ся Враца така ще се развие, че няма да имат стигане
boris
на 08.08.2020 в 18:44:39 #42След вчерашния мач с ФК 48 си мислех, че ЦСКА едва ще додрапа до второто място - сега се съмнявам че и до там ще стигне, предвид развитието на клубовете от миманса до скоро.
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 08.08.2020 в 18:44:26 #41САМо доносници,педита и злобари откачени са се събрали тук
staroto
на 08.08.2020 в 18:43:13 #40Като гледам след първия кръг, Лудогорец на последно място!
kyp_kamo_nanyp
на 08.08.2020 в 18:42:30 #39Интересно, защо швепса се газира толкова много тази вечер. Дали не е вече прикрит фен на "Лудогорец" ...?
grozdanov78
на 08.08.2020 в 18:41:34 #38Май Ботев Враца ще поведе в класирането, освен ако Левски бие Берое с 4 гола разлика.
boris
на 08.08.2020 в 18:41:33 #37Тия врачане, немат чувство за национална кауза
VB
на 08.08.2020 в 18:41:23 #36Ще се лее гел!
kyp_kamo_nanyp
на 08.08.2020 в 18:40:32 #35Без майтап. Когато вземах общаци от "Максуда" за един обект в Обзор, имаше трима култови мангала. Прякорите им бяха "Салатата", "Голямата водка" и "Фантата" ...!
Apostola
на 08.08.2020 в 18:40:11 #34Снощното е като софт -гей порно,пред сегашното.
Paul
на 08.08.2020 в 18:40:00 #33Кво става бре?! Тия зелените от Враца са като Ливърпул.... Върба е пътник!
united 17
на 08.08.2020 в 18:39:14 #32Шуепс, не набърквай майки е, отворко !!!
kyp_kamo_nanyp
на 08.08.2020 в 18:36:43 #31Модератора ще се самосезира ли срещу хюмнето "фанта"? Ако бях написал неговите коментари, сигурно 5 годишен бан щях да имам. Друг е въпросът, че ако пишех неграмотно като него, щях да умра от срам ...
united 17
на 08.08.2020 в 18:35:03 #30Преди мача да не са вадили картофите на тая нива у Ню Йорк дагойба ???
п.п. к4ф дограмаджия скопен, вземи си един кожен профил и си го наври в г*за, пеерас най-обикновен !!!
sly
на 08.08.2020 в 18:34:52 #29Кой се вързал, вързал! Ще приберат колкото дълга на говедцата!