Черно море приема днес Лудогорец в мач, който може да се окаже последен за Антони Здравков в ролята на старши треньор на разградчани. Само победа ще запази поста на Сухия начело на "орлите", след като в първите си два мача от пролетния дял шампионите стигнаха само до равенства срещу Верея (0:0) и Ботев (Пловдив) (1:1).
Илиан Илиев и Черно море пък вече показаха, че знаят как да побеждават водещите отбори в Първа лига на стадион "Тича". От Варна на два пъти победен през този сезон си тръгна Левски, а при подновяването на шампионата в елита миналата седмица ЦСКА отстъпи с 0:2.
За срещата с разградчани домакините отново ще разчитат на изтърпелите наказания Васил Панайотов, Пламен Димов и Петър Витанов. Аут за "моряците" са чужденците Жоржиньо и Кононго, които лекуват контузии.
Лудогорец също има проблеми. За разградчани аут е капитанът Светослав Дяков, който претърпя операция на менискус и ще отсъства от игра в следващите поне две срещи на "орлите".
Любопитно е да се отбележи, че Черно море се чувства изключително комфортно у дома през този сезон. За последно тимът загуби на "Тича" на 23 септември миналата година, когато отстъпи на Славия с 1:2, а след това "моряците" стигнаха до 6 последователни успеха във Варна.
USD
CHF
GBP
hufu
на 23.02.2019 в 14:36:05 #21Моралните от подуяне съвсем обърнаха палачинката
Половината рода на перукан е на заплата в подуяна.
Зам шефчето на бефесе и болен лефскар им е посредник на посредника, а те се нахъсват за мачовете си с Вадуц
El Marcone
на 23.02.2019 в 14:27:46 #20Зетя, сина, БФС, УЕФА, ЦРУ.........Всичко е без значение, ако не вземете мача утре
Apostola
на 23.02.2019 в 14:04:32 #19Вместо да вземат под наем разни китайски французи трябваше да си върнат Генев,сега нямаше да сме загубили точки от Доко и проблемът в защита нямаше да съществува.
fenfutbol
на 23.02.2019 в 14:04:13 #18Явно няма пари за делиорманските тролове и те дружно абдикираха от форума
El Marcone
на 23.02.2019 в 14:02:30 #17Evroidioti на 23.02.2019 в 15:23:30 #25 Холмар Замирисва на Левски Шампион!
====================================
Смешно ли ти е
?Колко пък да е смешно
hufu
на 23.02.2019 в 14:02:21 #16пирожка то пък все едно цска от подуяне са много добри
hufu
на 23.02.2019 в 14:01:21 #15Къде избягаха многобройните фенове на чалмаритее
къде е батко крилатко, бачкатора и и аватарите им
Тези дори и да станат шампиони в ЕК ще бъдат унижени злобно
и проекта на киро е към своя край
StefanVT
на 23.02.2019 в 13:55:43 #14...бе бъзикам се аз ама дали пък верно Левски няма да стане шампион тая година
FaNaTiK
на 23.02.2019 в 13:55:39 #13Чист спестен червен картон за гнусната мангала Марселиньо. Не ги ли е срам тия помияри от Разград, всеки мач само реверанси?!?
fenfutbol
на 23.02.2019 в 13:51:30 #12Перуци вече не е на заплата в УЕФА и явно е вдигнал мизата до непосилни за Гела размери
Ol' Dirty Bastard
на 23.02.2019 в 13:51:02 #11Улаев и ти си прав братко!
stoyan-kiryakov
на 23.02.2019 в 13:46:13 #10Два жълти и един червен спестени за шалварите
IMC
на 23.02.2019 в 13:46:02 #9Новия телевизор май изпи парите за БФС...
fenfutbol
на 23.02.2019 в 13:43:26 #8Гледайки мача виждам, че проекта е пред приключване. Или Гела е спрял да си плаща, или е преценено, че повече няма да го носят напред със всякакви средства. Като цяло турците не знаят къде са. Натанел не ще да преподписва и е изваден от състава. Очаквам всички съдийски усилия да се насочат вече към краварника.
Ol' Dirty Bastard
на 23.02.2019 в 13:38:59 #7Холмар 7.5 е коефициентът за 0:0
Ol' Dirty Bastard
на 23.02.2019 в 13:37:00 #6Мача се играе според мен, ще гледам и второто полувреме със сигурност. Преди началото на мача си мислех че мача ще бъде порно
StefanVT
на 23.02.2019 в 13:20:21 #5Медузите нищо не играят , май ще има полегнала Пенка
KOH_be_KOH
на 23.02.2019 в 13:10:15 #4Наще' са се изложили с почистването на терена... По него има повече сняг, от колкото реално валя днес във Варна!
Bloody_Sword
на 23.02.2019 в 12:59:52 #3Прогноза няма да давам , и разбира се - всички сме за Морето !
Lucho0046
на 23.02.2019 в 12:27:27 #2#4 Договора му свършвал и не искал да подписва.А уж е до и 20 ...