Петъчният ден се явява началото на новата футболна кампания в Първа лига. А стартът е повече от интригуващ. Един срещу друг се изправят новаците в елита от ФК ЦСКА 1948 и един от големите претенденти за трофея през този сезон ЦСКА. Двубоят е очакван с интерес поради сериозното напрежение между двата клуба през последните години. Е, днес имат отличен шанс да разрешат спора си на националния стадион "Васил Левски". Още по-хубавото е, че арената ще бъде достъпна и за фенове, като противоепидемичните мерки гласят, че в сектор може да се допускат максимум по 1000 човека.
Мачът обещава интересни мигове и заради силните селекции, които "червени" и "армейци" направиха през лятото.
Източник: LAP.bg
ФК ЦСКА 1948 измина пътя от аматьорските групи до елита на България. "Червените" спечелиха Втора лига през миналия сезон, след като първенството бе прекратено заради пандемията от коронавирус.
Наставникът на столичани Красимир Балъков ще може да използва всичко най-добро в своите редици. Очакванията са зад трупащия рекорди Мартин Камбуров, да действа националът Галин Иванов. Голаджията на ФК ЦСКА 1948 - Андон Гущеров по-скоро ще остане сред резервите, тъй като е контузен.
Другите интересни имена в състава на символичните домакини са бившите левскари Дани Младенов, Сашо Александров и Димитър Пиргов.
ЦСКА няма проблеми около състава и Стамен Белчев ще може да избере най-доброто. Шанс да попаднат сред титулярите имат новите попълнения Юга, Санкаре и Юрген Матей. В отлична форма се намират Вальо Антов и Тиаго.
Източник: LAP.bg
Враждата между феновете на двата "червени" отбора е свирепа. Двата лагера сипят тежки обиди и закани един към друг, така че срещата довечера ще бъде доста взривоопасна.
Главен съдия на любопитния мач е Станислав Тодоров, с помощници Мартин Димитров и Христо Хаджийски. Делегат на БФС е Стоян Велчев, а работата на реферите зорко ще следи Костадин Гергинов.
анкета
Коя среща от първия кръг на новия футболен сезон в efbet Лига буди най-голям интерес?
ЦСКА 1948 - ЦСКА 52.6%
Ботев (Пловдив) - Локомотив (Пловдив) 17.4%
Левски - Берое 17.6%
Ботев (Враца) - Лудогорец 2.0%
Славия - Черно море 2.8%
Монтана - Арда 3.1%
Царско село - Етър 4.6%


USD
CHF
GBP
09.09.16
на 07.08.2020 в 17:20:35 #62litex-mikre
на 07.08.2020 в 17:20:30 #61ААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА ЦСКА ШИ-БА ЛОВЕЕЕЕЕЕЕЕЧ
moshko
на 07.08.2020 в 17:20:26 #60Бежанците от Ловеч го поеха
К.ур за Литекс оле
Apostola
на 07.08.2020 в 17:20:22 #59Ибнята започна,мачкайте Червени.
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 07.08.2020 в 17:20:20 #58Педи и порен гЯз така ли виждаш нещата
щейба в грешката
SuperMario
на 07.08.2020 в 17:19:57 #57Айдее.. Почна се!
kondi
на 07.08.2020 в 17:19:50 #56Да, Камбура с трите.......
inited20
на 07.08.2020 в 17:19:46 #55zmayforever
на 07.08.2020 в 17:19:37 #54kyp_kamo_nanyp
на 07.08.2020 в 17:18:46 #53Камбура ...
inited20
на 07.08.2020 в 17:18:38 #52Къцку неграмотнуту слуша мача по радиото !!!
Кога пари за билет е, скъсан охранител, а за "Диема" ???
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 07.08.2020 в 17:18:06 #51Педи лапай микрофона който е по-близо до 20те роднини на числото
zmayforever
на 07.08.2020 в 17:15:36 #50Елаизапей.....ти от.....отиване на тирена се беше отказал.....Абе.....само от Джуджи....не се отказвай......
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 07.08.2020 в 17:15:31 #49Коментаторката по дарик каза,че фенчетата на числото в А сектор били колкото журналята
code
на 07.08.2020 в 17:14:47 #48elaizgrey на 07.08.2020 в 20:10:45 #69 Аз отказвам да коментирам под тази статия. Съветвам и останалите чорбари да го направят. Вода в мелницата на умрялата подуянска ковра бе искам да наливам. -------------- Подкрепям
zmayforever
на 07.08.2020 в 17:13:19 #47А бре....Ко общо има Литекс с тоа мач.....тия не четът ли ФИФА....
inited20
на 07.08.2020 в 17:13:02 #46krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 07.08.2020 в 17:11:57 #45Панчо дано спечелиш баса с/у педито
а два дена с бате Гари се разбиваме,другата седмица ще сме в Торос за 3/4дена
zmayforever
на 07.08.2020 в 17:11:16 #44А бре ...тирейицииии......излезнете от храсталако бре......ще сте УНАЦИ......ва у унаците ва......
elaizgrey
на 07.08.2020 в 17:10:45 #43Аз отказвам да коментирам под тази статия. Съветвам и останалите чорбари да го направят. Вода в мелницата на умрялата подуянска ковра бе искам да наливам.