Левски приема новака в Първа лига ФК ЦСКА 1948 в мач от 6-ия кръг на първенството. Двубоят на "Герена" е с начален час 21:00.
"Сините" излизат за трета поредна победа в шампионата. От своя страна "червените" записаха първи успех миналия кръг срещу Монтана.
Тимът на Георги Тодоров започна слабо сезона, записвайки 2 загуби и равенство в първите си три срещи. В последните два кръга отборът стабилизира представянето си и стигна до две поредни победи.
ФК ЦСКА 1948 трябваше да чака до петия кръг, за да постигне първи успех в историята си в елита на България. "Червените" не започнаха кампанията убедително, въпреки равенството 2:2 срещу ЦСКА на старта.
Двубоят ще е интересен и заради факта, че нападателят на гостите Мартин Камбуров ще се опита да вкара гол на Левски с пети различен отбор.
До момента го е правил с Ботев (Пловдив), Локомотив (Пловдив), Локомотив (София) и Берое. На сметката си има 24 попадения срещу "сините", а със следващия си ще задмине рекорда на Петър Жеков от голове във вратата на Левски.
Левски ще бъде без нападателя Найджъл Робърта, който продължава да лекува контузия. От последните нови попълнения без картотека ще остане Стивън Петков.

USD
CHF
GBP
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 19.09.2020 в 19:09:00 #104Сега да си вземе подаването нашия,че ще го
Мик Джагър
на 19.09.2020 в 19:07:44 #103Айде зема сета
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 19.09.2020 в 19:04:59 #102А Палас как ибаха на педи 15ката отбора у тях
Мик Джагър
на 19.09.2020 в 19:04:36 #101Айде Гришката проби и сервира за сета
govedoebec
на 19.09.2020 в 19:03:24 #100milko-tsankov на 19.09.2020 в 22:00:49#138 СЛЕДВАЙ govedoebec на 19.09.2020 в 21:57:35#131 Първото полувреме бяхме за Леца второто сме за Числото Точно така, след като закриха розовия тумор!!! Факт!!! ===================================================== Не бързай! Всеки по реда си!
Мик Джагър
на 19.09.2020 в 19:03:06 #99Ах, тая Гришонка, какви удобни моменти пропуска. Палим пурата, че няма за кога. Милко, слагай цървулите и синята носия и почвай да ми играеш
anti-mikre
на 19.09.2020 в 19:02:08 #98Ohliovski_reboot на 19.09.2020 в 21:18:07#64 Билетче за Армията - 5лв. Нова йемблема за Литекс - 8,000,000лв. Припсовье викат за Левски - безценно! Охльова уби с правата лопата,цицексарските припоци с тоя коментар
Няма нормален цесекар който да вика или да е викал някога за Лефски
Това показва и колко п.омаците от ловеч са "уж" цесекари
Половината не са ходили на мач от 10 години и нагоре,другата половина не знаят къде е София и стадион "Народна армия"
Apostola
на 19.09.2020 в 19:01:23 #97Орал тейк за Джагър фейк.
govedoebec
на 19.09.2020 в 19:00:49 #96анти-мекере Бързо бягай да купуваш фланелките на Базел и Б36 напролет вече ще имаш цяла колекция от ЛЕ
Маймуншибек
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 19.09.2020 в 18:59:44 #9509.09.16 на 19.09.2020 в 21:49:31#119 Става хубаво дерби! Само българчета и има заряд! Айде второто още един и да пътуват! Кошмар,ама църното момче вкара единствения гол
Мик Джагър
на 19.09.2020 в 18:59:43 #94Аре Гришо, това не ти е Шаповалов на трева или на хард. Мачкай, по-добър си
govedoebec
на 19.09.2020 в 18:57:35 #93Първото полувреме бяхме за Леца второто сме за Числото
anti-mikre
на 19.09.2020 в 18:55:18 #92Ловешките пом.ияри уж не се интересували от ЦСКА,уж не коментирали,а изгрухтяли 3/4 от 120-те коментара досега
Не може да се отрече,че на пом.аците яко им бърка ЦСКА 1948 в задниците
Хвала на Киро Домусчиев и Цецо Найденов,че си правят такава гавра със селяните от микре и главатарят им - п.омака дришко панчеф
govedoebec
на 19.09.2020 в 18:54:55 #91Плужек Мерси! айде дано изравните !
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 19.09.2020 в 18:54:35 #90Боро
само в едно си познал”който станаха легенди в БГ”,но само в БГ нали
първи на село
Мик Джагър
на 19.09.2020 в 18:53:23 #89Абе момче, ти верно не си уред...ставал хубав мач
Верно, че не гледах цялотп полувреме, ама в моментите, които гледах, нивото беше заводско. Дори голът ви беше смешен, тия бяха подредени като от Краси Балъков
anti-mikre
на 19.09.2020 в 18:52:44 #88Както подобава на истински дерби мач,засега Лефски - ЦСКА оправдава очакванията.Гол,положения и пред двете врати,сблъсъци,единоборства,емоции по трибуните.Радващо е,че за пръв път от 25.10.2014,дербито на България се завърна по родните терени
Второто полувреме ако влезнат Гущеров и Младенов,мачът може и да се обърне в полза на армейците
edin_chovek
на 19.09.2020 в 18:52:44 #87Гничо може са му спрели нета , от съображения за сигурност
Ohliovski_reboot
на 19.09.2020 в 18:51:11 #86Ама как падна главата на Бате на Армията подтисника на БГ футбола -------------------- Да, добре се справИхте, спор нема. Поздравления.
red_phoenix
на 19.09.2020 в 18:50:50 #85Еееей, веднага рибрейк, майка му стара!
: