Левски приема новака в Първа лига ФК ЦСКА 1948 в мач от 6-ия кръг на първенството. Двубоят на "Герена" е с начален час 21:00.
"Сините" излизат за трета поредна победа в шампионата. От своя страна "червените" записаха първи успех миналия кръг срещу Монтана.
Тимът на Георги Тодоров започна слабо сезона, записвайки 2 загуби и равенство в първите си три срещи. В последните два кръга отборът стабилизира представянето си и стигна до две поредни победи.
ФК ЦСКА 1948 трябваше да чака до петия кръг, за да постигне първи успех в историята си в елита на България. "Червените" не започнаха кампанията убедително, въпреки равенството 2:2 срещу ЦСКА на старта.
Двубоят ще е интересен и заради факта, че нападателят на гостите Мартин Камбуров ще се опита да вкара гол на Левски с пети различен отбор.
До момента го е правил с Ботев (Пловдив), Локомотив (Пловдив), Локомотив (София) и Берое. На сметката си има 24 попадения срещу "сините", а със следващия си ще задмине рекорда на Петър Жеков от голове във вратата на Левски.
Левски ще бъде без нападателя Найджъл Робърта, който продължава да лекува контузия. От последните нови попълнения без картотека ще остане Стивън Петков.

USD
CHF
GBP
boro72
на 19.09.2020 в 18:49:57 #84В половин София живеят и живяха няколко поколения левскари,а из цяла България,можеш да намериш стотици хиляди фенове на Левски...И винаги ще бъде така,защото сме отбор,който е част от историята на след Османска България,направил много в историята на българският футбол,дал играчи - които станаха легенди в Бг... Винаги ще сме с теб,Левски...
09.09.16
на 19.09.2020 в 18:49:31 #83Става хубаво дерби! Само българчета и има заряд! Айде второто още един и да пътуват!
Мик Джагър
на 19.09.2020 в 18:49:31 #82Дейна върна пробива. Гришо половината му геймове го пробиха...
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 19.09.2020 в 18:48:42 #81Гришо да не го пробиха
:
Мик Джагър
на 19.09.2020 в 18:48:00 #80С Рафата е ясно какво ще стане, но трябв да бие Шаповалов. Не му върви сервиса втория сет на канадеца и не показва кой знае каква игра.
red_phoenix
на 19.09.2020 в 18:46:20 #79Гришко проби най-после!
Дано се освести и обърне мача....пък с Рафата каквото стане!
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 19.09.2020 в 18:44:51 #78Гъчо офицера от МВР
няма пари за нет на село
а не ми липсва
само прави лопати и педита са му в главата
:
Мик Джагър
на 19.09.2020 в 18:44:40 #77Айде пробив Гришооо
govedoebec
на 19.09.2020 в 18:43:58 #76Асенцето Гинчо е с барабана в агитката
Apostola
на 19.09.2020 в 18:43:42 #75Асанчо,а знаеш ли кое дружество взе лиценза на Чавдар Етр.,кой си картотекира отбора след законният срок,със свободен трансфер в новото дружество,кои са му ръководителите,от къде са?Въпроси,въпроси. Евалата на грижата.
Мик Джагър
на 19.09.2020 в 18:42:40 #74Дейба, сипал съм си уиски и шамфъстък с бадеми и лешници, подготвил съм си и една пура, ама ни Гришо, ни подлогите ме предразполагат да се разпуща.Гришо направи гениален удар, айде пробив вече
red_phoenix
на 19.09.2020 в 18:41:42 #73Малеее, тия хорица що така се карат и ритат, някой заблуден човек ще реши, че не са от едно котило...
Айде едно миролюбиво хиксче...с 9 жълти и два червени картонаа! Насам, народее!
asentseto_asentseto
на 19.09.2020 в 18:40:09 #72Форумисти, току що се сетих, че ние тук си говорим и не усещаме липсата на един човек, който перфектно би се вписал в тази картинка-gyncho!!! Къде се загуби този човечец?
govedoebec
на 19.09.2020 в 18:39:42 #71На Леца няма да и стигнат силите ,и ще я окрачат
Мик Джагър
на 19.09.2020 в 18:38:48 #70Ей Гришон направи първи ас и то във важен момент
Сестринските отбори държат ли се достойно или поведението им е обичайното
Мик Джагър
на 19.09.2020 в 18:37:03 #69Охлюв, продължавай да пълзиш
asentseto_asentseto
на 19.09.2020 в 18:36:59 #68,,’48 не плаща за "агитка", за такива специално направиха ЦСКА-София.”
govedoebec
на 19.09.2020 в 18:36:20 #67Апастале Като ти харесват толкова ,а дано да ви тряснат 3 гола да видим как ги обичаш тогава
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 19.09.2020 в 18:35:41 #66Пиргул и ти беше за числото
голям кеф беше,че не сме ги били
Ohliovski_reboot
на 19.09.2020 в 18:34:58 #65Показаха агитката на Цска 1948. Даже факли имат. Три рейса народ. ----------------------------- '48 не плаща за "агитка", за такива специално направиха ЦСКА-София.