Левски приема новака в Първа лига ФК ЦСКА 1948 в мач от 6-ия кръг на първенството. Двубоят на "Герена" е с начален час 21:00.
"Сините" излизат за трета поредна победа в шампионата. От своя страна "червените" записаха първи успех миналия кръг срещу Монтана.
Тимът на Георги Тодоров започна слабо сезона, записвайки 2 загуби и равенство в първите си три срещи. В последните два кръга отборът стабилизира представянето си и стигна до две поредни победи.
ФК ЦСКА 1948 трябваше да чака до петия кръг, за да постигне първи успех в историята си в елита на България. "Червените" не започнаха кампанията убедително, въпреки равенството 2:2 срещу ЦСКА на старта.
Двубоят ще е интересен и заради факта, че нападателят на гостите Мартин Камбуров ще се опита да вкара гол на Левски с пети различен отбор.
До момента го е правил с Ботев (Пловдив), Локомотив (Пловдив), Локомотив (София) и Берое. На сметката си има 24 попадения срещу "сините", а със следващия си ще задмине рекорда на Петър Жеков от голове във вратата на Левски.
Левски ще бъде без нападателя Найджъл Робърта, който продължава да лекува контузия. От последните нови попълнения без картотека ще остане Стивън Петков.

USD
CHF
GBP
asentseto_asentseto
на 19.09.2020 в 18:34:55 #64Тъпостол, На никой не му пука дали ЦСКА или Втория отбор на Шефа ти е по-симпатичен! И аз мога да кажа, че Лефски Кюстендил играят само с българи и затова са истинския Лефски, обаче не съм злобно говедо и знам какво е истина и какво е плот на злоба към съперника!
govedoebec
на 19.09.2020 в 18:34:28 #63Чинков омайва гувядат с 2 жълти картона, след малко ще има директен червен за Леца
Много весел мач
Мик Джагър
на 19.09.2020 в 18:33:55 #62Уф как ме ядосва Гришон, страшен шанс си е Шаповалов на клей на такъв етап от турнира. Пак си изпускамхубав шанс.
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 19.09.2020 в 18:31:58 #61Пиргул кво да правя като от десет години имаме нов дразнител за титлата
и с/у гела кога играят рогите съм за вас
ама вие и станахте шпалирджий
и пак не успявате да ме зарадвате
Apostola
на 19.09.2020 в 18:31:10 #60Това цска ми е много по-симпатично от микреурода.Играят българи,от София е.Като заочнат да печелят ,и тези дупедавци ще започнат да ги припочат. Ами ,това е цска.Другото е Частен проект литекс.
govedoebec
на 19.09.2020 в 18:31:04 #59Ей говедото ще вкара автогол на Числото
govedoebec
на 19.09.2020 в 18:29:07 #58Камбура и Насиру с хеттрик
Мик Джагър
на 19.09.2020 в 18:28:33 #57Сянка, това е най-верния съдия на Кире гела, не се изненадвай
Ragnar2
на 19.09.2020 в 18:27:26 #56Абе, важното е Камбура да си им вкара редовния гол, пък нататък вече не е важно кой кого
govedoebec
на 19.09.2020 в 18:27:01 #55Дата Другото ЦСКА ходи да ти оправя ЕВРОИДИОТСКАТА статистика
asentseto_asentseto
на 19.09.2020 в 18:26:49 #54Гости, не се чувате нещо! Извикайте едно ,,И преди, и сега Литекс не е ЦСКА”, ей така, че не го бяхте правили напоследък, отрепки!
Мик Джагър
на 19.09.2020 в 18:26:35 #53Лелелел тия какви са смешници
само много болен и извратен човек може да им е фен на тия
Ей го и някакво психичноболно говедо твърди, че тия слуги на гела били хора с достойнство
кажи му говедо и не е нужно повече
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 19.09.2020 в 18:25:29 #52Пиргул тези заключения са само в твоята куха манерка
Тези по дарик викат че Чинката е служител на един от шефовете от БФС
govedoebec
на 19.09.2020 в 18:25:28 #51Чинков ще бърка в джоба скоро
09.09.16
на 19.09.2020 в 18:24:35 #50От това колко са феновете на тирето можеш да кажеш колко от феновете на умрялото цецика имат достойнство- 50 човека. Всичко друго леш и мърша.
Мик Джагър
на 19.09.2020 в 18:24:15 #49Гришо е безобразен, а Шаповалов не показва кой знае какво.
Мик Джагър
на 19.09.2020 в 18:22:17 #48Ей дадоха ги бе
Мобилизирали са се за вечното дерби и са 50 човека
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 19.09.2020 в 18:21:58 #47Гришо трябва да обръща
han-kamerun
на 19.09.2020 в 18:21:24 #46Върло уреден мач! В Монтама презнтираха футболните инвалиди паволинио и брус спринстийн, днес пробобутват насраното мухамеро.
govedoebec
на 19.09.2020 в 18:21:24 #45Плужек Ама как падна главата на Бате на Армията подтисника на БГ футбола и пак кой ЦСКА