Славия приема Левски в най-старото столично дерби днес от 20:15 часа. Двубоят на "Овча Купел" е от 9-ия кръг на efbet Лига.
Двата тима не се намират в добро моментно състояние. В последния кръг "сините" записаха равенство 0:0 у дома срещу Ботев (Враца), докато "белите" отстъпиха с 1:2 на Монтана.
Славия е на предпоследно място във временното класиране с едва 4 точки, докато Левски е осми с 11 точки.
Повторен дебют начало на домакините ще направи Александър Тарханов. Руският специалист няма да може да разчита на двама основни играчи - Милен Гамаков и Филип Кръстев. На вратата ще застане Георги Петков, а пред него в отбрана ще играят Андреа Христов, Виячки, Радослав Терзиев и Попадийн. В средата на терена ще бъдат Бенгюзов и Карабельов. По крилата ще нападат Емил Стоев и Радослав Кирилов, а в атака ще бъде Димитър Рангелов.
Треньорът на Левски Георги Тодоров не може да разчита на близнаците Цоневи. Извън групата ще останат още Станислав Иванов и Илия Юруков. На вратата ще бъде Николай Михайлов, а в отбрана пред него ще действат Найденов, Алекс Петков, Атанасов и Стаматов. В центъра на терена повторен дебют ще направи Мартин Райнов. До него най-вероятно ще застане Даске. На върха на атаката ще видим Найджъл Робърта, а зад него ще действа Андриан Краев. По двете крила ще нападат Паулиньо и Здравко Димитров.
USD
CHF
GBP
УмеренЦСКА
на 18.10.2020 в 18:49:26 #65...Има още време Левски да се добере поне до престижно равенство... Е-е-ех, ако Валери Божинов беше смъкнал килограмите си и то без пари...
Тунчо
на 18.10.2020 в 18:45:25 #64Това момче кабов е така трениран и така надъхан,че ще изкара червени картони на целия обор на говедата.Говеда,не знам какво ги правите на гей-арена,но после играят с такава ненавист срещу вас бившите ви юнощи и легенди,че все едно живота им зависи от мача с говедарос.
Мик Джагър
на 18.10.2020 в 18:44:37 #63Правим си ташкент с говедата, но пропускаме да отчетем нещо много съществено, агитката на Славия ми изглежда направо внушителна и солидна като се сетя за тази на подлогите с чaлми
Белите са мега зле, но трябва да признаем, че от тук насетне само съдията може да спаси Леца
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 18.10.2020 в 18:43:41 #62Тези фенове са само в твоята главЪ пиргул
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 18.10.2020 в 18:40:52 #61Пиргул този сезон ще подобрите сите антирекорди
нали сте антиритейци
УмеренЦСКА
на 18.10.2020 в 18:36:05 #60...Злобар съм си, признавам! Как рогоносците си мечтаеха да се бият помежду си "фенове" на "тирето" и "числото", ама ядец!... Вместо това мечтано положение се наложи да отделят двата сини маймунарника...
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 18.10.2020 в 18:33:32 #59Пиргул витрина сме на Боко
затова се дават пари на майните за стадиони
А за нас ни пари ни разрешителни
: ей много глупаво човече си
кифла(джия)
Akademik
на 18.10.2020 в 18:32:07 #58любо пенев
на 18.10.2020 в 18:29:33 #57Изключително дразнещо е как сините играчи се пльосват на терена при всяко единоборство. Особено ромът по левия фланг. От Славия само Кабов си позволява, но явно забравя, че вече не е в правилния отбор
УмеренЦСКА
на 18.10.2020 в 18:28:21 #56...Влезе и Найджъл Роберта... поне стотина хиляди се очакват от трансфера му... А ултрасите на Левски няма ли да се сбият с ултрасите на Венци Стефанов?...
sly
на 18.10.2020 в 18:27:41 #55Галке, пускай компроматите! И Холмар да те прогони, появиш ли се и Лески пада!
asentseto_asentseto
на 18.10.2020 в 18:25:48 #54МРЪСНИТЕ ГОВЕДА отново чупят седалки!
:
KOH_be_KOH
на 18.10.2020 в 18:24:10 #53Бaх тес гувяда... То да тий жал даже тaшaк да си напрайщ с тях
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 18.10.2020 в 18:24:07 #52С това говедо съдията мача още не е решен
един гол подарък е запазена марка на държавните кОрви
Локо Пд
на 18.10.2020 в 18:23:41 #51Червният картон беше излишен
ще има компенсаци(и)я
ChernotoVlechugo
на 18.10.2020 в 18:22:28 #50ФК Пеевски са някакво тотално посмешище в момента
Само пилеят парите на Шиши
bernal
на 18.10.2020 в 18:22:16 #49спокойното левскари до 60мин съдияте, ще изравни играчите на терена и ще обърнете 23 коефицет за левски в бета залагайте смело
Локо Пд
на 18.10.2020 в 18:21:57 #48Ейййййй, голям пас на Гошо Петков!
УмеренЦСКА
на 18.10.2020 в 18:21:55 #47...Не зная как ще завърши това "най-старо столично дерби", но си мисля, че Чичо Гошо може да има на резервната скамейка футболисти, получили някаква заплата... която да ги стимулира поне за едно полувреме!
sly
на 18.10.2020 в 18:19:22 #46Че за това са на мача! Вариант " И да паднем, и да бием, все ще се сбием!