Собственикът на Левски Спас Русев ще изгледа от ложите двубоя в Разград. В последните дни босът на "сините" е близо до футболистите и треньорския щаб, като се опита да ги надъха за победа над Лудогорец.
При успех "сините" ще приберат солидни бонуси, за които вече ТОПСПОРТ Ви информира.
През пролетта босът на Левски също наблюдава на живо играта на подопечните си на "Лудогорец Арена". Мачът завърши 2:2, а той бе в ложата редом до боса на разградчани Кирил Домусчиев. Сега най-вероятно те отново ще наблюдават сблъсъка рамо до рамо.
Двамата обаче не са стояли един до друг във ВИП-а на "Герена".
USD
CHF
GBP
kur4o
на 20.10.2018 в 14:00:00 #17Емблемейци
svetlozar-terziev
на 20.10.2018 в 13:43:54 #16Да страхотна двойка са. Все пак двойка на сезона дано и за винаги са Гришата и Венци. Лаурел и Харди. Свинята и Чакала. Наско е кумът .
Basil-de-Leon
на 20.10.2018 в 11:55:50 #15нюзджакинг отвсякъде!
Че то целият УС на Литекс Ловеч, барабар с президента Тр. Попов и късият собственик и крадец на ДДС седят в ложата на ст. "Българска армия", при това всеки мач, те тръгнали новина да ми правят...
svetlozar-terziev
на 20.10.2018 в 11:50:42 #14Вярвайте само на Г.Г . Той обеща да оздравява цска. Така я ши и кърпи с литекс и чавдар че стана като франкенщайн.
liuliache
на 20.10.2018 в 11:08:19 #13user avatar 81394 СЛЕДВАЙ armeec_17_07_2007 на 20.10.2018 в 14:00:37 #30 А ахмед доан е съсобтвеник на лафчис 92, заедно с шиши велинградски! --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Е нашите измряха , ЦК на БКП . ЗА ТОВА И ТЯ УМРЯ
liuliache
на 20.10.2018 в 11:03:24 #12XAN_lil от тебе и от мене по Лесни нема , аааа и майка ти
карнобатска гроздова
на 20.10.2018 в 10:55:43 #11Така правят интелигентните собственици
няма как до тях да седнат собствениците на литекс, жужето и ахмед доган
german
на 20.10.2018 в 10:39:51 #10Има слон в стаята, но никой не го забелязва... ============================================== ulaev, забелязвам че беднякът русев е БЕЗ чорапи
ivaylo-borisov
на 20.10.2018 в 10:08:51 #9Ulaev иде реч за нормално европейско поведение. Така се прави в белите държави.Aitos много точно го е казал.
MM61
на 20.10.2018 в 10:06:55 #8Ако между тях седне и бате Делян-картинката е пълна!!
svetlozar-terziev
на 20.10.2018 в 10:02:55 #7Далечната 2015 Гришок Ганючев: армейци събрали сме се да изберем кой от двата варианта най ще ни приляга. Оздравяване на цска или припознаване на друг клуб от първа лига. Литекс разбра се впоследствие. Всички ревнаха единодушно ОЗДРАВЯВАНЕ! И Гришока обеща: щом така сте решили ще оздравяваме. Лекуващ лекар доктор Паслар. Ако тълпата на стадиона сега се срамува . Там бяха Ники Кънчев. Любо и Димитър Пеневи. Стоенето. П. Марков. Д . Якимов. Г. А. -Червения Шаман. Т. Токмакчиев.......... Не всички но повечето чорбари бяха брутално излъгани и употребени.
Aitos
на 20.10.2018 в 09:43:51 #6бай ганьовците ненавиждат цивилизованите порядки. Ненавиждат турнирни двубои, ритуали, шпалири и всякакви аристократични добавки. Искат си кочината и царете свинари. Искат господаря им да е като тях - неук, алчен, хитър и подъл. Харесва им да ги язди човек от народа. Той пък, на свой ред се кланя нагоре и носи дарове на властниците над него. От тях получава благословията да дои ганьовците. С техните имоти помен да им прави, а те на всичко отгоре и да го възхваляват. Ганьовците си искат Ганчев
XAN_lil
на 20.10.2018 в 09:16:07 #5Че от Лесна, може ли някой друг да се уреди
да седне в скута на някой в тая държава
bgbobikempes-nikolov
на 20.10.2018 в 09:11:59 #4Много ясно. Може да си ударят и по една патка. Приготвил съм един десетак за обръщалка, пък ако загубя здраве да е.
ИДВАМ !
на 20.10.2018 в 09:09:18 #3А оранжевото джудженце от микре ще седне в скута на Кралев
"Честит рожден ден, господин Министър! Благодарим Ви, господин Премиер!"
XAN_lil
на 20.10.2018 в 09:03:44 #2"Вие сте трагокомедия! Така е, трагИкомедия
На запад седят един до друг, бизнесмени с авторитет, уважавани от работниците си и държавата
Тук с пожелания за смъртта им от робите си и близки на престъпния свят
Каква прилика и разлика само
Thomаs Linke
на 20.10.2018 в 08:35:46 #1Болшевишките олигарси, забогатели с държавни пари и превърнали се в господа, нормално да седят един до друг.