Отборите на ЦСКА и Берое се изправят един срещу друг в късния съботен двубой от плейофите на Първата шестица.
Срещата се явява отлична възможност за "армейците", които при успех ще се изравнят по точки с лидера във временното класиране Лудогорец. "Орлите" пък има тежко гостуване на Левски, където потенциално може и да допуснат грешка. Всичко това предизвиква максимална мобилизация в тима на Любослав Пенев.
Ел Голеадор остави извън групата Жеферсон, а върна в нея Енрике Рафаел. След няколко дни на "червените" предстои тежко гостуване на Ботев за Купата на България, което може да доведе и до някои рокади в състава на столичани. Под въпрос до последно ще бъде капитанът Николай Бодуров, който се контузи в срещата с Лудогорец, но все пак стисна зъби и доигра дербито.
На върха на атаката със сигурност ще бъде Евандро, който е "зажаднял" за попадения, след като не успя да се разпише в двете битки срещу "орлите" от Разград. Почивка от старши-треньора получава Али Соу.
Берое играе на приливи и отливи през пролетта. Заралии още нямат победа в плейофите. Те изненадаха Лудогорец като гост и удържаха 0:0, а после направиха 1:1 у дома с Ботев (Пловдив). За последно "зелено-белите" направиха нещо стойностно при визита на ЦСКА през 2015 година, когато спечелиха трите точки след победа с 0:1.
Педро Еуженио ще води атаката, подкрепян от Рубен Бригидо и Буомеска. Изненадата е свързана с оставянето сред резервите на ветерана Мартин Камбуров. В халфовата линия ще стартират Карлос Охене, Яя Меледже и Александър Цветков. Мачът ще бъде много важен за универсалния защитник Иван Бандаловски, който ще трябва да се докаже преди Любослав Пенев, искащ го в ЦСКА от лятото.
Главен съдия на срещата е Валентин Железов, с помощници Станимир Илков и Мирослав Желев. Делегат на БФС е Александър Редовски, а работата на реферите зорко ще следи Коце Гергинов.

USD
CHF
GBP
mitko-dargov
на 13.04.2019 в 18:05:55 #71Плямпало лъжливо,чакам те не к.урво недоебана! В Бургас съм! Обади се да те изчукам м.амати ц.иганска
любо пенев
на 13.04.2019 в 18:04:05 #70Холмаре,Цяла вечер търсиш внимание и когато го получи,възнагради престрашилия се с похвала
mitko-dargov
на 13.04.2019 в 18:02:56 #69Женчо
Rafata
на 13.04.2019 в 18:02:47 #68Панайоте, с кой да задържаме топката и да греадим атаки? Ти стискай палци да задържим мача, че с Лясков и Антов ми е меко казано притеснено.
mitko-dargov
на 13.04.2019 в 18:02:26 #67П.утьо до кога да те чакам ,бе Бенчо???
CHUKCHA
на 13.04.2019 в 18:01:11 #66А бе Джак, направи си един абонамент за десетина евро и стига си мрънкал всеки уикенд за линкове.
некой си
на 13.04.2019 в 18:00:38 #65Jack-за по точно http://ftv.bg/gledai-na-jivo/futbol/match-239500
УмеренЦСКА
на 13.04.2019 в 18:00:07 #64До момента ЦСКА пази Соу, може би на Берое ще му се наложи да пусне в игра Камбуров през второто полувреме?
Аlex
на 13.04.2019 в 17:58:15 #63Лексус, определено гледам мача.
StefanVT
на 13.04.2019 в 17:58:12 #62#127Провадийски селяк, на теб не ти се верваше и че гагаузите ще бъдат гроги срещу Левски след мача с Ботев за Купата ама ей на- случи се
Същото ще е и с оранжевите...само да излъжем утре тия шалвари, и ще е много трудно да ни спрат после ама...да видим утре ко'ш стани
lexus444
на 13.04.2019 в 17:57:45 #61Панайоте,прав си,и Енрике доста глупав картон щеше да си изпроси.Той си го изпроси де,съдята не го видя обаче.Единствената грешка на съдията до тука
любо пенев
на 13.04.2019 в 17:57:26 #60И който се върже да отговори на дебилните коментари на Холмар, то той прави " първия смислен коментар". Добре, че се усеща и изключва и своите до този момент
УмеренЦСКА
на 13.04.2019 в 17:55:24 #59...Трудно е за ЦСКА... Никакви "директиви" няма, всички играят на кръв, всеки за каквото се надява...
любо пенев
на 13.04.2019 в 17:55:21 #58На Холмара мечта му и турския футбол и Истанбул ББ - личния отбор на Ердоган. Явно защото схемата не им е чужда и тук
lexus444
на 13.04.2019 в 17:54:03 #57Алекс,до тука марулите ни изпочупиха краката яко.Определено не гледаш мача!
Rafata
на 13.04.2019 в 17:53:44 #56Шпалираджиите вместо да мислят за утре, дали ще се надупват, да ще правят шпалир или нещо друго на турчетата, тръгнали нашия мач да гледат и да се вълнувеат. Добитък, пазете си нервите и мислете за купата и суперкупата
T-14-Armata
на 13.04.2019 в 17:53:31 #55СЛЕДВАЙ JackMarston на 13.04.2019 в 20:49:15 #110 T-14-Armata, благодаря но не се отваря. Пробвай пак от тук аз пробвах и отвори http://tvmaniabg.com
El Marcone
на 13.04.2019 в 17:53:11 #54Евандро, поздрави главния и страничния съдия, след края на първото полувреме
.Баси майтапа, братче
любо пенев
на 13.04.2019 в 17:53:00 #53Гришата пак е купил мача. Няма честна и нахъсана игра като мачът с един единствен удар кам вратата във Варна
lexus444
на 13.04.2019 в 17:51:54 #52Холмар,мача е слаб!Нищо общо с Резанград.Напълно равностоен.Доста сме зле.След излизането на Тиаго и без Соу,не стават нещата как трябва.