ЦСКА приема Витоша (Бистрица) в откриващия мач от 15-ия кръг на Първа лига. Двубоят на "Армията" е днес, от 17:45 часа.
Двубоят се явява задължителен за спечелване за "червените", които не крият амбициите си да сложат край на хегемонията на Лудогорец.
В същото време "тигрите" започнаха добре сезона, но в последно време не се представят на висота. Тимът на Росен Кирилов е с четири поредни поражения.
Витоша е един от най-удобните съперници за ЦСКА. Тимът на Нестор ел Маестро има три победи от три мача срещу днешния си съперник в Първа лига. Освен това успя да го надиграе и за Купата на България.
"Червените" нямат никакви проблеми с контузени и наказани футболисти. Очаква се на вратата да застане Черниаускас, а пред него в отбрана да са Манолев, Бодуров, Чорбаджийски и Жеферсон.
Треньорът на Витоша Росен Кирилов ще може да разчита на най-доброто за днешната визита на стадион "Българска армия".
USD
CHF
GBP
DrINKO
на 09.11.2018 в 18:39:54 #40ЧервоЛизец, на такива черва като теб, дето повтарят една изтъркана тема мога да им пожелая само да се потапят. Като деца сте. Измислете нещо ново де....
Chernorizec
на 09.11.2018 в 18:25:12 #39Дриско няма как да гледа 5-6 г назад. Вие сте на 2
DrINKO
на 09.11.2018 в 17:49:21 #38Pirgos на 09.11.2018 в 19:36:16 #124 DrINKO на 09.11.2018 в 19:34:17 #121 пиргУсйе защо мълчиш, хоЙ в устата ли държиш? Кога така срещу Левски Мичуриснки, ти сериозно ли? Вие като биете веднъж ставате смели, после като ви тупаме дет ви хванем с 3-0 си събличате футболистите..... Погледни статистиката между двата отбора последните 5-6 години и се потапяй.
УмеренЦСКА
на 09.11.2018 в 17:41:56 #37Пиргос, задържах се по работа, върнах се късно и видях как Вие се бяхте развихрили по форума, та не ми се искаше да Ви развалям кефлика...
MHOrO_Cyx
на 09.11.2018 в 17:41:22 #36Честито. Агонията ще продържи. Клесторе, Кресторе не мога да те гледам...Радваха се на първия гол все едно са взели КЕШ. В 80-та минута, жалка история..
CHUKCHA
на 09.11.2018 в 17:38:05 #35Бах маа му! Прогнозата ми стана на пух и прах.
DrINKO
на 09.11.2018 в 17:34:17 #34пиргУсйе защо мълчиш, хоЙ в устата ли държиш?
УмеренЦСКА
на 09.11.2018 в 17:34:00 #33Близо час и половина играчите на ЦСКА ходиха по нервите на привържениците си и стимулираха антицесекарите да се кефят, накрая ги принудиха да сменят плочата! От "слабаци" към "купувачи"! Известно е, че рогата надолу не се накланят, все имат доводи...
DrINKO
на 09.11.2018 в 17:33:04 #32Десподчето се подигра с ъс резервният леСки. 100% ГГ е платил на Боко да му пуснат защитниците да ги прави на маймуни, за да може да го продаде за 300 000 евро зимната пауза.......
Тунчо
на 09.11.2018 в 17:30:26 #31Болсена,не вярвам на мен паметта да ми изневерява пич въпреки,че съм на години пич.Двубоите межди ЦСКА и Кеневски ДС през шампионат 1968-69 бяха равни. Говедо спор би с 7:2,а в ответния мач през пролетта закономерно ЦСКА им сложи троичица и ги прати да пасът тревица на пасбището в подхуене.След този злополучен шампионат подивя Солаков и започна да обработва отборите които играеха с кенефски.На следващата година го отнесоха Берое...имам предвид отнесоха гнева на държавна сигорност.
CHUKCHA
на 09.11.2018 в 17:26:45 #30Да е жив и здрав Гномчев и да се множат куфарчетата му.
Chernorizec
на 09.11.2018 в 17:24:16 #29Направи ли ви впечатление колко пъти кометаторът бе учуден от корнерите отсъдени за оранжевите...
lubomir-vatkov
на 09.11.2018 в 17:23:35 #28Баси ако не беше вкарал геренското отиваше в Ш.Л. !!!!!
CHUKCHA
на 09.11.2018 в 17:22:51 #27Мача бе проведен по изключително интелигентен начин, все пак не сме далеч от хикса.
Тунчо
на 09.11.2018 в 17:21:36 #26Нищо лично пиргос...даже си ми симпатичен дядовото.С говедца като теб винаги ми е било кеф да си поговоря и винаги е имало какво да си кажа.По ме притесняват тези дето припознаваха няколкото шлепа негро-латиноси изредили се на Армията за последните почти три десетилетия.Следя поредния цирк сега и си мисля,че из селските отбори да бяха правили селекция по кланси футболиси щяха да докарат.За момент се сетих,че Симолията (лека му пръст),докара бат Ицо от В група.А тези кюмури буквално са сваляни от палмите.Не съм баба ванга,но предричам,че на полусезона ментестро ще е изритан...негрите също ....а гнома ще докара поредната нова партида от джунглите на африка и латинска америка.Бе джанъм,онова ЦСКА от В групите дето спечели купата само с бели родни момчета ,бе звздна селекция съпоставено с ....ебш ли му майката какво е това.
CHUKCHA
на 09.11.2018 в 17:19:19 #25Невероятно, но факт!
DoN
на 09.11.2018 в 17:14:09 #24Нема такъв клоун като Джон Смит
и да не забравяме, че оранжевото прозира
CHUKCHA
на 09.11.2018 в 17:11:16 #23Най - добре ще е Черниаускас да мине по - напред, сигурно ще отбележи. Все пак има два гола тоя сезон.
Тунчо
на 09.11.2018 в 17:08:55 #22Е добре де моряка...може малко да съм се поувлякал
Тунчо
на 09.11.2018 в 17:00:30 #21Пиргос,Истинското ЦСКА ви "мажеше" ските под път и над път.Тогава когато постигнахте най големия си триумф над-европейски гранд(прословутото ви 7:2) ЦСКА Триумфира с 7 точки пред цоладрагоичевци(което на сегашната система е 14).По инструкция на вашите попечители от преобразуваното в СДС политбюро,Михов изпразни пълната от трансфери каса и закри оригинала.От там насетне всичко е фалшификат.... на Павловци,Черепи.Томовци,Титани...Гнома,Гела.Но ти си мисли за прокобата и Вадуц,а не си напрягай малкото мозъче с неща които то няма как да асимилира.