Информациите, предавани от репортерите на Българското национално радио (БНР) в парламента за новинарските емисии не се изчитат в ефир. Журналистите се опасяват, че ще бъдат обвинени в неизпълнение на служебните си задължения, поради което представят копия от информациите си в парламентарния пресцентър. Държавното радио не разчита на информация от собствените си репортери, а изчаква текстовете от БТА.