Кристиян Димитров разкри пред агента си Любомир Корадов защо на този етап предпочита да остане в Ботев (Пловдив).
Футболистът е желан от Левски, но е заявил пред мениджъра си, че се опасява, че няма да получи достатъчно игрово време на "Герена", пише "Меридиан мач".
Така той ще продължи да трупа опит и самочувствие в Коматево, преди да дръзне да се устреми към различен от пловдивския тим.
Треньорът на Ботев (Пд) Николай Киров също вече сподели мнението си по въпросната ситуация.
USD
CHF
GBP
Аlex
на 30.01.2019 в 16:13:03 #5Поредната партенка на ММ и говедата налапали кат шарани на кьоспе.Кристиян си им договор за още година и половина и който го иска трябва да си плати.Левски дори не е отправил запитване,да не говорим за оферта.
apa-pa
на 30.01.2019 в 11:15:47 #4В Ботев за еуропата без скаути ще се предлагат игралците - нова политика - на самозабрава не им се мести в бг...
s-i
на 30.01.2019 в 08:12:13 #3Не ни трябва тоя жълтур. Да ходи в тирето, те и без това си им смучат кадрите от край време.
Zloben
на 30.01.2019 в 07:58:11 #2Футболист като Кр. Димитров със сигурност има голяма вероятност да бъде забит на рез.и тихо, тихо да го пратят в по- слаб отбор. По- добре пръв на село, от колкото последен в града.
ivaylo-borisov
на 30.01.2019 в 07:16:18 #1Стой си в Ботев щом нямаш топки да се бориш за място в друг клуб. Титулярно място трябва да се спечели .