Бившият премиер и лидер на ГЕРБ Бойко Борисов си постави втора доза Covid ваксина, става ясно от негов пост във "Фейсбук".
"Близо 1900 нови случая на COVID-19 и почти 35% повече от миналия вторник", пише той.
"Общо 2702-ма са хоспитализираните. С 21 повече, в сравнение с вчера, са настанените в интензивни отделения!"
"Ваксинирайте се, бъдете отговорни! Само така можем да победим COVID-19 и да продължим да живеем нормално", призовава Борисов.
Борисов се ваксинира срещу COVID-19 в края на юли, когато си постави първата доза от Moderna.
анкета
Ще се ваксинирате ли с нарастването на случаите?
Да, сега вече да 5.7%
Отдавна съм се ваксинирал 52.3%
Може и да побързам, но чакам есента 3.5%
За какво? Така или иначе ще ни затворят 7.9%
Само когато стане задължително 12.2%
Аз съм антиваксър 18.3%

USD
CHF
GBP