„Атаките" срещу премиера Бойко Борисов продължават. След като вчера на няколко места в София се появиха билбордове с надписи " ще уволня Бойко Борисов", от днес вече е активен и уеб сайт, който „реже главата" на министър-председателя.
До момента над 2130 души са „уволнили" Бойко Борисов.
ССИ: И без билбордове искаме оставката на Борисов
Още...
На уеб страницата е изписано загадъчно съобщение "Хронометърът вече работи!", като се пояснява, че повече информация ще бъде предоставена на 17 юли 2011 г. в 13 часа. Дигитален часовник пък отброява оставащите дни, часове и минути до 17-ти.
Сайтът е с изключително добра защита. Домейнът е купен и защитен в Аризона, САЩ, а самият хостинг е в Холандия.
Тези „атаки" се появяват само няколко дни след друга безпрецедентна за страната ни акция, която бе организирана от социалната мрежа Фейсбук - "Един ден без Бойко Борисов."
USD
CHF
GBP
Borneo
на 12.07.2011 в 13:49:41 #46Чакайте си изборите, че ще подминете спирката. И внимателно пипайте да не стане като със секирата 2009г
Но е добре ,че използвате смотани ПР-и/за ГЕРБ добре/, които не различават пазарна от партийна среда.Въпрос на паричен поток и източна школа
Между друго за тази статия спамовете по-високо ли се тарифират ?
stoyank
на 12.07.2011 в 13:46:00 #45Мда, хората направили милиони на наш гръб, например от заменките. Пак искат да се върне доброто старо време и да си продължат кражбите. Явно имат доста пари и предприемат тъпи ПР кампании. Интересно къде бяха когато Масларова само от една сделка се облажи с 16мил. лв. а батко и братко "построиха" доста неща и ред други примери Аз лично подкрепят това правителство, защото е най-доброто за последните 20г. Веднага бих подкрепил друга политическа сила ако ме убеди че ще се справи даже и мъничко по-добре, Наличните нещо не могат да го направят, а и вече са се проваляли повече от един път.
NaN
на 12.07.2011 в 13:42:10 #44До момента над 2130 души са „уволнили" Бойко Борисов. --------------------- Жунпръц пърдялник нЕма страшно да се посети !!!
Всички да гласуваме и да видим насрани червени тикви...
Ма много сте прости ... 
titiri
на 12.07.2011 в 13:41:02 #43Поредната глупост! И сега ще се случи това, което се случи с "деня без Бойко Борисов". Такива кампании се правят от хора искащи да привличат внимание и да раздвояват мнението на обществото. Обаче народа се събужда и започва да разбира разликата между преди и сега.
жунгръц
на 12.07.2011 в 13:34:29 #42Поне десет са организирани от мен да участват!!! Тъпите соцкомунисти си мислят , че тези бъзикни отразява истината... =========================================== жалък оНаН
след като zsz се закани, че ще хакне сайта, няма да се очудя, ако се окаже, че ти си създателя му...е така за майтап
кажи поне на тнтм-то, че няма страшно да го посети 
NaN
на 12.07.2011 в 13:29:20 #41До момента над 2130 души са „уволнили" Бойко Борисов. -------------------------- Поне десет са организирани от мен да участват!!!
Тъпите соцкомунисти си мислят , че тези бъзикни отразява истината...

ТеНеТеМе
на 12.07.2011 в 13:13:19 #40Ааа, жънгруц, няма да се вържа и да Ви добавя още един глас.
Само някой луд форумен герберист ако потвърди , че не брой по този начин , ще вляза. 
жунгръц
на 12.07.2011 в 13:00:10 #39ТеНеТеМе | 12.07.2011 14:55 ти защо вярваш на радиото, а не провериш лично?
само евроатлантик може да е толкова наивен и предубеден 
icomaestroto
на 12.07.2011 в 13:00:08 #38Според мен около 80% от пишещите тук са студенти-келеши дрънкащи глупости според това кой им плаща!Искали сте да ги избиете комунистите ами давайте лесно е.Бойко Борисов трябва да е пръв.Питайте майките и бащите си как се влиза в полицейско училище преди '89 год.Брат ми искаше да постъпи във военно училище и въпреки,че имахме братовчед полковник в София не можа защото имахме роднини зад граница.Бойко се "хвали" с дядо си!!! вие знаете ли каква лоялност трябва да е показал към БКП за да го приемат????А знаетели ,че той е бил един от най яростните противници за деполитизирането на МВР????????И една последна поговорка:Сития на гладния не вярва! ,а в нашата държава чак ви е бедна фантазията колко е зле.Държава от политици,полицаи,чиновници,цигани и от платени лакеи няма така че гласете се за закриване не напразно турчина и израелеца бяха тук само да видим кой ще даде повече.
ТеНеТеМе
на 12.07.2011 в 12:55:36 #37Не съм си правил труда да посетя сайта, но по радиото казаха, че отчитал всеки посетител като гласувал за уволнението на Бойко.
Дори и да не съм герберист, мога да кажа, че само команяга може да има толкова тъпа и нахална логика. 
smirn0ff
на 12.07.2011 в 12:48:03 #36мили ми граждани много е лесно да уволнявате! въпроса е след като го уволните кого ще сложите на негово място? станишев, доган, царя, костов, надежда, екатерина, Р.Овч или Р.Петк??? само провокации без да се мисли за утрешният ден
psp_11
на 12.07.2011 в 12:26:32 #35Сайта е натоварен -4200 само са натиснали.. Според вас защо някои иска да уволнява слънцето на нашите мечти - ББ? Очевидно доста хора са зле. Започнали си да разсъждават.. Което от друга страна е добре..
Jony Bravo
на 12.07.2011 в 12:21:25 #34Платените си лаят, кервана си върви, а Боко ще си заминава скоро
anny
на 12.07.2011 в 12:21:01 #33Не знам защо всички тръгнаха да се оплакват, да плюят..Или може би последните 20 години не бяха толкова нашумяли технологиите и никой не се оплакваше, защото,ако е трябвало да се оплаква, всичко това не е имало как да скрие,а само лице в лице. А сега страхливците комплексари са се втурнали кой по-напред да пусне някой злобен коментар. Спрете се малко, ще се удавите в злобата си.Последните две години има промяна, има развитие, има резултати..факт е
Traktorbuster
на 12.07.2011 в 12:13:40 #32:
lol:
==================================================
Magnum | 12.07.2011 13:52
ПРЕДСМЪРТНАТА АГОНИЯ НА МРЪСНИЯ УРОД БС*П/ДПС ПРОДЪЛЖАВА Удивителна
НИКОЙ НЯМА ДА ПЛАЧИ ЗА КОНЧИНАТА НА ТОЗИ ГРОЗЕН МУТАНТ Удивителна
САМО СРАМНИЯ ЖУНПРЪДЛЬО
zmja
на 12.07.2011 в 12:12:36 #31Abe izлизат некви червени или сини уроди и ми обясняват колко зле е от няма и 2 години при ББ. И остай това ами си и вярват. Значи за 20 години като крадяхте и с гъзовете си и оставихте българина с пенсия 5 пъти по ниска от тая в полша и чехия ви беше добре и бехте най - добрите , а сега за 2 години когато в БГ нещо почна да се прави всичко е лошо а и ББ бил най-лошият. Абе олигофрени , верно ли си мислите ,че ше се върнете на власт и народа ше ви даде да крадете пак.
Traktorbuster
на 12.07.2011 в 12:12:15 #307667
на 12.07.2011 в 12:06:05 #29Сайтът ще уволнява Бойко, ама май сайта са го уволнили пръв, защото вече не се отваря.

Jony Bravo
на 12.07.2011 в 11:58:17 #28Много мъка, много нещо. Това, че Боко ще го уволняват е ясно, ама по бързо, че затри държавата.
жунгръц
на 12.07.2011 в 11:53:41 #27MnogoSlagam | 12.07.2011 13:49 в4ера го написах много ги е страх от боико =============================== човек трябва да е луд, за да не го е страх от брутална мутра, намърдала се във властта
страх, срам, погнуса, смях...смесени емоции предизвиква рапона в обществото, не може да му се отрече 