Криминалисти от Сандански откриха и иззеха наркотични вещества от дом в с.Катунци. По време на направената проверка полицаите са открили в двора на къщата марихуана и кодеин.
Канабисът е 7,5 кг, кодеинът - 23,35 гр.
От пресцентъра на МВР съобщават, че по случая е образувано досъдебно производство в РПУ - Сандански.
USD
CHF
GBP
Нафърфорий
на 25.03.2007 в 16:13:08 #5Hampir Zebekov,
keke25
на 25.03.2007 в 13:54:47 #4Нафърфорий
на 25.03.2007 в 13:48:50 #3keke25
на 25.03.2007 в 13:34:04 #2Нафърфорий
на 25.03.2007 в 13:33:49 #1