Черно море и Лудогорец доказаха в последните години, че правят интригуващи и завързани мачове помежду си.
"Моряците" бяха начело след втория кръг, като гостуваха в първите си две срещи. Те изравниха на Славия в София в добавеното време и сразиха опашкаря Етър с 4:0 във Велико Търново. Лудогорец стартира слабо и беше победен от Ботев във Враца с 1:3. След това шампионите сразиха Славия у дома с 3:0 и победиха през седмицата Будучност в първи квалификационен мач за Шампионската лига. "Орлите" показаха слабости при гостуването си в Подгорица и си подсигуриха крайния успех с 3:1 едва в добавеното време.
В Черно море закъсняха с подготовката заради многото положителни PCR тестове, но това вече изглежда забравено.
Балансът между Черно море и Лудогорец е категорично в полза на разградчани - 16 победи, 6 равенства и 4 поражения. Но все пак не са много отборите в Първа лига, които имат взети 18 точки срещу деветкратните шампиони.
Главен съдия на срещата е Николай Йорданов, с помощници Мартин Венев и Мирослав Иванов. Делегат на БФС е Димитър Димитров, а работата на реферите ще следи зорко Георги Нарлев.
USD
CHF
GBP
black_sea_sailor
на 23.08.2020 в 06:33:50 #54tun1915 на 22.08.2020 в 21:43:47#34 Дори с 200 години са по напред. А в Ямбол кво си евал незнам. Най-много някой траверс. =========
Теб определено не съм те евал ... Не се размечтавай ...
tun1915
на 22.08.2020 в 19:58:46 #53Jack сигурно говориш за 90те някъде.
tun1915
на 22.08.2020 в 19:57:28 #52Хан-Камерун с тая снимка си като фен на тирето.
han-kamerun
на 22.08.2020 в 19:54:42 #51Маринчо се изгаври с уж непобедимите моряци. Маринчо така ще се гаври и срешу пишман-грандетата тире, теле и доко-доко.
tun1915
на 22.08.2020 в 19:54:16 #50#68 за бургаската с която 3 години бях съм съгласен че е зле, ама за еврейското момиче не е така. Много е свястна просто живее в Израел и трябваше да служи в армията където и сега работи.
litex-mikre
на 22.08.2020 в 19:50:38 #49Лудогорец в атака добре,защитата им обаче е зле.Ще видим срещу датчаните как ще стоят.Българските отбори хич ги няма срещу датски и изобщо срещу скандинавци.
tun1915
на 22.08.2020 в 19:49:36 #48* Читавите... баси тия свартфони пиша едно излиза друго.
tun1915
на 22.08.2020 в 19:48:16 #47Рядкост са битовите. Жалко че преди 10 години нямаше как с еврейското момиче да остана. Гледаме на пред млад съм все пак.
tun1915
на 22.08.2020 в 19:44:50 #46Jack рядкост са битовите жени. Бившата ми от бургас вчера ми ревеше да и пратя някой лев. Пратих. Днес пак ми искаше ама и викам че немога щото се оарчих. Тя вика ми ще се чуя с баща ми. После и звъня тя пак с някви "клиенти" всъщност за мен е срам това че с такава съм се занимавал.ама аз не знаех. Една моя бивша (родом от Ямбол, еврейка живее в Израел) определи случая ми като трагедия за мен.
KOH_be_KOH
на 22.08.2020 в 19:43:04 #45Ми... немахорец са по-добри да ги ева... АЙ МОРЯЦОИИ Наздраи колеги
grozdanov78
на 22.08.2020 в 19:40:47 #44Двамата които бяха болни от коронавируса вкараха голове. Много лесно си изкарват картони Лудогорец, в Европа ще им изиграе лоша шега и то на защитниците.
champions_league
на 22.08.2020 в 19:39:08 #43Ай лудитее, мачкайй, следват Мидтиланд
tun1915
на 22.08.2020 в 19:36:49 #42Едва ли съдията ще има проблеми Л-ц си печелят мача заслужено.
DrINKO
на 22.08.2020 в 19:34:04 #41мУряка е най-доволен от тоз мач. 4 пъти се е радвал, че има гол....
DrINKO
на 22.08.2020 в 19:30:31 #40Тоя съдия ще има ядове с Агата. Патрик си беше за два червени картона..
tun1915
на 22.08.2020 в 19:28:43 #39Jack то в Ямбол има много хубави момичета ама това което ми казваш вече е рядкост. За цялата страна важи.
Локо Пд
на 22.08.2020 в 19:28:35 #38Докато живеех в Рино, смучех Great Basin, ако обичаш I.P.A, създател е пенсиониран професор по химия, иначе някаква от...ъъъ... Мичиган All day I.P.A.
tun1915
на 22.08.2020 в 19:13:20 #37Тия 100 фена от агитката на Мурето май са на силна доза амфети.
tun1915
на 22.08.2020 в 19:11:11 #36Забелязвате ли и друго. Уж отличиха бройката да 1000 на сектор. Ама иначе положението с публиката е същото като преди. Явно управляващите са сметнали каква е нормалната бройка.
Локо Пд
на 22.08.2020 в 19:08:45 #35Дринко,имаше един велик виц от края на 80-те,"възстановяване на имената", голямата екскурзия
Турче от Делиормана прави анализ на "Опълченците на Шипка", годишнина е днес
"ДругаркА,'начи - нащи отдоле настъпват, ма нащи отгоре
йок!ич!!!
ни са дават!!!! Така ноу времи, докат ни идват НАЩИ и - край
".
Брилянтно.