17-годишен уби майка си и брат си, изхвърляйки тялото на братчето си на покрива на блока, в който живеело семейството.
kardjali.info
Двойното убийство, разтърсило днес Кърджали, бе разгадано от следователите за няколко часа, като до предположението, че 17-годишният Денис е извършителят се стигнало след разпита на момчето.
Министър Цветан Цветанов заяви, че към настоящия момент може да се потвърди, че това е убиецът, защото има достатъчно доказателства в тази посока.
Касае се за изключително тежка семейна драма, посочи министърът. Докато не приключат процесуално-следствените действия не бих искал да коментирам в детайли, каза Цветанов.
36-годишната Невджин Шевкед бе открита мъртва тази сутрин в апартамента си, намиращ се на първия етаж в жилищен блок в Кърджали.
Първоначално бе обявено, че е изчезнало седемгодишното й момче Енис. По-късно полицията откри тялото му. Детето е намерено на покрива на блока, в който живее семейството.
Невджин Шевкед работила като старша сестра в ДКЦ "1" в града.
В началото Денис заявил на полицаите, че намерил окървавеното тяло на майка си тази сутрин, когато влязъл в спалнята. Момчето позвънило в Центъра за спешна помощ, откъдето е подаден сигнал в полицията.
От сутринта входът на блока бе блокиран от полицията и достъпът вътре е ограничен. В търсенето на изчезналото момче бе включено и полицейско куче.
Според първоначалните данни жената е била с двете деца в жилището. Засега не са установени следи от насилствено проникване в апартамента.
Трагедията се е разиграла снощи, когато съпругът на убитата е бил на работа.
Малко преди 10 часа тази сутрин в централата за спешна медицинска помощ е получено повикване за такъв инцидент.
Линейката е пристигнала за около 4 минути.
Семейството е известно. Съпругът е фелдшер в Спешна помощ, а загиналата е старша сестра.
Те са близки приятели и на директора на Спешна помощ, който каза, че е приел новината много тежко.
USD
CHF
GBP
Карина
на 22.01.2011 в 15:43:09 #9лошо, лошо, детенцето пък какво е виновно
оскотели и озверели хора бродят сред нас 
bond 007
на 22.01.2011 в 15:42:19 #8Kurin | 22.01.2011 16:22 Или е бивш съпруг, или пък тъпкач (баща на детето), ще се разкрие скоро, предполагам...===================================================*Или пък е баткото,не са му дали пари за дрога и той вади ножа!!?
nvm
на 22.01.2011 в 15:38:49 #7гадна история. За убийци на деца - смърт!
лято
на 22.01.2011 в 15:27:21 #6Малкият явно се е опитал да избяга и е стигнал до покрива.
Масовата мизерия е причина на масовото оскотяване и битовите убийства! 
Fulviо_Collovati
на 22.01.2011 в 15:11:06 #5карнобатска, Ще откарат и хлапето в СМ... веднага щом намерят левият му крак и дясната му ръка.
карнобатска гроздова
на 22.01.2011 в 15:04:36 #4малкия сега мълтъв ли е, или жив, не става ясно от статията, а пък и само тялото на майката било закарано в СМ

Kurin
на 22.01.2011 в 14:22:05 #3Или е бивш съпруг, или пък тъпкач (баща на детето), ще се разкрие скоро, предполагам...
Bludniq_Sin
на 22.01.2011 в 13:33:48 #2чеви .. не знам кой тъпоумен завършил в русе журналист би написал че в кърджали няма турци и били само по регистрация .. имам много общо с кърджали па макар и да не съм отрасал и никога да не съм живял там. Случвало ми се е когато съм бил на гости да не мога да поръчам кафе в някое заведение защото не знам турски а сервитьорката и поне половината от обслужващия персонал не разбираха бъкел български или поне отказваха да го разберат. Иначе има мн свестни хора (имам един куп приятели) от кърджали. Хубава природа и има какво да се види в раьона. А и не казвам че турците са лоши хора там но понеже са МНОГО можеш да видиш "и такива и такива". Айде и уважавайте етническия мир който се поддържа па макар и трудно в тези раьони.
zmja
на 22.01.2011 в 12:32:24 #1Що трябва да е националист!