Снощи около 21.00 часа на паркинг пред жилищен блок в кв. „Младост" в Монтана е избухнало взривно устройство, съобщават от пресцентъра на МВР. Устройството е поставено в задната част на автомобил „Форд Ескорт", собственост на 58-годишния С.Г.
Нанесени са щети и на паркиралите край взривения автомобил 2 леки коли. Жертви и пострадали в следствие на взрива няма.
USD
CHF
GBP
BOOO16
на 24.12.2008 в 21:39:54 #3Я дайте да взривим някой москвич - току виж се превърнал в мерцедес или BMW

Kurin
на 24.12.2008 в 21:08:49 #2Снимката явно е от Багдад
BAI IVAN
на 24.12.2008 в 16:35:43 #1Започват празничните фойерверки?!