В Пловдив арестуваха шофьор на автомобил, който набил друг водач.
Побойникът е задържан от полицията непосредствено след инцидента, съобщават от пресцентъра на МВР.
Вчера около 9.00 часа на спирката на бул."6-ти септември" пред областната администрация 31-годишен мъж нанесъл побой на 53-годишен.
Побойникът бил изнервен, че колата пред него се движела бавно.
Докато я задминавал, със знаци успял да накара другия шофьор да спре. Тогава се нахвърлил върху 53-годишния мъж и през прозореца на колата успял да му нанесе няколко удара и да скъса ризата му.
Полицаите от Второ РПУ реагирали незабавно на подадения за случилото се сигнал и озаптили побойника.
По случая е образувано бързо полицейско производство.
USD
CHF
GBP
petar2
на 13.06.2008 в 14:38:13 #12и хапчета за мускули
Читател
на 13.06.2008 в 14:36:40 #11Подобни изблици на гняв и агресия са присъщи на хора използващи определени видове наркотици.
Sonic
на 13.06.2008 в 14:36:24 #10аххахах и на мен ми се случи. Един в една бяла кола до Метро. Престроява се в най-лява лента , и съм готов да направя ляв завой след 15 метра. Някаъв тип ми бибка 3 пъти , и ме изпреварва от дясно, набива спирачки точно пред мене, изкача от колата и иадва до колата ми. Отварям прозореца, и почва да ми крещи че незна си кои бил, незнам си за къде бързал и къв съм аз да карам с толкова ниска скорост. Отговорих му че "има правилник, и да си чете от там". Тоя се засили нещо да се прави на мъж , и саму му казах че не е добре да го прави и си млъкнах. Гледа ме точно 5 минути все едно съм му изял десерта, качи се и продълни внапред като се оказа че реално му трябва най-дясна лента, за да завие на дясно. Абе кретен некъв. Предлагам всеки да си носи по една метална тръба под седалката, та подобен кретеноид като си покаже ръцете през прозореца да се прави на мъж- да го изпредаши повек през тях , та да неможе повече да кара кола.
Meteora
на 13.06.2008 в 14:35:38 #9Определение за наносекунса: Наносекунда е интервал от време, състоящ се от светването на зеленото на светофара и...клаксона на люлинския голфаджия зад гърба ти.
petar2
на 13.06.2008 в 14:30:24 #8аз отдавна говоря че за на пръв поглед дребни нарушения трябва да се взема книжката доживот писнало ми е от нерваци-комплексари които се мислят за господари на пътя като се качат на кола
Nickie
на 13.06.2008 в 14:26:35 #7Карал бавно, т.е с позволените до 50 км/ч за градско. Обаче пловдивският Монтоя е бил нещо нервен. Както и софийските джигити, които ще те прескочат, ако могат, де.
dabeda
на 13.06.2008 в 14:16:37 #6На психопатите мястото им е в зарвора !
FallenAngel
на 13.06.2008 в 14:16:00 #5ох не знам да се смея ли...да плача ли само ми е много чудно как европейците ги преебахме да ни земат в съюза ама май няма да е за дълго

Deader
на 13.06.2008 в 14:15:12 #4dire Регистриран на: 07.01.2008, 14:45 Същото си помислих и аз, прочитайки новината
Бойчо
на 13.06.2008 в 14:12:35 #3Идиот.
dire
на 13.06.2008 в 14:12:06 #2Pak e bili kasmetliq che ne e popadnal na mene... 194 cm i 110 kg muskuli... Shtqh da mu navra aspuha otzad i da prevarta gumi s mrasna gaz... Deba i kretenoidnoto naselenie i selqnduri...
Gaming
на 13.06.2008 в 14:09:16 #1Кретеноид. Дано го осъдят и да се качи на кола само като пътник.