Полицай от СДВР е задържан за участие в схема за имотни измами, съобщиха от пресцентъра на МВР.
Операцията на дирекция „Вътрешна сигурност" е осъществена под наблюдението на Софийска градска прокуратура.
44-годишният главен инспектор И.И., служител на столичното Първо Районно управление „Полиция" , е задържан за 72 часа.
Операцията на дирекция „Вътрешна сигурност" е реализирана след сигнали за съпричастността на полицай към схема за измами с недвижими имоти. Членове на същата група бяха задържани преди няколко месеца, посочват от МВР.
Те действали на територията на столицата, като събирали данни да починали хора без наследници или хора с психични отклонения. Впоследствие с подправени документи продавали недвижимата им собственост - имоти и жилища.
Действията по разследването продължават.
USD
CHF
EUR
GBP
epsilon
на 25.06.2011 в 02:13:28 #4Браво на ченгетата,закопчаха едно продажно ченге! Чух от един мой добър приятел от Сандански,че в тамошното звено на ДАНС има също едно такова продажно ченге,както този в София. Казва се Иван Христов и работи с една тукашна софийска фирма на бивша негова колежка от МВР,която се казва Златка.Та това ченгенце,което петни името на ДАНС,на всичко отгоре работи много добре с руснаците,развежда ги по апартаментите,които се предлагат за продажба в Сандански,провежда си срещи в работно време,съставя и представя договори за покупко-продажба и за наем. За улеснение,колежката му Златк ,му е предоставила един свой фирмен мобилен телефон,за да не се набутва. Ако някой компетентен по въпроса прочете това,нека му обърне необходимото внимание!
tranquiler
на 24.06.2011 в 22:41:03 #3Какво се прави по въпроса. Хванали един двама и тук таме някоя и друга контрабандна пратка на цигари, която е на конкуренцията.
Stealthblade
на 24.06.2011 в 21:04:55 #2И за 20 чак сега се прави нещо по въпроса
psp_11
на 24.06.2011 в 20:41:43 #1Това се прави от 20 год..