Изпълнителният директор на Българския футболен съюз Борислав Попов заяви, че ще изпратят писмо до УЕФА относно историята на ЦСКА, когато получат запитване. Той твърди, че такова до момента няма.
Както ТОПСПОРТ информира, от УЕФА са провели много разговори с шефовете на ЦСКА по темата и са заявили, че на драго сърце връщат историята на клуба в сайта, когато дойде писмото от БФС.
Ето какво каза Попов пред "Блиц" (интервю на Румен Илиев):
Г-н Попов, защо БФС не праща прословутото писмо до УЕФА?
- За да изпратим такова писмо, трябва да получим запитваме от УЕФА. Такова няма, поради тази причина не сме изпратили нищо.
Според наша информация адвокатът на ЦСКА Първан Първанов е имал комуникация по този въпрос с човек от европейската футболна централа Жак Бондала. Представителят на УЕФА е отговорил, че единственото, което трябва да направи БФС, е да изпрати статистика на уебсайта на УЕФА, свързана с титлите и постиженията на ЦСКА.
- Вижте, аз уважавам г-н Първанов и ръководството на ЦСКА, но в случая няма нужда от посредничество. Аз познавам Жак Бондала, чували сме се, говорили сме, но той не ни е уведомил, че ние трябва да изпратим писмо или статистика за успехите на ЦСКА.
Защо УЕФА трябва да ви уведоми?
- Защото такава е практиката...
С две думи - вие кога ще пратите въпросното писмо до Нион?
- Когато получим запитване от тях. Получим ли запитване, ще им отговорим на базата на изпратения от тях въпрос.
Какво ще им отговорите?
- Зависи какво ще представлява техният въпрос. Но със сигурност ще им изпратим отговор, стига, разбира се, да ни попитат.
USD
CHF
GBP
nick-krastev
на 12.02.2021 в 13:36:55 #30Владко, ти предложи ли се на препикания ?
vladang
на 12.02.2021 в 13:35:25 #29Бати елементарните инфантилни!Това било мъжка приказка???Даже е и лъжа!!!
nick-krastev
на 12.02.2021 в 13:34:56 #28Препикан, хвана ли днес някое хлапе за пишкaта ?
nick-krastev
на 12.02.2021 в 13:31:32 #27Карай кво ти пука с тире или без Важното е Леца нищо да не печели и да си я ебкаме кога си искаме ☆☆☆
Е те това е мъжка приказка
Само бих подхвърлил и нещо за втората половина на таблицата
united 17
на 12.02.2021 в 13:29:36 #26Те сами пишат че са си Литекс, после всички другите им са виновни !!!
Припоци, ко да ги прайш !!!
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 12.02.2021 в 13:27:31 #25Много е трудно да пратиш статистиката на най-титулувания отбор в България
вие я пратете
: пък те да решават кога да я качват
djingibi1914
на 12.02.2021 в 13:26:28 #24Нападателят пристига от Астана, като според непотвърдена информация „орлите“ са платили 800 000 евро за правата му. Медиите в Казахстан смятат, че сделката е повече от добра за тима от столицата, тъй като само няколко седмици по-късно Сотириу е можел да си тръгне за доста по-малко пари, а дори и като свободен агент. ================================================================== Домуса голям бизнесмен Сега остава да извади 2-3 милки за Деспотката,все пак % има за ЦСКА
vladang
на 12.02.2021 в 13:21:06 #23Колко дела се водиха в УЕФА,ФИФА,разглеждат се ,преразглеждат се,жалби ,протести,обжалвания.Десетки,щото жужето има интерес. Имало едно питане 2018??? ЕДНО???1???Едничко???Единствено??? Може ли копие?
djingibi1914
на 12.02.2021 в 13:20:39 #22ubriachi на 12.02.2021 в 15:19:16#25 Тоя с макарите им го е набил на припсовете с тирета, без тирета оставете ги да се чувстват като оранжеви джендъри колко дена чартърния ще ни занимава с тирето ========================================================================= Карай кво ти пука с тире или без Важното е Леца нищо да не печели и да си я ебкаме кога си искаме
djingibi1914
на 12.02.2021 в 13:19:22 #21Владко В Библията пише ли че МВР (тоест държавните пари) да плащат отоплението на частен отбор Не може ли тези пари да отидат в децата на загинали служители на МВР Твоят ибан Господ ко казва на таз тема Петър Лука и Павел да са мрънкали нещо НЕ Ах да ви иба и сектантските номера,и божества
ubriachi
на 12.02.2021 в 13:19:16 #20Тоя с макарите им го е набил на припсовете
с тирета, без тирета оставете ги да се чувстват като оранжеви джендъри
колко дена чартърния ще ни занимава с тирето
djingibi1914
на 12.02.2021 в 13:15:58 #19Попов звъни на Божков за билет до Дубая
vladang
на 12.02.2021 в 13:15:32 #18Както цитираше канадската фреза Библията - Питай ,и ще ти се отговори! Ама ловешката пасмина не пита. Пък Тея тук чакат отговор.Ама няма въпрос.Тогава няма и отговор.Като няма въпрос... Това &22 ли беше?
djingibi1914
на 12.02.2021 в 13:14:22 #17Паслар къде е и защо не мята суплекси из БФС Хем ще прави показно на младите надежди в борбата
ChernotoVlechugo
на 12.02.2021 в 13:12:03 #16Тоя бастун чакал писмо, Джуджака чака само изхода от делата и ви настъпва по мазола, после може и да ви разходи в някой багажник до Баховица
djingibi1914
на 12.02.2021 в 13:12:03 #15vladi-angelov на 12.02.2021 в 15:08:52#15 Льольо,а гришко не може ли да си награби адвокатският екип ,и да му напишат едно питане до УЕФА,с вх.номер,както си му е реда.?И ще получат отговор. Ама те си го знаят отговорът,защо да питат. ======================================================== Вече е сторено още лето 2018
djingibi1914
на 12.02.2021 в 13:10:57 #14Апостоле Дай едно баптистко заклинание да пукне тоз Попов да го види тет а тет твоят Бог Дай че ми писна от такива потки във БГ футбола Ама чакал,ама пратил,ама питали Кажи аз съм говедо и няма да пратя нищичко Ще изядеш 2-3 колана и пак си кюсаш в БФС
ugliesttroll
на 12.02.2021 в 13:09:29 #13СМРТ
vladang
на 12.02.2021 в 13:08:52 #12Льольо,а гришко не може ли да си награби адвокатският екип ,и да му напишат едно питане до УЕФА,с вх.номер,както си му е реда.?И ще получат отговор. Ама те си го знаят отговорът,защо да питат.
nick-krastev
на 12.02.2021 в 13:06:56 #11Типичен приме за номенклатурен клатикурец. Точно така се държи човек когато го интересува само да си вземе заплатата. Те погубиха футбола в България !!!! Кръстя се три пъти.