Днес и утре са много важни дни за ЦСКА. На "Армията" работят усилено по затварянето на няколко сделки - входящи и изходящи трансфери. Срокът за покупка и продажба на играчи е до края на деня. Утре и в следващите дни ЦСКА може да взима свободни агенти. Целта на ръководството е всичко да приключи именно до утре, когато е краен срок за картотекиране на тима за груповата фаза на Лига Европа.
До довечера нападателят на 31-кратния ни шампион Али Соу ще бъде представен като ново попълнение на френския Дижон. Очаква се ЦСКА да вземе за правата му около 4 милиона евро. Процент от тази сума ще отиде към Киево като част от договора. Италианците си бяха запазили такава клауза при следващ трансфер на гамбиеца.
В ЦСКА може да има три или повече нови попълнения. Феновете трябва да са спокойни, защото босът на клуба Гриша Ганчев е твърдо решен да подсили сериозно отбора за битките в Лига Европа и у нас. Това е належащо и след снощния мач срещу Етър. Заради грубата игра на съперника, Пламен Гълъбов, Жул Кейта и Стефано Белтраме са контузени и аут от терените поне за месец.
Аржентинецът Хуан Крус Капроф е само опция за нападението, но не е единствена и трансферът му в ЦСКА не е сигурен, разбра ТОПСПОРТ. Преговаря се с чужденци със солидни визитки. Не е изключено "червените" да привлекат и българин.
Очаквайте в ТОПСПОРТ новини около трансферите в ЦСКА, които предстоят.
USD
CHF
GBP
tun1915
на 05.10.2020 в 13:04:51 #7Иначе знам един девиз (не съм го измислил Аз) "Да играеш шах не е бунашко, но да си бунак е щатско.
govedoebec
на 05.10.2020 в 13:03:29 #6Пръдленков Стягай се за мачовете в ЛЕ
Идва Партизан
tun1915
на 05.10.2020 в 13:01:56 #5Partenkov, шаха не е за глупаци.
tun1915
на 05.10.2020 в 12:58:02 #4Който и да вземете за централен защитник... все тая.
partenkov
на 05.10.2020 в 12:57:05 #3След Карпофф идват Спаски и Каспаров
Топспоре, на шахматисти ги направихте тези Тирейци
tun1915
на 05.10.2020 в 12:51:19 #2Днес Ачо се е развихрил на тема ЦСКА-София , вчера що не гледах Пуля 7:2
tun1915
на 05.10.2020 в 12:48:58 #1Дни само се е развихрил на тема ЦСКА-София. Мен ме е яд що не гледах Руля снощи. 7:2