След ФИФА, КАС също призна ЦСКА за правоприемник на фалиралото дружество. Това вече се случи, независимо от изхода не делата, които бивши футболисти на "червените" водят срещу клуба и Световната футболна централа.
Вчера беше делото на Иван Боладо и неговия агент. Резултати ще има минимум след месец. Никой в момента не може да каже дали то е спечелено от нападателя, който има само един мач за ЦСКА.
В сайта на КАС обаче, ЦСКА не е изписан с тире, а така - ПФК ЦСКА София. Което показва, че съдът в Лозана вече е признал "армейците".
Източник: КАС
Същото преди това направи и ФИФА. Все още ЦСКА не се изписва по този начин в сайта и на УЕФА, защото от БФС продължават да не изпращат прословутото писмо, че ЦСКА е правоприемник на фалиралото дружество.
Както е известно, ЦСКА откупи емблемата и активите си, след като спечели търг за 8 000 000 лева.

USD
CHF
GBP
zhelyo
на 11.02.2021 в 00:47:27 #104Коде,за последен път разговарям с теб,и те питам:с какъв довод адвокатите на Ганчев в КАС(и каква е причината)?Два са вариантите:или сте наследник на ЦСКА или не,няма трети,пети,осми има да или не,ФИФА и КАС казват да ,вие казвате не,кой е виновен че имате тире
utd20
на 11.02.2021 в 00:43:09 #103bobi_raf
на 11.02.2021 в 00:41:22 #102zhelyo
на 11.02.2021 в 00:34:46 #101Боби,и аз това се опитвам да кажа. Ама повечето оранжеви викат че си даваме последните пари,какъв човек си ако не може да отделиш 2 по 10 лв.за билет в месеца?
utd20
на 11.02.2021 в 00:29:05 #100Бобка
е дзвер!!!
code
на 11.02.2021 в 00:28:34 #99В случая е важно какво смята КАС. Адвокатите на Ганчев,да да избегнат плащания,могат да твърдят каквото си искат. Въпроса е,че не им вярват. Тоест ,доказателствата че са ПФК ЦСКА София са повече от доказателствата,че са Литекк.
bobi_raf
на 11.02.2021 в 00:25:51 #98А тва е спорт, не право.
utd20
на 11.02.2021 в 00:25:15 #97Стругар, аз кога трябва да съм чел, съм чел, кога трябва да съм учил, съм учил, кога трябва да съм работил, съм работил, от 10 годин само си " мърдам пръстите" !!! Докато при теб е обратно, ти кога е трябвало да четеш си си барал пишкaтa, кога е трябвало да учиш, си работил, кога е трябвало да работиш си учил, а сега може да четеш колко си искаш, ама ще си си скъсаняк цел живот и ще кесиш по 24/7 у ТопСпоръ !!!
bobi_raf
на 11.02.2021 в 00:24:35 #96Ае пиеме бе, пингвини.
баси, как мое некой 'го сърби за правния статус на ЦСКА ако не дава кинти за отбора.
Елате в борисовата след пандемията. Вижте. Записвайте. Приложете и при вас после. Да си харесваш отбора не е тъпо.
Тъпо е да го отричаш при опонента.
Елате на мач. И коттакоа.
Ноо юридисти се навъдИха.
zhelyo
на 11.02.2021 в 00:23:20 #95Коде,не виждам смисъл да споря с телевизора
Ако кажеш нещо различно от това което знаем всички,за оспорването от адвокатите на Ганчев го кажи.
code
на 11.02.2021 в 00:18:29 #94Онова=А това. Дей.ба и телефона!
code
на 11.02.2021 в 00:16:47 #93Линукс=Литекс
code
на 11.02.2021 в 00:15:47 #92Напротив Зельо, засега Баладо и другите печелят на всички предишни изслушвания.. Т.е.КАС не вярват,че това е Линукс.а си е ПФК ЦСКА София(както са го и изписали) Това е. Онова е последното дело.
zhelyo
на 11.02.2021 в 00:12:05 #91Боби,жив ,здрав ти и семейството
zhelyo
на 11.02.2021 в 00:08:53 #90Коде,има два варианта:или ще минат измамите или не. До сега не минават,а ако сме живи ще видим.
bobi_raf
на 11.02.2021 в 00:08:47 #89Желяз, благодаря. Това е градивно и пичовско. Замислих се. Благодаря отново
Сега вече говориш.
levski_vekoven_1914
на 11.02.2021 в 00:05:47 #88Абе вие верно сте припсове. Какво значение има кой на какво вярва, и какви такси трябва да плаща. Ред Енимълс купиха емблемата и активите на старото дружество за 8 млн.лв - имат документи. ПФК ЦСКА-София няма нищо общо с търга, камо ли да е "наследник" на нещо си. Делото срещу ЦСКА 1948 се води от Ред Енимълс, защото те са юридическите собственици. ЦСКА-София мълчат като футки по делото и не пеят в хора. И след всички тези факти, Бастунов пише ЦСКА-София даде 8 млн. лв
Е не знам какъв idiot трябва да си някой да казва на черното бяло, и ти да вярваш.
utd20
на 11.02.2021 в 00:05:47 #87....пръдня в гърне...... >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Баси спрелия !!!
bobi_raf
на 11.02.2021 в 00:05:38 #86Типче, секи си знае за себе си. Мнения и *** бол. Не си тъпо кoпeлe и се прАи тука колко ти е кеф. За мен е работа, тролим за кинти.
Ама се нАпрегни малко, че не винаги ти се получава
code
на 11.02.2021 в 00:01:51 #85Зельо, аз разбирам какво искаш да кажеш,обаче в КАС май не са на същото мнение
.
Съвсем ясно си го пише :
CAS 2020/A/6878 Ivan Bolado Palacios v. PFK CSKA Sofia & FIFA
Май измамите на Ганчев,че са Литекс не минават пред съдиите от КАС.
Хората смятат Тирето за същия клуб(PFK CSKA Sofia)