След ФИФА, КАС също призна ЦСКА за правоприемник на фалиралото дружество. Това вече се случи, независимо от изхода не делата, които бивши футболисти на "червените" водят срещу клуба и Световната футболна централа.
Вчера беше делото на Иван Боладо и неговия агент. Резултати ще има минимум след месец. Никой в момента не може да каже дали то е спечелено от нападателя, който има само един мач за ЦСКА.
В сайта на КАС обаче, ЦСКА не е изписан с тире, а така - ПФК ЦСКА София. Което показва, че съдът в Лозана вече е признал "армейците".
Източник: КАС
Същото преди това направи и ФИФА. Все още ЦСКА не се изписва по този начин в сайта и на УЕФА, защото от БФС продължават да не изпращат прословутото писмо, че ЦСКА е правоприемник на фалиралото дружество.
Както е известно, ЦСКА откупи емблемата и активите си, след като спечели търг за 8 000 000 лева.

USD
CHF
GBP
zhelyo
на 11.02.2021 в 00:01:08 #84Боби,аз няма как да се прееба,защото си знам нивото,и не парадирам,Ама колкото и да съм зле съм чул че от високо се пада най-лошо,така че ти се замисли.
utd20
на 10.02.2021 в 23:55:20 #83А е, стругаря пак се е омазал до ушите у лAйнa !!!
Деейва и бедния социопат, нема кой "добър ден" да му каже, от работа от вкъщи се е 24/7 тука !!!
bobi_raf
на 10.02.2021 в 23:53:32 #82Желяз, 3 (три)он. Учудих се, че пишеш такива простотий. Мисля, че си свестен. Само усещане. За 1щайн си прав
Комуникацията в някаква общност те определя оригинерно. Преебеш ли се веднъж е трудно да се върнеш. Все пак тук е агорА в некъв сми.
zhelyo
на 10.02.2021 в 23:51:59 #81Коде,всички дела са към новодомеца в София. Кое( и защо) не разбра
Ганчев умишлено фалира ЦСКА за да доведе 15 футболисти на Литекс в София,да продава некадърници като Каранга,Мауридеш и Десподов(всички изгонени) на двойни цени(те това е маркетингов трик),а баба Дора е назначена за синдик.
levski_vekoven_1914
на 10.02.2021 в 23:50:33 #80Андроид, глиган глупав, къде прочете дори от това където си написал за емблемата и 8-те милиона на Ачо. Защо беше заведено дело срещу ЦСКА 1948 от името на фирма Ред Енимълс за неправомерно използване на емблемата, вместо от фирма ЦСКА-София. Защото ЦСКА-София притежава само Ачо Бастунов и тъпанари като теб, и нищо юридически.
levski_vekoven_1914
на 10.02.2021 в 23:43:56 #79Андроид, таибъ в тъпата свиня абортирала. Покажи документ къде Тире участва на тоя търг, бе йорист. Как може да купиш нещо за което дори не си дал оферта. Във търга участва фирма Ред Енимълс, които нямат нищо общо юридически с фирма ПФК ЦСКА-София. На колко по прост език да ти се обясни, глиган глупав.
bobi_raf
на 10.02.2021 в 23:43:29 #78То че има тролове на двете кули е ясно, дразнят точно колко сините и зелените. Ма некой нормален няя ли освен рулз да списва тука син...сичко е тирета и ловеч. когато нещо прилича на лайнo и мирише като лайнo е много вероятно да е лайнo. етва е и при изпърделниците смешни.
code
на 10.02.2021 в 23:43:14 #77Едно обаче може да се признае на враговете на ЦСКА. Е,опитаха се.Да ни затрият.Не успяха. Както се изказа веднъж един наш известен привърженик(цитирам по памет):Имам чувството,че тези хора са се клели в паметта на бащите си ,че ще унищожат ЦСКА(Бакърджиев Сашо Йорданов,Софиянски...)Не стана.Но опитаха. И още нещо.Това е отбор, не е одушевен предмет,не е баба ви Гичка от първия етаж,която ако умре и племенника и наследи вълнените и чорапи ,но няма да стане баба Гичка.Ето така първосигнално и буквално разсъждават синьо-зелените водорасли в този форум. Отборът е нещо повече.Отборът е комплекс от взаимосвързани компоненти,най-важния от които са феновете. Врътки на хартия не ме интересуват.
levski_vekoven_1914
на 10.02.2021 в 23:41:17 #76Андроид, таибъ в тъпата свиня абортирала. Покажи документ къде Тире у
zhelyo
на 10.02.2021 в 23:41:08 #75Боби,нито знам кой е Зоно,нито ми дреме на уя за него . Най-вероятно съм семпъл,нямам претенций да съм Аинщайн,но приемам градивна критика. Не кълна,псувам и обиждам никои( без повод).
bobi_raf
на 10.02.2021 в 23:37:54 #74levski_vekoven_1914
на 10.02.2021 в 23:36:55 #73bobi_raf
на 10.02.2021 в 23:33:21 #72Вековен, ае верно си легаш, че осра кото докопа. Не мисли за документи и свързаности. Баси. Сънувай лек бараж.
irina-borisova
на 10.02.2021 в 23:33:12 #71СМЕШКОВЦИ ЕЙ!!!! ПРИЗНАЛИ ЛИТЕКС ЗА ЦЕСЕКА ХАХАХАХАХА
code
на 10.02.2021 в 23:32:47 #70zhelyo на 11.02.2021 в 01:15:58#104 Коде,никой не съди Дора Милева и ПФК ЦСКА АД. Съдят тези които се представят за тях,лесно може да го -------- Ами прочети си коментара. Тук казваш,че се представя за ПФК ЦСКА СОФИЯ. Друг път за Литекс. Последно?
levski_vekoven_1914
на 10.02.2021 в 23:31:38 #69zhelyo на 11.02.2021 в 01:26:20#113 Трион,обръщам се към теб,защото си един от малкити нормални цесекари(99% съм сигурен че няма да отговориш). При коя власт,канадецо,Левски е бил Хегемон? ========================================= Айде и тоя изперка, има ли нормален цеденевист бре? Тоя на нормален ли ти прилича, в Монреал всичко било ЦДНА
На канадците им е през фуя и за ЦДНА и за Левски и България изобщо, ама те видиш ли монреалци лягали и ставали с новините за Тире, даже ча на бой скачали
zhelyo
на 10.02.2021 в 23:30:13 #68Вековен
,прав си пич.
zhelyo
на 10.02.2021 в 23:28:13 #67Коде,що уж???
zhelyo
на 10.02.2021 в 23:26:20 #66Трион,обръщам се към теб,защото си един от малкити нормални цесекари(99% съм сигурен че няма да отговориш). При коя власт,канадецо,Левски е бил Хегемон?
levski_vekoven_1914
на 10.02.2021 в 23:26:08 #65zhelyo на 11.02.2021 в 01:18:47#107 Бичкия,изперка ли нещо? =================== Баце, нямаш шанс на смислен отговор. Какво очакваш от човек с аватар на шебек. Казва му Ачо Бастунов , че Тире са купили за 8 млн лв незнам какво си, и той налапва. А като видиш документите от търга Тирето ги няма никакви, само фирма Ред Енимълс, където нямат нищо общо юридически с Тире, ама Тире е правоприемник че е купило нещо за което изобщо няма документ. И говорят шитни за Марабея и Монреал и Антарктида. Зае.би, няма шанс с тия
хайде лека академици.