След ФИФА, КАС също призна ЦСКА за правоприемник на фалиралото дружество. Това вече се случи, независимо от изхода не делата, които бивши футболисти на "червените" водят срещу клуба и Световната футболна централа.
Вчера беше делото на Иван Боладо и неговия агент. Резултати ще има минимум след месец. Никой в момента не може да каже дали то е спечелено от нападателя, който има само един мач за ЦСКА.
В сайта на КАС обаче, ЦСКА не е изписан с тире, а така - ПФК ЦСКА София. Което показва, че съдът в Лозана вече е признал "армейците".
Източник: КАС
Същото преди това направи и ФИФА. Все още ЦСКА не се изписва по този начин в сайта и на УЕФА, защото от БФС продължават да не изпращат прословутото писмо, че ЦСКА е правоприемник на фалиралото дружество.
Както е известно, ЦСКА откупи емблемата и активите си, след като спечели търг за 8 000 000 лева.

USD
CHF
GBP
bobi_raf
на 10.02.2021 в 23:25:24 #64желяз, 3оно има впредвит, че си леко семпъл калъф с претенций. и тва е градивна критика шото човека е възпитан и иносказателен. мукаеш мерси за градивната критика би било зряло.
code
на 10.02.2021 в 23:24:39 #63zhelyo на 11.02.2021 в 01:15:58#104 Коде,никой не съди Дора Милева и ПФК ЦСКА АД. Съдят тези които се представят за тях,лесно може да го ------- Абу Зельо,нали уж Г.Г. се представяше за Литекс бе пич? Ти съвсем се обърка май
.
Ама тези не му вярват,а?
zhelyo
на 10.02.2021 в 23:18:47 #62Бичкия,изперка ли нещо?
zhelyo
на 10.02.2021 в 23:15:58 #61Коде,никой не съди Дора Милева и ПФК ЦСКА АД. Съдят тези които се представят за тях,лесно може да го
.
levski_vekoven_1914
на 10.02.2021 в 23:14:26 #60Хахахайаха, Напротив, в неконтрилуем бяс са бастуните като теб и свинете.
Аз преди да си легна минах през тъпия спорт сайт и какво да видим, Ачо Бастуна пак се пъне с тире в дупе, че тирето купили нещо на търг в който въобще не са участвали и тем подобни шитни.
Комплекси, батка , комплекси, даже не могат и да заспят спокойно.
Айде лека и спокойна
Ма ваща не е такава защото ви ръчка тирето изотзад
bobi_raf
на 10.02.2021 в 23:10:42 #593 онка, мен... зася няя казус. пледоарии, тези...чакаме решение да видиме. Как ни е писал IT-то в сайта ми е през шнyра. А за тебе
zhelyo
на 10.02.2021 в 23:09:13 #58За разлика от теб ,нямам баща милиционер. Утре съм решил да се гръмна,не е заради катуна от ловеч-етрополе,нито за трофеите на ЦСКА-София които са НУЛА,нито за победите в София над Лудогорец на ЦСКА и ЦСКА-София които са НУЛА,нито за победата на ЦСКА-София и ЦСКА в Разград,която е ЕДНА ,иначе не е лошо да отвориш оранжева зурла с размера на майчината ти п.утка
,е такива сте Ловешките парцали.
code
на 10.02.2021 в 23:00:55 #57Зельо,сори пич,ама никой не съди Ганчев в КАС.Съдят ПФК ЦСКА София.
levski_vekoven_1914
на 10.02.2021 в 23:00:27 #56Андроид, свиня тъпа, можеш да се самоубиеш само ти защото Гриши ти бодна Тирето в дупарата. Абдал тъп.
Я сметни двата гола на Бербатов за националния, докато е в ЦДНА и още 40 и незнам си колко докато не е в ЦДНА, че е най-великия голмайстор на ЦДНА за националния отбор.
Та ибъ в спрелия статистик тъп.
Айде легай и ти с тире в дупето и устата.
bobi_raf
на 10.02.2021 в 22:59:49 #55JJ
Желяз, майки, пyтkи, гадове...
С тая твоя лексика не мога да намеря тема да си говориме. Не беше при изпърделниците шото мислех, че има шанс за тебе. Енема. Бъди си, съществувай си там...дано си в мир с неспокойствието си. И пий. Ноо.
code
на 10.02.2021 в 22:57:53 #54Типстър ти тотално си се объркал. Адвокати имат двете съдещи се страни. КАС са арбитър
zhelyo
на 10.02.2021 в 22:56:35 #53Коде,ако Ганчев си беше стоял в Ловеч,никой,ама абсолютно никой,нямаше да го съди! ПФК ЦСКА АД съществува и днес,що ФИФА и КАс не го съдят
. Това че прихващаш от пациент N;1 на Курило те прави по умен или красив
code
на 10.02.2021 в 22:54:37 #52шега=ще го Извинявам се.
code
на 10.02.2021 в 22:51:31 #51КАС смята(и има право) че клубът преди 2016 този след това са всъщност един и същи клуб. Не трудно да се разбере това(е,стига да умееш да четеш
)
Каквито и връзки да е правил Г.Г трудно би излъгал авторитетното комисия.
На нас ни остава само да се съгласим с тяхното решение,независимо дали Зельо съгласен или не
(те пък едва ли шега питат)
levski_vekoven_1914
на 10.02.2021 в 22:50:32 #50Домуса може да легне спокоен след като из.сра поредното гомно по повод тирето.
================
Както е известно, ЦСКА откупи емблемата и активите си, след като спечели търг за 8 000 000 лева.
==================
Бастун, само на теб ти е известно. В този търг тирето изобщо не участва, печели го фирма Ред Енимълс, които нямат нищо общо юридически с Тире. Как тирето е купило нещо за което изобщо не е участвало само на теб ти е известно.
Бастун, лапай Тирето на Гриши и лягай да спиш, еб,ати пропадналия тип е тоя.
Tong
на 10.02.2021 в 22:50:24 #49В сайта на КАС обаче, ЦСКА не е изписан с тире, а така - ПФК ЦСКА София. Което показва, че съдът в Лозана вече е признал "армейците". ===========
Ангеле, намери си юрист да ти чете бисерите преди да ги публикуваш, че се излагаш, излагаш УНИБИТ и всичко де що има досег с теб...
code, есеки може да бъде съден. Дали обаче ще бъде ОСЪДЕН и дали съдът ще приеме идентичност на ответника и на дружеството, срещу което е заведен иска, е отделен въпрос. Може да го направи за определени цели, без това да означава "признаване" по смисъла, който влагате.
Ако пък ви признават, това значи, че ГГ ще има да плаща... Вероятно ще се отърве от голяма част от "неспортните" дългове, но и спортните не са малко.
Така или иначе е каша голяма и е време нещо да се случи. Без ЦСКА не е толкова интересно, така че аз бих се радвал официално да ви признаят, но все пак последните 4 години бяха безпрецедентна свинщина и подигравка с всички правила.
Все тая - каквото и да си приказваме, ще стане каквото ще стане 
zhelyo
на 10.02.2021 в 22:46:03 #48Като се представяш за друг ще плащаш,ако не искаш ще ходиш в на майка си оранжевата п.утка,има и трети вариант: МАРШ В ЛОВЕЧ,ГАД ОРАНЖЕВА МРЪСНА,МАРШ.
code
на 10.02.2021 в 22:44:56 #47Зельо, това не е вярно.Прочети по горе. Делото е срещу PFK CSKA Sofia! Така се е изписвал клуба преди 2016г. Означава ли това,че КАС счита клуба преди 2016 и този след това за един и същи клуб? Защото по всичко изглежда,че това е точно така.
code
на 10.02.2021 в 22:40:45 #46Зельо, отборът бил приключен. Този отбор беше съден днес. Как един приключен отбор,един "мъртвец" може да бъде изправен пред съда и ако бъде осъден ,да си понесе последствията,т.е. да си плати. Аз не съм виждал такова нещо,а ти?
zhelyo
на 10.02.2021 в 22:38:49 #45Коде,как "Ред Анималс" купиха емблемата на ЦСКА?А делото е срещу ловешкия катун ,който използва подобен цвят и незнайно защо играе в ППЛ и на сдадион БА.