След ФИФА, КАС също призна ЦСКА за правоприемник на фалиралото дружество. Това вече се случи, независимо от изхода не делата, които бивши футболисти на "червените" водят срещу клуба и Световната футболна централа.
Вчера беше делото на Иван Боладо и неговия агент. Резултати ще има минимум след месец. Никой в момента не може да каже дали то е спечелено от нападателя, който има само един мач за ЦСКА.
В сайта на КАС обаче, ЦСКА не е изписан с тире, а така - ПФК ЦСКА София. Което показва, че съдът в Лозана вече е признал "армейците".
Източник: КАС
Същото преди това направи и ФИФА. Все още ЦСКА не се изписва по този начин в сайта и на УЕФА, защото от БФС продължават да не изпращат прословутото писмо, че ЦСКА е правоприемник на фалиралото дружество.
Както е известно, ЦСКА откупи емблемата и активите си, след като спечели търг за 8 000 000 лева.

USD
CHF
GBP
zhelyo
на 10.02.2021 в 22:31:57 #44Гнома приключи ЦСКА през 2016година. ЦСКА-София е отбор на ловешка област. ЦСКА-София,през кратката си и жалка история е спечелил един трофей:ГОЛЯМ СИН НАДУВАЕМ УЙ.
code
на 10.02.2021 в 22:29:43 #43Делото което КАС разглежда е срещу PFK CSKA Sofia... или казано по друг начин,делото е срещу фалиралото АД.Е,айде сега всички умници да ми отговорят: Как така "мъртвец" стои на подсъдимата скамейка?
zhelyo
на 10.02.2021 в 22:25:48 #42КАС унищожи последната надежда на хемороида, че тирето може да е е ЦСКА. "И последната илюзия умря"
zhelyo
на 10.02.2021 в 22:18:10 #41Боби,що пропускаш некви барбулатори и барведи
,оранДжевото направо ти изтича през крачолите.
bobi_raf
на 10.02.2021 в 22:07:28 #40некви баки, некви аватари бате...нещо пишат и няма теза, няма сми. само пръдни. гадно малко и катсе разнесе и забравяш. изпърдЕлници.
Avatarx
на 10.02.2021 в 22:00:45 #39jjokocha1488, олигофренче оранжево недоносено, нима някой някога се е съмнявал в искрените намерения на ГриГан. А, да верно вие пък не знаете какви са му намеренията... нищо де, вие оранжевите и без това сте скарани с мисленето. Викай Емблемата да те подкрепи, че издъхваш без чужда помощ
zhelyo
на 10.02.2021 в 21:44:36 #38Барб,Ангейчо е пуснал решение със снимка,що трябва да питаш друг? Златното перо,наследник на ГА-га,кой се стмнява в неговата искренност,та той сам си плаща чартърите и даже плаща на Инджов да хвали тирето,дели си залъка на две,а вие му се смеете
bravebg
на 10.02.2021 в 21:37:16 #37tipster-poznavach на 10.02.2021 в 23:10:05 "ръководят от парите, но КАС съществуват само заради тях, да присъждат кой на кого дължи, там идеали нямаше - само пари" синята мъка край няма..... последните години само си сменят опорките.... най-новата почна да прозира в абзаца по-горе.....
zhelyo
на 10.02.2021 в 21:34:07 #36Влечуго,кажи кой селски отбор се премести на "Айброкс" и" Артемио Франки"
. Литекс Абърдийн или Чавдав Тренто
bobi_raf
на 10.02.2021 в 21:31:16 #35Наще са си на армията, с червени екипи, с емблема, с фенове, кинти, мацки и прочие. Ко се дърляте изобщо
bobi_raf
на 10.02.2021 в 21:28:33 #34Нема кой да обеси меси
Наздраве, простаци
ChernotoVlechugo
на 10.02.2021 в 21:24:57 #33Щом КАС е казал, ще трябва да плащаме, но и аз намирам решението му за прецедент и погазващо всякакви закони
utd20
на 10.02.2021 в 21:19:26 #32Не ме интересува какво ще плащат на Боладо Моладо Шоколадо, да си върнат парите на НАП, че да има за социални на всички припоци дет са 24/7 на Ачко Чартъра между чатала !!!
OrangeHog
на 10.02.2021 в 21:09:56 #31щом новинката е от ангелчо нещата са ясни, тоя досега колко е изгълтал на джуджи .. не истина
german
на 10.02.2021 в 21:09:14 #30абе, тоя боладо и агентчето му, утре-другиден ще пукнат от ковид
другите, кой самолет ще падне, кой СПИН, сифилис, синя пъпка, катастрофа с велосипед
и до една-две години всичко е 6/шест/
Мик Джагър
на 10.02.2021 в 21:07:00 #29Педерло ме нарича пеераз, а кървавата потка ме нарича потка, накъде вървимтоя свят
SuperMario
на 10.02.2021 в 21:06:18 #28Ragnar2, 35 .."Ако станем и шампиони тоя форум съвсем ще осиротее..." ---------- Що така нещо феновете на Тирето загубиха убеденоста си, че отборът им ще спечели титлата... Щото ако бяха много сигурни, нямаше да пишат постовете си в условно наклонение... По рано пишеа - "като станем шампиони", а сега нещо промениха "реториката" с - "ако станем шампиони"...
И правилно.. защото се усетиха, че и тая година ще духат супата
code
на 10.02.2021 в 21:05:46 #27Й СЛЕДВАЙ zhelyo на 10.02.2021 в 23:00:07#38 Тирета,мирета,тинтири,минтири Дриско,на всеки стадион в България ви посрещат с :"Вие сте Литекс",дори на стадион БА,може да са осем,четири или двама фена,но скандират:"Вие сте Литекс ------- Живеем в свободна държава,всеки има право да вика квото си ще.Преди малко четох статия,как Венгер са го посрещали по стадионите в Англия с викове "педофил".Че и песни са пели за това.
Мик Джагър
на 10.02.2021 в 21:05:17 #26Не, Руулз, няма причина да плащаме, ама не ми се обяснява защо, а и семплото Влади слухти
emidobre
на 10.02.2021 в 21:04:06 #25Aчка стига писа
за днес , че тия синьо-зелени паразити няма да могат да мигнат цяла нощ
!!!
САМО ЦСКА
але алеее