След ФИФА, КАС също призна ЦСКА за правоприемник на фалиралото дружество. Това вече се случи, независимо от изхода не делата, които бивши футболисти на "червените" водят срещу клуба и Световната футболна централа.
Вчера беше делото на Иван Боладо и неговия агент. Резултати ще има минимум след месец. Никой в момента не може да каже дали то е спечелено от нападателя, който има само един мач за ЦСКА.
В сайта на КАС обаче, ЦСКА не е изписан с тире, а така - ПФК ЦСКА София. Което показва, че съдът в Лозана вече е признал "армейците".
Източник: КАС
Същото преди това направи и ФИФА. Все още ЦСКА не се изписва по този начин в сайта и на УЕФА, защото от БФС продължават да не изпращат прословутото писмо, че ЦСКА е правоприемник на фалиралото дружество.
Както е известно, ЦСКА откупи емблемата и активите си, след като спечели търг за 8 000 000 лева.

USD
CHF
GBP
Apostola
на 10.02.2021 в 21:00:18 #24Цицелка,кажи сега какво ти знаеш,пък ние не го знаем,че ти го знаеш.
zhelyo
на 10.02.2021 в 21:00:07 #23Тирета,мирета,тинтири,минтири
Дриско,на всеки стадион в България ви посрещат с :"Вие сте Литекс",дори на стадион БА,може да са осем,четири или двама фена,но скандират:"Вие сте Литекс".
Мик Джагър
на 10.02.2021 в 20:54:30 #22Руулз, ти макар и да псуваш хората ма майка си интелигентно момче, стига говори глупости, не си все пак Хесус Петричев и семплото Влади, молим ти се
Ragnar2
на 10.02.2021 в 20:53:07 #21Ако станем и шампиони тоя форум съвсем ще осиротее
SuperMario
на 10.02.2021 в 20:48:53 #20..."Ето така КАС вече призна ЦСКА"... ----------- Тоя глупак, журналиста, май не осъзнава, че ако има такова признание, то води до гигантски задължения, което джуджето се опитва да избегне вече 5 години. Няма как хем да е приемник, хем и да не плати вересиите си... Милиони евро има за разплащане стиснатото джудже, а аз не виждам как той ще извади тези пари... Особено, ако и тази година загуби шансове за титлата, както се очертава...
Apostola
на 10.02.2021 в 20:46:24 #19Който си чака,го получи. Датата на Вашата заявка е сряда, 10. февруари 2021. Общо Брой билети: 5 Стойност на билетите: 50,00 BGN Разходи за доставка, резервация, обслужване: 0,00 BGN Цена BGN: 50,00 BGN Това е за Левски-Монтана.
Zolyo
на 10.02.2021 в 20:43:48 #18Очаквам скоро интервюта с адв. Георги Градев, който е “компетентен” по темата. Тоз човек се изгуби някъде последните месеци, даже години.
Apostola
на 10.02.2021 в 20:43:02 #17Ми туй JSC кво ша го прайм?
Apostola
на 10.02.2021 в 20:39:48 #16Ми нали чакате 5годишна давност,бре.Затова нямало писмо,ама даже и върховните съдии тук не го знаеха.Смешници.
code
на 10.02.2021 в 20:38:14 #15Делото което КАС разглежда е срещу PFK CSKA Sofia... или казано по друг начин,делото е срещу фалиралото АД.Е,айде сега всички умници да ми отговорят: Как така "мъртвец" стои на подсъдимата скамейка?
DrINKO
на 10.02.2021 в 20:37:24 #14Тирета, мирета, тинтири, минтири. Дали това е ЦСКА е изчерпана тема. Останаха само шепа лузЪри дето още я дъвчат. А писмо до УЕФА няма, щото всички знаем КОЙ е спонсора на БФС. Айде да идват изборите, че този противен мазник Цеката да гълта вода.....
Apostola
на 10.02.2021 в 20:34:16 #13Кажи,Цицелка,успокой ма,треба си лягам при децата. Казвай,бе,кво се лигавиш.
han-kamerun
на 10.02.2021 в 20:24:48 #12Къде черно на бяло пише, че кас-мас е признал оранджавото за наследник на закритото цисика на 09.09.2016 г.? Никъде!
Мик Джагър
на 10.02.2021 в 20:21:00 #11Ей го още едно кухо говедо... делата можели резко да се увеличат
много отчаяни и много прости сини олигофрени
Мик Джагър
на 10.02.2021 в 20:19:29 #10Кървавата потка и семплото Влади умреха
Мога да ги успокоя, ама не искам и ще си замълча
sofia
на 10.02.2021 в 20:19:24 #9Делата в Кас може рЕзко да се увеличат
code
на 10.02.2021 в 20:18:28 #8СЛЕДВАЙ kraul на 10.02.2021 в 22:10:38#8 Toва е наистина безспорно доказателство Някой оператор пропуснал без да иска тирето и това доказва всичко Ейй, припоци...припоци, не е лесна и вашта! ------------- Това да не е община Лом? Грешки в такива институции като КАС не се допускат.
utd20
на 10.02.2021 в 20:14:24 #7Това е "Кървавата мивка" ку4уфь, помниш ли го???
kraul
на 10.02.2021 в 20:10:38 #6Toва е наистина безспорно доказателство
Някой оператор пропуснал без да иска тирето и това доказва всичко
Ейй, припоци...припоци, не е лесна и вашта!
code
на 10.02.2021 в 20:08:52 #5Щом новината още я няма в Спортал,смятай колко им е гадно,братче