След ФИФА, КАС също призна ЦСКА за правоприемник на фалиралото дружество. Това вече се случи, независимо от изхода не делата, които бивши футболисти на "червените" водят срещу клуба и Световната футболна централа.
Вчера беше делото на Иван Боладо и неговия агент. Резултати ще има минимум след месец. Никой в момента не може да каже дали то е спечелено от нападателя, който има само един мач за ЦСКА.
В сайта на КАС обаче, ЦСКА не е изписан с тире, а така - ПФК ЦСКА София. Което показва, че съдът в Лозана вече е признал "армейците".
Източник: КАС
Същото преди това направи и ФИФА. Все още ЦСКА не се изписва по този начин в сайта и на УЕФА, защото от БФС продължават да не изпращат прословутото писмо, че ЦСКА е правоприемник на фалиралото дружество.
Както е известно, ЦСКА откупи емблемата и активите си, след като спечели търг за 8 000 000 лева.

USD
CHF
GBP
Apostola
на 10.02.2021 в 20:02:56 #4Ангьо Матросов,на ваши т е услуги,платежоспособни.
bozhidar-nikolov-ZIgIkrFL
на 10.02.2021 в 20:00:41 #3Курумпираното БФС,на съд и в пандиза заедно с болния,шиши и гела.
Apostola
на 10.02.2021 в 19:57:56 #2Аннгю ,получи спешни заповеди ,и я подкара. Айде и от мен една снимка. https://drive.google.com/file/d/1OjfHtaYXFoaIMNmxkp-5a0iEAeJwDPJn/view?usp=drivesdk
blue_canary
на 10.02.2021 в 19:54:49 #1Ей край,Лоич стана ЦСКА и зад граница