Георги Димитров - Джеки разкритикува остро нападателя на ЦСКА Мауридеш. Освен това легендата на "червените" изрази несъгласието си с някои от взетите решения в тима от наставника Нестор ел Маестро.
"Такива некадърници в България под път и над път. Неудобно ми е да коментирам някакви смешни футболисти. Срам ме е, че има такива като него, които само тъпчат тревата на "Армията", където някога съм играл и аз.
Имам чувството, че е куц с единия крак. Подиграват се с феновете. Той няма нищо общо с тази игра, не може да спира топката. Има огромно самочувствие и заема мястото на някое българско момче. Затова и в националния отбор няма избор на футболисти. Трябва поне 20-30 години да минат, за да се смени манталитетът.
Източник: levski.bg
Феновете затова пускат димки, за да не гледат какво става на терена, защото не им е интересно.
Ел Маестро също е некадърник. Досега са му дърпали ушите някъде и са го сложили на пейката за треньор на ЦСКА. Обяснява ми, че загубил всички дербита, защото били на чужд терен. Ние сме ставали първи, защото винаги сме побеждавали навън. А този смешник ще ни поучава как се играе футбол.
Източник: LAP.bg
Оранжевото винаги ще прозира отдолу. Магат и Ериксон щели да водят... Това са истории на фалшиви герои, както в песента на Тодор Колев", каза Джеки.
USD
CHF
GBP
elaizgrey
на 30.10.2018 в 11:42:50 #24Ватерло ти си много тъпо парче знаеш ли? Рядко си позволявам да квалифицирам някого, но за теб не мога да се сдържа. Когато даваш компетентно мнение по всички въпроси си мислиш, че си много знаещ и можещ? Според мен си пъпчив тинейджър, тормозен от всичките си приятели чорбари, в училище си най-смотания и мацките ти се подиграват защото си смотан. Не спортуваш а само го караш на ръкоделие. Вярно ли е или бъркам?
atanas-miihailov
на 30.10.2018 в 11:02:19 #23Blade_Reloaded
на 30.10.2018 в 10:53:54 #22Като прочетох заглавието и веднага се сетих за - змиите на Армията. Иначе на това му се вика стандарт - да си на 3 точки от супер шампиона и да говориш за смяна на треньора. Даже Реал не може да си го позволи :-) За играта - ясно е, че не е добра и трудно се разбира каква е идеята, но ако има желание за това човек ще намери доста обективни причини.
bravebg
на 30.10.2018 в 10:16:22 #21waterloo на 30.10.2018 в 11:57:30 старче пак ли се излагаш.. пий си хапчетата за склероза, че нещо много глупости взе да дрънкаш ;)
Jogobonito
на 30.10.2018 в 09:58:50 #20Между другото, специално мислих каква дума да използвам и реших, че "правоприемник" е по-неутрално и адекватно от "наследник", а по-точно от "приемник". То е очевидно, че нещата не могат да бъдат на 100% задоволителни за всички привърженици на ЦСКА и футбола, така че моето признаване е "с особено мнение", но необходимостта на традицията налага във футбола ни да има ЦСКА, а че оранжевото още дълго ще прозира, това е съвсем ясно.
killer_loop
на 30.10.2018 в 09:54:42 #19В кръга в който Маурифес изпусна дузпата толкова левашки, две български момчета в А и Б група вкарват със задни ножици.
vladi-angelov-xyMFNApI
на 30.10.2018 в 09:51:15 #18Много ме кефи думата,, правоприемник,, Типично по български,да вземем ,,правата,,,само че всеки субект-юридически,физически,спортен,освен права има и задължения. Никой ли не е измислил дума,,Дълго приемник,, или тя не е слухоприятна?
elaizgrey
на 30.10.2018 в 09:48:58 #17Лепиларите от ФК Донос-1914 изпълзяха. Червеи, голи охлюви и плужеци, бързо забравихте гранда Вадуц, угодно мълчите за неплащаните от години наеми, данъци и консумативи. ЦСКА си плати всичко, може и да има проблеми в момента, но ще си ги разрешим, ние ще се оправим. Не ни трябва мнението ви форумни мишки със сини венци.
Jogobonito
на 30.10.2018 в 09:44:12 #16Ето ме и мен! Завръщам се след дълга пауза по технически причини. Човекът е прав, че се дават грешни пари за куци коне от чужбина. Дал Мауридес е точно такъв, засега все още е спорно, но в ЦСКА (след плащането на емблемата официално заявявам, че признавам ловешкият преселник за законен правоприемник на фалиралото дружество) няма кой да те чака много-много, така че вероятно още една подобна издънка и ще си хваща пътя. Аз лично този Мауридес не го харесвам, могат да се намерят българи около или дори над неговото ниво - Стивън Петков, например, или Слави Костов, да не говорим пък за Мартин Камбуров.
vladi-angelov-xyMFNApI
на 30.10.2018 в 09:40:44 #15Чичо Пенчо,,Много цветарки се боядисват,, Чичо Джеки,,Оранжевото прозира,, Баща ви бояджията,,Хвърлих 8мил.в канала,, Вапцаниии,вапцаниии!
Aitos
на 30.10.2018 в 08:23:28 #14Най-добре ще е да казвате, че "градите отбор за бъдещето"
И догодина пак тъй.
Едва ли някой ще помни, че и в предишни години сте ги приказвали същите
карнобатска гроздова
на 30.10.2018 в 08:20:13 #13Турци 1948
карнобатска гроздова
на 30.10.2018 в 08:12:40 #12А бе свинье, стига с това цска
литекс е, ама откъде акъл във вас
хайде турците ги разбирам, все пак ДПС е собственик на литекс, ама малкото българи защо се кланят на жужето
ivaylo-borisov
на 30.10.2018 в 07:52:06 #11#17
Няма какво да се добави
Avatarx
на 30.10.2018 в 07:34:10 #10"Оранжевото винаги ще прозира отдолу." !!!
anons1
на 30.10.2018 в 07:31:18 #9Джеки Чан пак се е изказал нещо......... За първото съм съгласен....Мауридеш е дупка на околовръстното....ама виж за второто...
Маестрото си е супер тренер...ама как да искаш със свободни черни радикали да правиш отбор....че и шампион да ставаш.......
Дразни ги щото им казва истината......ама явно оранжевите хапчета на него не действат........ловешка му работа
Тунчо
на 30.10.2018 в 07:21:24 #8Четейки коментарите на разни псевдо фенове на ЦСКА(разбирай вчерашни посерковци)осъзнавам,че най гадното нещо в тази кал е това,че има много лумпени които с радост припознават разни негроидни примати от една страна,а от друга се нахвърлят като зли кучета срещу живи легенди на отбор които мачкаше европейски грандове. А бе джанъм,един Джеки има повече заслуги пред червения идеал от цялата афро-латиноамериканска пасмина с примати изредили се през армията за последните 28 години.
XAN_lil
на 30.10.2018 в 07:10:06 #7Съгласен с критиката му, но къде е тя към сегашният му благодетел Гела, той колко футболисти създаде, колко има в националния
SuperMario
на 30.10.2018 в 07:04:49 #6Джеки: "Феновете затова пускат димки, за да не гледат какво става на терена, защото не им е интересно.".. -------------- Тоя лаф много ми хареса!! Отдавна не бях чувал толкова точна оценка за феновете и играта на Тирето! Не знаех, че Джеки има такова добро чувство за хумор! Браво Пич!
Тунчо
на 30.10.2018 в 07:03:56 #5Човека казва нещата такива каквито са, защото го боли и е дал много на ЦСКА. Аз подобни коментари правя тук от години. Проблема ни е (разбира се не смея да се сравнявам с фигура като Джеки),че ние помним едно друго ЦСКА. Това от преди 1991...тоест истинското ЦСКА. Няма как с черни маймуни да ни накарат да припознаваме този-или онзи фалшификат.Истинския ЦСКА е селекция от класни родни и бели футболисти(сърби,гърци,румънци ги броя в това число) и задължително 2-4 юноши от които по традиция 2-3 да пласираме в европейски грандове. Негри,ц*игани,латиноси и прочее биологичен отпадък са по скоро характерни за един друг отбор от покрайнините на софия често асоцииран с баба цола Драгойчева,Високите Ешалони на политбюро,ДС и структурите на народната милиция. Обор декориран в синия като венците на фенската си маса цвят.