Георги Димитров - Джеки разкритикува остро нападателя на ЦСКА Мауридеш. Освен това легендата на "червените" изрази несъгласието си с някои от взетите решения в тима от наставника Нестор ел Маестро.
"Такива некадърници в България под път и над път. Неудобно ми е да коментирам някакви смешни футболисти. Срам ме е, че има такива като него, които само тъпчат тревата на "Армията", където някога съм играл и аз.
Имам чувството, че е куц с единия крак. Подиграват се с феновете. Той няма нищо общо с тази игра, не може да спира топката. Има огромно самочувствие и заема мястото на някое българско момче. Затова и в националния отбор няма избор на футболисти. Трябва поне 20-30 години да минат, за да се смени манталитетът.
Източник: levski.bg
Феновете затова пускат димки, за да не гледат какво става на терена, защото не им е интересно.
Ел Маестро също е некадърник. Досега са му дърпали ушите някъде и са го сложили на пейката за треньор на ЦСКА. Обяснява ми, че загубил всички дербита, защото били на чужд терен. Ние сме ставали първи, защото винаги сме побеждавали навън. А този смешник ще ни поучава как се играе футбол.
Източник: LAP.bg
Оранжевото винаги ще прозира отдолу. Магат и Ериксон щели да водят... Това са истории на фалшиви герои, както в песента на Тодор Колев", каза Джеки.
USD
CHF
GBP
SuperMario
на 30.10.2018 в 06:59:17 #4Джеки: "Имам чувството, че е куц с единия крак. Подиграват се с феновете. Той няма нищо общо с тази игра, не може да спира топката.".. ----------
Джеки, само да те поправя - този некадърник е куц не с единия крак, ами и с двата!
Само като видях как изпълни дузпата и щях да падна от дивана!
Много години не бях виждал толкова нескопосано и аматьорско изпълнение на дузпа..
Мислех си, че няма кой да изпълни по некадърно и ялово от Каранга една дузпа, но тоя дебелак и некадърник ме опроверга!
Каранга беше куц кон и един финт, или изпълнение на наказателен удар не видяхме от него, но тоя левандурник направо избива рибата!
С такива некадърници(като тоя Мауридес) Тирето НИКОГА не може да вземе титла, или купа!
Пожелавам им още 10 год. да си го "чуват"
Единствения добър играч в Тирето е Десподов (но една птичка пролет не прави)!
Всички останали са - хвани единия, удари другия!
А за треньора съм писал цели романи и не е необходима да се повтарям!
Дано и той остане поне още няколко години!
Без пари, толкова!
bgbobikempes-nikolov
на 30.10.2018 в 06:44:56 #3Стига глупости. Оставете Ел Маестро на мира. Дайте му време. С него ЦСКА само може да спечели.
anti-Lefski
на 30.10.2018 в 06:42:28 #2Ега ти статията, сега ги заизригваха един по един
Бай Филип
на 30.10.2018 в 06:23:56 #1Пияния австралопитек пак е изгъгнал нещо.Рядко кухо същество.