Треньорът на ЦСКА Христо Янев отправи пожелание за предстоящите празниците. Той го направи чрез новото мобилно приложение на тима. Наставникът спомена за тежката изминала година, но заяви, че следващата ще бъде много по-успешна.
Цялото съобщение от Христо Янев:
"Скъпи армейци, Измина трудна, но важна година за ЦСКА. Преминахме през много изпитания и спечелихме важни битки. Сега съм по-сигурен от всякога, че добрите мигове са пред нас. Пожелавам светли празници на вас и вашите семейства! САМО ЦСКА!"
USD
CHF
GBP
УмеренЦСКА
на 24.12.2025 в 18:59:28 #4Допълнение. Предлагам на форумците- цесекари търпеливо и снизходително да проследят предстоящата "гигантска битка" между Левски и Лудогорец за титлата (четете между ПалмсБет и Хювефарма). ЦСКА (разбирайте УинБет) ще се бори с други фирми за място под Слънцето. Основният "коз" на ЦСКА, новият стадион, ще влезе в "сражението" някъде в края на следващата година. До тогава ще трябва да стискаме зъби...
УмеренЦСКА
на 24.12.2025 в 18:50:21 #3Ако нещо мога да пожелавам на ЦСКА през пролетния полусезон, това е да не "ляга" вече така, както прави вече много години наред на "предопределените" евроучастници. Когато стане дума да се играе, да играят! Нямам особени надежди така да стане, но поне се надявам ЦСКА да не си отстъпва толкова позорно мачовете с претендентите за евроучастие и да остава извън евротурнирите. Подчертавам "позорно", имам предвид гнусните мачове с Ботев Пд, Черно Море и Числото на финала на първенството, за които си го отнесоха треньорите на ЦСКА. Дано ТОЗИ ПЪТ УинБет пощади Христо Янев от тая съдба!
УмеренЦСКА
на 24.12.2025 в 17:27:49 #2...Чета "мултипликациите" на Ватерлоо и ме напушва смях... Не някой друг, а именно Ватерлоо призовава за търпеливост и снизходителност във форума.
УмеренЦСКА
на 24.12.2025 в 17:11:53 #1ЦСКА може да "запразни" с надежди за по- добро бъдеще. Все пак впечатляващата серия от успешни мачове не само измъкна ЦСКА от "дъното", но и го постави поне в "подножието на върха". Тихо- кротко, без фанфари и барабани, ЦСКА след катастрофалното начало на полусезона все пак се оказа в "петицата". Четвъртфиналист е и за купата. Не е малко, особено след като в края на лятото се пророкуваше едва ли не борба да не се изпадне. През пролетта всички "грандове" ще трябва да се съобразяват с ЦСКА.