И КАС признава ЦСКА за наследник на фалиралото дружество, информира "Гонг", като се позовава на източници от Лозана.
По този начин КАС потвърждава становището на ФИФА, който определи "червените" за правоприемник на ПФК ЦСКА АД.
Решението на съда в Лозана ще бъде окончателно. То ще струва на клуба няколко милиона, защото ще трябва да бъдат покрити изгубените дела срещу бивши футболисти, твърдят колегите.
USD
CHF
GBP
mottorrhead
на 10.02.2021 в 20:25:12 #97Окоча кат се умориш префърлай ми ги тия на боца...
zhelyo
на 10.02.2021 в 20:25:04 #96Хищник,що не каза че си Ася? Да се направя че не те виждам,ти си един такъв прозрачен,безсмислен,без мнение,абе направо излишен. Утре ско те няма,на кой ще липсваш:жена,деца,семейство,работодател,форум или....???
mottorrhead
на 10.02.2021 в 20:24:10 #95Хапостоле отиде и ти в небитието, няма вече за ко да пишеш, на отбор не си случил... ЦСКА се оказа ЦСКА, дева гадната зима 2021...
djingibi1914
на 10.02.2021 в 20:21:42 #94Марио ко ши кайш Ментетата на ЦСКА как наибаха разградските турчуля в ЛЕ и заеха последно място Ако Гришата беше дал 1-2 милки и финал ще играе
SuperMario
на 10.02.2021 в 20:18:53 #93BloodySword, 143 .."За минути тема за ЦСКА направи 150 коментара. Червената магия не оставя никого безучастен!" ----------- по правилно е да се напише: "Червената Тъпотия не оставя никого безучастен!" Защото, какво друго освен тъпотия е това, да фалираш един отбор, само и само да не платиш вересиите, а след това да похарчиш двойно и тройно, за да постигнеш същият ефект - да ги платиш същите вересии, и то с лихвите и резила, че си се оказал най големият лаик и некадърник в тази далавера...
djingibi1914
на 10.02.2021 в 20:17:00 #92ку.рвентия
djingibi1914
на 10.02.2021 в 20:15:24 #91Педерло Голяма ***.вентия си от защитник на ФИФА КАС И УЕФА Сега взе да защитаваш БФС Ти мъжка позиция имаш ли или си поредната синя въртигъзер фея
zhelyo
на 10.02.2021 в 20:11:04 #90Хищник,много ти тича снимката от аватара
.ЗеЙето свърши моме оранжева, изпревариха те кучета,вълци,носорози ,паркинг пазачи,блогъри и т.нт.
УмеренЦСКА
на 10.02.2021 в 20:09:42 #89Колегата "code" написа: "Едно обаче може да се признае на враговете на ЦСКА. Е,опитаха се.Да ни затрият.Не успяха." ...Само малка корекция, те можеха, но накрая им дойде акъла в бакъла, че като си унищожат "врага", самите те увисват като камбани, които не могат да дрънчат за "вечния си враг". Когато ЦСКА игра във В- група, стадионите бяха празни, никой не можеше да се противопостави на Лудогорец, никой, най-вече клубовете със "столетна" история... ...Видя се, че без ЦСКА и Левски ни посещение на стадионите ще има, ни някакъв интерес към шампионата. Конкретно, без ЦСКА се обезцени софийското "дерби". От това загуби ФК "Левски", та се наложи да се "амнистира" ЦСКА, хелбетя, да се докарат фенове на мачовете от "дербито"... ...Много се смях на опитите на някои футболни "босове" да отместят интереса на българските любители на футбола от столицата и големите градове в полза на "проектите" примерно в Разград... Съдраха се да организират екскурзии от цялата страна... Няма да забравя случая, когато ме срещна в София един български фен на "Лудогорец" около центъра на града и ме попита къде може да се изпикае преди да си изпълни дълга на националния стадион...
Apostola
на 10.02.2021 в 20:07:32 #88Плешивият Хед в желанието си да заяви съществуване изплагиатства лозунга на Левски -ЛЕВСКИ ВЕКОВЕН.Сбъркан си жуже.Припознай нещо друго,например -ЕкоТой-съдбовен.
blue_canary
на 10.02.2021 в 19:56:27 #87И да гледам и да не гледам,прозирате отвсякъде
mottorrhead
на 10.02.2021 в 19:52:50 #86Топспорт Ачо как им го набута на говедата, за Лека нощ... Е нема заспиване вече, па ша има пукнати капиляри.... Ооооооо АЧООО ВЕКОВЕН...
djingibi1914
на 10.02.2021 в 19:52:48 #85blue_canary на 10.02.2021 в 21:47:02#144 Амуджак,праи си лаф с твоя градски Тунджака и не ма занимавай с твоите брътвежи ======================================================================== Не помня евреи от лагерите да са ми били съграждани Поне си близо има няма 100 км
blue_canary
на 10.02.2021 в 19:52:32 #84Умерен,не ми се отваряй,щот много добре знаеш,че тази титла в последствие беше върната на притежателя и
.Дори не помня кой беше и не ме интересува,но това е истината
Apostola
на 10.02.2021 в 19:51:33 #83Ебаси,вместо празник,стана пълник. Съдба жужешка.
partenkov
на 10.02.2021 в 19:50:22 #82Заглавие с въпросителна и думата "ще" три пъти в последните две изречения
Колко му трябва на изстрадалия припс
peshata
на 10.02.2021 в 19:49:28 #81Аве тирето първо да плаща емблемата и да връща парите на ОЛАФ преди някой да ги признае.. Долни подлоги на Дпс мафията и тиквата
zhelyo
на 10.02.2021 в 19:48:23 #80Барбарос,да съм те заговарял??? Все пак ще ти отговоря:състоянието на Левски е зле във финансов, управленски и спортен аспект. Ако са цветя и рози калъфките(Левски има 31),ако финансите на Ганчев и Инджов са ти важни ОК,но всичко което постигна ЦСКА-София е един автобус,последно място в група на ЛЕ и трансфери на "звезди" изгонени от Китай и Италия. Предполагам че ти отговорих на въпросите,м. За управлението на боко,шиши и синьото БФС (най-лошия период в историята на Левски) си отговори сам.
djingibi1914
на 10.02.2021 в 19:48:12 #79waterloo на 10.02.2021 в 21:42:22#135 Мюмюне # 117, ти си не само елементарно но и изключително просто парче! Какво и дреме на УЕФА какви дела са водени пред ДК на ФИФА и пред КАС? УЕФА била ли е страна, тоест ищец или ответник, по някой от посочените конкретни спорове? Да те ева у турския циганин! ================================================================ Мюсюлмана Педерло Падна сам в капана Глупендер нали ти тръбеше че УЕФА нещо не признава ЦСКА Малоум ,Йоридеско недоразумение Именно УЕФА каза на БФС да даде конкретната база с данни и статистика за ЦСКА Прост ПЕДЕРЛО прост Къде завърши ЙОРИЗЪМ на ракиения казан ли Прост като дъска на свинарник
blue_canary
на 10.02.2021 в 19:48:06 #78Беше бе Мечев, беше.Ама умря