И КАС признава ЦСКА за наследник на фалиралото дружество, информира "Гонг", като се позовава на източници от Лозана.
По този начин КАС потвърждава становището на ФИФА, който определи "червените" за правоприемник на ПФК ЦСКА АД.
Решението на съда в Лозана ще бъде окончателно. То ще струва на клуба няколко милиона, защото ще трябва да бъдат покрити изгубените дела срещу бивши футболисти, твърдят колегите.
USD
CHF
GBP
han-kamerun
на 10.02.2021 в 18:42:04 #17фитбално клуб цска е съдебно закрито на 09.09.2016. точка по въпроса!всичко друго след таз дата е НЕЛЕГИТИМНО!
Apostola
на 10.02.2021 в 18:38:46 #16Лимондето,това за закона го обясняваш от преди година.Изборите тогава бяха далече.
han-kamerun
на 10.02.2021 в 18:38:24 #15не ми интирисува каси-маси! сисикату е оранджаву! лоич е!
Zolyo
на 10.02.2021 в 18:37:12 #14Надявам се това да е партенка на Гонг. Ако е вярно, щеше да е добре бодряшкото заглавие (завършващо с !) да има и подзаглавие, с по малки букви. Нещо от рода на: “Което ще струва на ЦСКА ххх млн $”.
Apostola
на 10.02.2021 в 18:35:06 #13Али е пътник-немедленно! В Китай.
Apostola
на 10.02.2021 в 18:32:35 #12Лимонде,що не се радваш,бе тъпан? Нали това искахте от 5 години?
chubtireaka
на 10.02.2021 в 18:31:53 #11Разликата между Гонга и Топа не е много голяма - и двата сайта са собственост на солташа.ците на Бойко - Гела и Кралев. Правят наколенки, само окраската е различна - едната е зелена, другата е прозираща
На Прокобов сайта главен редактор е Тире и поне в сайта не залитат към никого. За разлика от радиото
И по традицията докато бяха още в Гонг - не пускат партенките. А тук ми-мито межди Топа и Тема спорт е издигнато в култ
Zolyo
на 10.02.2021 в 18:30:26 #10Ако е така, ГГ ще трябва да плаща на бивши футболист на старото ЦСКА. Излиза че хем плати 8 млн за емблемата, хем ще плаща и стари дългове. При това положение по-евтино беше да се бяха платили задълженията, защото след тяхното плащане емблемата си оставаше в ЦСКА. Сега излиза че 8 млн може би са хвърлени в канала.
Apostola
на 10.02.2021 в 18:28:43 #9Както казва Надал,никой не се интересува от истината.Всеки гледа да има парА. Световна институция ша са занимава с врътките на жуже.Хайде де.
УмеренЦСКА
на 10.02.2021 в 18:28:37 #8Ще трябва да се изчака решението на КАС да бъде обявено официално. "По този начин КАС потвърждава становището на ФИФА, който определи тима на Гриша Ганчев за правоприемник на фалиралото дружество." ...Излиза, че ФИФА вече е дал своето становище още преди КАС да реши въпроса с финансовите претенции на бивши футболисти. Зависи ли становището на ФИФА от присъдите на КАС? Ако е така, на Ганчев ще му се наложи да си развърже кесията и да наброи доста крупна сума за нашенските стандарти, естествено... ...Като си припомням как реагира Ганчев по повод на търга за емблемата, за която наброи осем милиона, сега си го представям какво мисли! Примерно нещо от типа на: "На маймуни ни обърнахте, да ви вземе дявол, с маскари!"
ChernotoVlechugo
на 10.02.2021 в 18:27:58 #7Гонг са *** на Гела. Това, че имат някаква информация няма да ми промени мнението за тях. Гонг не съм ги харесвал нито преди, нито сега, нито на Прокобов новият им сайт. Прекалено говеждото им е изписано на челото. Докато Топа са еталон за безпристрастна спортна журналистика
Avatarx
на 10.02.2021 в 18:26:12 #6Сега чакаме олигофрените от Литекс, като Емблемата и останалите да дойдат да се порадват на новината
Rafael.Nadal
на 10.02.2021 в 18:23:20 #5barbaros Нормално да ги признаят ! Долу горе избора се прави по следния начин : 1 ) Признаваме ги и гепим няколко милиона 2 ) Не ги признаваме И от КАС отвърнали : " Все ни е тази ....дай опцията с парите все пак "
chubtireaka
на 10.02.2021 в 18:23:16 #4Нали имаше някакви дела във вторник, как са завършили? От статията разбирам, че адвокатът на Ганчев ще стане безработен. Влечуго, какво стана с лъжливия Гонг (такива са си), вече им вярваме ли
Иначе ако е вярно пийте и пейте, поне докато все още е неофициално. Като стане официално, вадете 12-годишните
mad-max
на 10.02.2021 в 18:21:14 #3Сега ще върнете ли парите на българския данъкоплатец?
ChernotoVlechugo
на 10.02.2021 в 18:17:56 #2Няколко фена на Чихуахуато на Пеевски срязаха вени след тази новина
kraul
на 10.02.2021 в 18:16:50 #1A с официалното преименуване на Литекс на цска така подробно описано и документирано какво ще стане?
Ще го изтрият с гума ли? Или с дебелия флумастер