ФИФА и КАС приемат ЦСКА за спортен наследник на фалиралото дружество ПФК ЦСКА АД. За Световната футболна централа това е клубът, който носи слава на България на международната сцена десетилетия наред. Съдът в Лозана също призна ЦСКА. Влизаш в авторитетния сайт за трансфери transfermarkt и там също виждаш богатата визитка на "червените" - с 31 титли на България, 20 Купи и 4 Суперкупи. Остава едно - историята на ЦСКА да бъде върната и в официалния сайт на УЕФА. От Европейската централа на няколко пъти са казали на хора от ръководството на "армейците", че ще го направят на драго сърце. Но има една малка формалност - трябва да получат писмо от БФС, че това е спортният наследник на ПФК ЦСКА АД. А такова продължава да не идва...
Защо? Крайно време е управляващите (все още) футбола ни открито да дадат отговор на този въпрос. Да изложат мотивите си, те да станат ясни за цялата футболна общественост. В противен случай може да се мисли, че просто от БФС не харесват, меко казано, ЦСКА. Така ли е? "Мащеха" ли е централата за "червените" и "майка" ли е за много други? С всичките преструктурирания на футболните клубове през годините, нито този Левски е Левски от 1914-а година, нито Ботев (Пловдив) е този от 1912, нито Локомотив (Пловдив) този от 1926, нито Берое от 1916. Но проблем за БФС явно няма. За ЦСКА има.
Източник: Bfunion.bg
Време е за открити отговори. Най-вече от Борислав Попов. Да каже колко пъти е говорил с хора от ЦСКА по темата и какви са мотивите да не изпрати въпросното писмо до УЕФА. Имало ли е подписано писмо от вече бившия президент на БФС Борислав Михайлов и ако е имало, защо не е изпратено?! Става ли актуална поговорката за господаря и пъдаря? Любимото тире на Съюза продължава да фигурира в сайта, в името на "доведеното дете". ФИФА и КАС казаха тежката си дума, но от БФС още си правят оглушки. Скоро пак е имало разговор между ЦСКА и футболната ни централа, отново завършил без успех. Няма смисъл "червените" да продължават опитите за комуникация. Може би с новото ръководство на БФС ще се разберат бързо.
Източник: LAP.bg
Емил Костадинов. Легенда на ЦСКА. Заради ЦСКА отиде в чужбина, след това направи име като футболист. Голямо име. Може би точно той трябваше да е човекът, който да се бори за това писмо, като част от БФС в момента. Но е като заспал дълбок зимен сън. От който явно не иска да се събуди, не и заради ЦСКА. Жалко...
"Червените" имат 3 полуфинала в Европа - два от тях за КЕШ. Отстраниха действащи европейски шампиони и донесоха слава на България през годините. За големите успехи на ЦСКА здравето и живота си дадоха редица легенди на футбола ни. Явно и тяхната памет не е достатъчен мотив просто да бъде изпратено едно писмо до УЕФА. А ЦСКА продължава да записва успехи там, където се чувства най-добре - на голямата европейска сцена. През този сезон впечатли всички с победите си над Базел и Рома с по 3:1. Там, на терена - там се решават нещата. Там се постига спортна слава. Футболът е за хората. Хората имат своите герои - играчите. Не управниците на футбола ни. На терена не са нито Михаил Касабов, нито Борислав Попов, нито някой друг от БФС. Историята помни други. Независимо дали с писмо до УЕФА или без.
USD
CHF
GBP
sly
на 12.02.2021 в 10:03:42 #125Педерло, дай отговори! * Рабфак=специален факултет за предварително обучение на необразовани работници селяни за влизане във висше училище без изпит. Йорист, а? Ангелов Галка! Предерло, кажи как призоваваше за счупени седалки, контузиии и още гадории! Нали знаеш, че аз знам? Ангелов!
sly
на 12.02.2021 в 10:03:16 #124Йорист, а? Ангелов Галка! По темата! Ха,ха,ха! Йориста!
sly
на 12.02.2021 в 10:02:53 #123Педик, па що мълчиш за РФ? Статия: "Новите членове на УС на Левски официализираха влизането на Васил Божков в клуба" https://news.bg/levski/novite-chlenove-na-us-na-levski-ofitsializiraha-vlizaneto-na-vasil-bozhkov-v-kluba.html 17:45:10#83, автор waterloo!Васил Иванов Кънчев (Апостола)!!!!!!!!!!!!!!!!!! И още! 1879-Освобождението на България според Галка!waterloo на 22.01.2021 в 17:19:06 #187 "Все пак държа да се знае, че до момента той никога не е влизал в полезрението на ПрокОратурата!" Васил Иванов Кънчев! Ха,ха, Прокоратурата! ха,ха Целият форум го видя!" ЙОРИСКАТА! ПрокОратурата! Педерлото,Ангелов е завършил ето това: "Рабфак имаше само в соц държавите! Беше създаден, за да могат да студират верните на Партията младежи, които нямат достатъчно багаж на горния етаж и не могат да „влезнат“ две или повече години, ама много искат да имат „вишу“! Так без средно. влязъл за вишу! Рабфаковците не учеха 5-6 години като простосмъртните, а минаваха материала на бегом за 2-3 години - нали са твърде начетени! Изпитите си взимаха с клизми тика, съпромат, теория на вероятностите, електроника, право. Но пък тържествено получаваха преди другите дипломи за инженери, физици, химици, агрономи, юристи. Следваше задължителното внедряване на тези стотици млади хора, извинете – на „цвета” на интелектуалната мисъл на България, естествено, на ръководни длъжности. Така е, кой за каквото е учил. После се завърташе затвореният кръг на безхаберието, ниският професионализъм, корупцията и най-страшното - на войнстващата посредственост в нашия живот. Икономически, духовен и какъвто искате още. Една от първопричините за него е и комунистическото безумие рабфак. За доноси и топене на колеги после назначават най-заслужилите като агенти в ДС!" * Рабфак=специален факултет за предварително обучение на необразовани работници селяни за влизане във висше училище без изпит. Йорист, а? Ангелов Галка! По темата! Ха,ха,ха! Йориста!
RED_EAGLE
на 12.02.2021 в 09:34:22 #122Perfect Round, поне ти не се излагай, когато говориш за „кухи” фирми! Все още имаш уважението ми, за разлика от отношението ми към останалите ЖАЛКИ припознавачи! ИМА ЛИ НЯКЪДЕ ПОВЕЧЕ СТРУПАНИ НАКУП КУХИ ФИРМИ в сравнение с тези около НАЙ-ГОЛЯМОТО МЕНТЕ във футбола „цска ТИРЕ софия”??? Какво да кажем за КУХАТА ФИРМА "РЕД ЕНИМЪЛС" ЕООД с ЕИК 204514225 и капитал 500 (!!!) лева, създадена от Иван Кюстендилеца и Росен Животното, която ОЩЕ ДЪРЖИ ПРАВАТА на емблемата на унищожения с ваша помощ автентичен ЦСКА??? МЕНТЕТО „цска ТИРЕ софия” НЕ ПРИТЕЖАВА ЕМБЛЕМАТА!!! НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ! Какво да кажем и за другата КУХА ФИРМА "ПФК ЦСКА ТИРЕ 1948" АД с ЕИК 200269839 и капитал 100 хил. лева, ИГРАЕЩА РОЛЯТА НА ПОЩЕНСКА КУТИЯ, през която се извършват повечето ДАЛАВЕРИ на гнусното джудже, като преминават ДЕСЕТКИ МИЛИОНИ лева от бюджета на ГМО-урода „цска ТИРЕ софия” (за 2019 г. - 23 688 000 лева, за 2018 г. - 20 642 000 лева !!!) със ЗАДЪЛЖЕНИЯ 46 198 000 лева!!! А какво да кажем и за друга КУХА ФИРМА "АРЕНА ЦСКА" ЕООД с ЕИК 205552531 и капитал 2 лева ( НЕ, ТОВА НЕ Е ГРЕШКА!!!), през която се извършват ДАЛАВЕРИТЕ със строителството на „бленувания” „нов” стадион!!! Жалки оранжеви СТРАДАЛЦИ!!!
sly
на 11.02.2021 в 17:03:28 #121Педерло, дай отговори! * Рабфак=специален факултет за предварително обучение на необразовани работници селяни за влизане във висше училище без изпит. Йорист, а? Ангелов Галка! Предерло, кажи как призоваваше за счупени седалки, контузиии и още гадории! Нали знаеш, че аз знам? Ангелов!
sly
на 11.02.2021 в 16:37:58 #120Мик Джагър, интересно ми стана какво намери в търговския? За педерлото!
Мик Джагър
на 11.02.2021 в 16:31:10 #119Дърти педере, много си лъжлив, нокога не е търсено правоприемство с Литекс, твърденията са, че ЦСКА-София е ново дружество, различно от ЦСКА София, че е добре капитализирано и без задължения и преди е използвано от футболен клуб Литекс. Тези твърдения представляват защита по конкретно дело и са отбосими за периода преди да спечелим активите и емблемата, които вече правят връзката межди ЦСКА София и ЦСКА-София и след заличаване на търговското дружество ЦСКА София, съвсем естетсвено ще падне и тирето.Продължаваш с гнусните си лъжи.
sly
на 11.02.2021 в 16:31:05 #118* Рабфак=специален факултет за предварително обучение на необразовани работници селяни за влизане във висше училище без изпит. Йорист, а? Ангелов Галка! По темата! Ха,ха,ха! Йориста!
sly
на 11.02.2021 в 16:30:46 #117Педик, па що мълчиш за РФ?
sly
на 11.02.2021 в 16:30:13 #116Педик, па що мълчиш за РФ? Статия: "Новите членове на УС на Левски официализираха влизането на Васил Божков в клуба" https://news.bg/levski/novite-chlenove-na-us-na-levski-ofitsializiraha-vlizaneto-na-vasil-bozhkov-v-kluba.html 17:45:10#83, автор waterloo!Васил Иванов Кънчев (Апостола)!!!!!!!!!!!!!!!!!! И още! 1879-Освобождението на България според Галка!waterloo на 22.01.2021 в 17:19:06 #187 "Все пак държа да се знае, че до момента той никога не е влизал в полезрението на ПрокОратурата!" Васил Иванов Кънчев! Ха,ха, Прокоратурата! ха,ха Целият форум го видя!" ЙОРИСКАТА! ПрокОратурата! Педерлото,Ангелов е завършил ето това: "Рабфак имаше само в соц държавите! Беше създаден, за да могат да студират верните на Партията младежи, които нямат достатъчно багаж на горния етаж и не могат да „влезнат“ две или повече години, ама много искат да имат „вишу“! Так без средно. влязъл за вишу! Рабфаковците не учеха 5-6 години като простосмъртните, а минаваха материала на бегом за 2-3 години - нали са твърде начетени! Изпитите си взимаха с клизми тика, съпромат, теория на вероятностите, електроника, право. Но пък тържествено получаваха преди другите дипломи за инженери, физици, химици, агрономи, юристи. Следваше задължителното внедряване на тези стотици млади хора, извинете – на „цвета” на интелектуалната мисъл на България, естествено, на ръководни длъжности. Така е, кой за каквото е учил. После се завърташе затвореният кръг на безхаберието, ниският професионализъм, корупцията и най-страшното - на войнстващата посредственост в нашия живот. Икономически, духовен и какъвто искате още. Една от първопричините за него е и комунистическото безумие рабфак. За доноси и топене на колеги после назначават най-заслужилите като агенти в ДС!" * Рабфак=специален факултет за предварително обучение на необразовани работници селяни за влизане във висше училище без изпит. Йорист, а? Ангелов Галка! По темата! Ха,ха,ха! Йориста!
sly
на 11.02.2021 в 16:17:04 #115Подуенци спрете да ни разяснявате казуси от типа кой е нашия отбор.ЦСКА си е ЦСКА на същия стадион,същата публика старите песни.Всичко друго е преходно-президенти,тренери ,футболисти,но ЦСКА е най посещаваният отбор от няколко сезона даже и като бяхме във В- група. Лецки, погледнете си вашия обор щото имате дългове които бяха покрити,и не се знае какво чудо ви чака,напролет ще треперите и за оставане в лигата. И да ви е Честито вече десет години сте с калъфките. "Левски" отдавна е фалирало дружество, но държавата го пази и храни и не стига, че не плаща наем за стадиона на герена, не плаща и такса смет и т.н. Омазани сте се до носовете, бе говеда! "The football idiots of Europe" (in short, "Euroidiots") is a popular, ironic name of the Bulgarian football club PFC Levski (Sofia).
sly
на 11.02.2021 в 16:15:09 #114Педик, па що мълчиш за РФ? Статия: "Новите членове на УС на Левски официализираха влизането на Васил Божков в клуба" https://news.bg/levski/novite-chlenove-na-us-na-levski-ofitsializiraha-vlizaneto-na-vasil-bozhkov-v-kluba.html 17:45:10#83, автор waterloo!Васил Иванов Кънчев (Апостола)!!!!!!!!!!!!!!!!!! И още! 1879-Освобождението на България според Галка!waterloo на 22.01.2021 в 17:19:06 #187 "Все пак държа да се знае, че до момента той никога не е влизал в полезрението на ПрокОратурата!" Васил Иванов Кънчев! Ха,ха, Прокоратурата! ха,ха Целият форум го видя!" ЙОРИСКАТА! ПрокОратурата! Педерлото,Ангелов е завършил ето това: "Рабфак имаше само в соц държавите! Беше създаден, за да могат да студират верните на Партията младежи, които нямат достатъчно багаж на горния етаж и не могат да „влезнат“ две или повече години, ама много искат да имат „вишу“! Так без средно. влязъл за вишу! Рабфаковците не учеха 5-6 години като простосмъртните, а минаваха материала на бегом за 2-3 години - нали са твърде начетени! Изпитите си взимаха с клизми тика, съпромат, теория на вероятностите, електроника, право. Но пък тържествено получаваха преди другите дипломи за инженери, физици, химици, агрономи, юристи. Следваше задължителното внедряване на тези стотици млади хора, извинете – на „цвета” на интелектуалната мисъл на България, естествено, на ръководни длъжности. Така е, кой за каквото е учил. После се завърташе затвореният кръг на безхаберието, ниският професионализъм, корупцията и най-страшното - на войнстващата посредственост в нашия живот. Икономически, духовен и какъвто искате още. Една от първопричините за него е и комунистическото безумие рабфак. За доноси и топене на колеги после назначават най-заслужилите като агенти в ДС!" * Рабфак=специален факултет за предварително обучение на необразовани работници селяни за влизане във висше училище без изпит. Йорист, а? Ангелов Галка! По темата!
sly
на 11.02.2021 в 16:14:01 #113Подуенци, ама големи сте отрепки! Цяла Европа ви резили: "The football idiots of Europe" (in short, "Euroidiots") is a popular, ironic name of the Bulgarian football club PFC Levski (Sofia). Това сте вие, колкото и да се дрищите!
djingibi1914
на 11.02.2021 в 16:09:21 #112Педерло Още повече се объркваш Как писмото със статистиката има общо с Литекс Ти наистина превъртя играта Защо им е на УЕФА статистиката на ЦСКА да отива в графа Литекс А лесна справка показва че Литекс проблем със спортните си успехи няма В сайта на УЕФА неуредицата е графа ЦСКА-София и ЦСКА София Защо Сигурно е случаеност или печатна грешка И за да те довърша в заклщчение бих казал следното ЗАЩО УЕФА ОЩЕ ДЪРЖИ УСПЕХИТЕ НА ЦСКА НА САЙТА СИ пак печатна грешка Малоум вече 5 години не барат ЦСКА София и рекорда защото ще има нови дела Останаха ти дни за радост с ТИРЕТО Свърши и тази мантра
sly
на 11.02.2021 в 16:09:16 #111Ангелов! От РФ! Как мълчи по темата!
sly
на 11.02.2021 в 16:07:54 #110Педик, па що мълчиш за РФ? Статия: "Новите членове на УС на Левски официализираха влизането на Васил Божков в клуба" https://news.bg/levski/novite-chlenove-na-us-na-levski-ofitsializiraha-vlizaneto-na-vasil-bozhkov-v-kluba.html 17:45:10#83, автор waterloo!Васил Иванов Кънчев (Апостола)!!!!!!!!!!!!!!!!!! И още! 1879-Освобождението на България според Галка!waterloo на 22.01.2021 в 17:19:06 #187 "Все пак държа да се знае, че до момента той никога не е влизал в полезрението на ПрокОратурата!" Васил Иванов Кънчев! Ха,ха, Прокоратурата! ха,ха Целият форум го видя!" ЙОРИСКАТА! ПрокОратурата! Педерлото,Ангелов е завършил ето това: "Рабфак имаше само в соц държавите! Беше създаден, за да могат да студират верните на Партията младежи, които нямат достатъчно багаж на горния етаж и не могат да „влезнат“ две или повече години, ама много искат да имат „вишу“! Так без средно. влязъл за вишу! Рабфаковците не учеха 5-6 години като простосмъртните, а минаваха материала на бегом за 2-3 години - нали са твърде начетени! Изпитите си взимаха с клизми тика, съпромат, теория на вероятностите, електроника, право. Но пък тържествено получаваха преди другите дипломи за инженери, физици, химици, агрономи, юристи. Следваше задължителното внедряване на тези стотици млади хора, извинете – на „цвета” на интелектуалната мисъл на България, естествено, на ръководни длъжности. Така е, кой за каквото е учил. После се завърташе затвореният кръг на безхаберието, ниският професионализъм, корупцията и най-страшното - на войнстващата посредственост в нашия живот. Икономически, духовен и какъвто искате още. Една от първопричините за него е и комунистическото безумие рабфак. За доноси и топене на колеги после назначават най-заслужилите като агенти в ДС!" * Рабфак=специален факултет за предварително обучение на необразовани работници селяни за влизане във висше училище без изпит. Йорист, а? Ангелов Галка!
sly
на 11.02.2021 в 16:05:33 #109Подуенци спрете да ни разяснявате казуси от типа кой е нашия отбор.ЦСКА си е ЦСКА на същия стадион,същата публика старите песни.Всичко друго е преходно-президенти,тренери ,футболисти,но ЦСКА е най посещаваният отбор от няколко сезона даже и като бяхме във В- група. Лецки, погледнете си вашия обор щото имате дългове които бяха покрити,и не се знае какво чудо ви чака,напролет ще треперите и за оставане в лигата. И да ви е Честито вече десет години сте с калъфките. "Левски" отдавна е фалирало дружество, но държавата го пази и храни и не стига, че не плаща наем за стадиона на герена, не плаща и такса смет и т.н.
sly
на 11.02.2021 в 15:59:41 #108"Не зная какво точно е учил, но намеренията са му похвални! След като един Христо Стоичков стана доктор хонорис кауза, защо Гругор Димитров да не стане след време архитект?" Галка за Гришо! Галке, щом с РФ се става йорист, ма! А ти знаеш ли за какво се дава DHC? Какъв ценз се иска? Прочети малко, ма тъпо говедо! Тъпа гнида!
sly
на 11.02.2021 в 15:56:11 #107ugliesttroll, те от доста време само това могат!
ugliesttroll
на 11.02.2021 в 15:55:05 #106Поклонете се пред ГОСПОДАРЯ НА СПОРТА - ЦСКА М И Ж И Т У Р К И