ФИФА и КАС приемат ЦСКА за спортен наследник на фалиралото дружество ПФК ЦСКА АД. За Световната футболна централа това е клубът, който носи слава на България на международната сцена десетилетия наред. Съдът в Лозана също призна ЦСКА. Влизаш в авторитетния сайт за трансфери transfermarkt и там също виждаш богатата визитка на "червените" - с 31 титли на България, 20 Купи и 4 Суперкупи. Остава едно - историята на ЦСКА да бъде върната и в официалния сайт на УЕФА. От Европейската централа на няколко пъти са казали на хора от ръководството на "армейците", че ще го направят на драго сърце. Но има една малка формалност - трябва да получат писмо от БФС, че това е спортният наследник на ПФК ЦСКА АД. А такова продължава да не идва...
Защо? Крайно време е управляващите (все още) футбола ни открито да дадат отговор на този въпрос. Да изложат мотивите си, те да станат ясни за цялата футболна общественост. В противен случай може да се мисли, че просто от БФС не харесват, меко казано, ЦСКА. Така ли е? "Мащеха" ли е централата за "червените" и "майка" ли е за много други? С всичките преструктурирания на футболните клубове през годините, нито този Левски е Левски от 1914-а година, нито Ботев (Пловдив) е този от 1912, нито Локомотив (Пловдив) този от 1926, нито Берое от 1916. Но проблем за БФС явно няма. За ЦСКА има.
Източник: Bfunion.bg
Време е за открити отговори. Най-вече от Борислав Попов. Да каже колко пъти е говорил с хора от ЦСКА по темата и какви са мотивите да не изпрати въпросното писмо до УЕФА. Имало ли е подписано писмо от вече бившия президент на БФС Борислав Михайлов и ако е имало, защо не е изпратено?! Става ли актуална поговорката за господаря и пъдаря? Любимото тире на Съюза продължава да фигурира в сайта, в името на "доведеното дете". ФИФА и КАС казаха тежката си дума, но от БФС още си правят оглушки. Скоро пак е имало разговор между ЦСКА и футболната ни централа, отново завършил без успех. Няма смисъл "червените" да продължават опитите за комуникация. Може би с новото ръководство на БФС ще се разберат бързо.
Източник: LAP.bg
Емил Костадинов. Легенда на ЦСКА. Заради ЦСКА отиде в чужбина, след това направи име като футболист. Голямо име. Може би точно той трябваше да е човекът, който да се бори за това писмо, като част от БФС в момента. Но е като заспал дълбок зимен сън. От който явно не иска да се събуди, не и заради ЦСКА. Жалко...
"Червените" имат 3 полуфинала в Европа - два от тях за КЕШ. Отстраниха действащи европейски шампиони и донесоха слава на България през годините. За големите успехи на ЦСКА здравето и живота си дадоха редица легенди на футбола ни. Явно и тяхната памет не е достатъчен мотив просто да бъде изпратено едно писмо до УЕФА. А ЦСКА продължава да записва успехи там, където се чувства най-добре - на голямата европейска сцена. През този сезон впечатли всички с победите си над Базел и Рома с по 3:1. Там, на терена - там се решават нещата. Там се постига спортна слава. Футболът е за хората. Хората имат своите герои - играчите. Не управниците на футбола ни. На терена не са нито Михаил Касабов, нито Борислав Попов, нито някой друг от БФС. Историята помни други. Независимо дали с писмо до УЕФА или без.
USD
CHF
GBP
sly
на 11.02.2021 в 15:52:47 #105blue_canary, ами иди у вашите теми и си пускай каквато искаш плоча, бе говедо!
sly
на 11.02.2021 в 15:51:37 #104Педик, па що мълчиш за РФ? Статия: "Новите членове на УС на Левски официализираха влизането на Васил Божков в клуба" https://news.bg/levski/novite-chlenove-na-us-na-levski-ofitsializiraha-vlizaneto-na-vasil-bozhkov-v-kluba.html 17:45:10#83, автор waterloo!Васил Иванов Кънчев (Апостола)!!!!!!!!!!!!!!!!!! И още! 1879-Освобождението на България според Галка!waterloo на 22.01.2021 в 17:19:06 #187 "Все пак държа да се знае, че до момента той никога не е влизал в полезрението на ПрокОратурата!" Васил Иванов Кънчев! Ха,ха, Прокоратурата! ха,ха Целият форум го видя!" ЙОРИСКАТА! ПрокОратурата! Педерлото,Ангелов е завършил ето това: "Рабфак имаше само в соц държавите! Беше създаден, за да могат да студират верните на Партията младежи, които нямат достатъчно багаж на горния етаж и не могат да „влезнат“ две или повече години, ама много искат да имат „вишу“! Так без средно. влязъл за вишу! Рабфаковците не учеха 5-6 години като простосмъртните, а минаваха материала на бегом за 2-3 години - нали са твърде начетени! Изпитите си взимаха с клизми тика, съпромат, теория на вероятностите, електроника, право. Но пък тържествено получаваха преди другите дипломи за инженери, физици, химици, агрономи, юристи. Следваше задължителното внедряване на тези стотици млади хора, извинете – на „цвета” на интелектуалната мисъл на България, естествено, на ръководни длъжности. Така е, кой за каквото е учил. После се завърташе затвореният кръг на безхаберието, ниският професионализъм, корупцията и най-страшното - на войнстващата посредственост в нашия живот. Икономически, духовен и какъвто искате още. Една от първопричините за него е и комунистическото безумие рабфак. За доноси и топене на колеги после назначават най-заслужилите като агенти в ДС!" * Рабфак=специален факултет за предварително обучение на необразовани работници селяни за влизане във висше училище без изпит. Йорист, а? Ангелов Галка!
blue_canary
на 11.02.2021 в 15:51:25 #103А е тия двамата бъгналите Дроида и Слай няма ли кой да им плесне по един шамар зад врата.Бати спрелите олигофренчета,майна,Кога и да влезеш тука само едно и също им четеш.Ми сменете малко плочата е,слабоуми
ugliesttroll
на 11.02.2021 в 15:47:08 #102Бахти мичуринската разпоретина ...ма кво се обясняваш бе утайко недна какво пишеш и си мечтаеш айде татуирай си литекс на кръста като те излашкваме всички задружно да ни го набиваш в очите ...какъв бухльо си ти безплатен рекламен агент на ЦСКА ...дребосък оръфляк
Мик Джагър
на 11.02.2021 в 15:41:55 #101Слай, имам предвид, че сенилния дядо, люботел на кръстачки с агент Николай счита, че е нещо много сложно и времеемконда влезе човек в търговски регистър и да намери дружество без да знае ЕИК-то му
На мен ми отне 30 секунди, но дъртия педер не знае как и сега се опитва да ме провокира да му го дам за да рови и да бълнува
sly
на 11.02.2021 в 15:38:17 #100Педик, па що мълчиш за РФ? Статия: "Новите членове на УС на Левски официализираха влизането на Васил Божков в клуба" https://news.bg/levski/novite-chlenove-na-us-na-levski-ofitsializiraha-vlizaneto-na-vasil-bozhkov-v-kluba.html 17:45:10#83, автор waterloo!Васил Иванов Кънчев (Апостола)!!!!!!!!!!!!!!!!!! И още! 1879-Освобождението на България според Галка!waterloo на 22.01.2021 в 17:19:06 #187 "Все пак държа да се знае, че до момента той никога не е влизал в полезрението на ПрокОратурата!" Васил Иванов Кънчев! Ха,ха, Прокоратурата! ха,ха Целият форум го видя!" ЙОРИСКАТА! ПрокОратурата! Педерлото,Ангелов е завършил ето това: "Рабфак имаше само в соц държавите! Беше създаден, за да могат да студират верните на Партията младежи, които нямат достатъчно багаж на горния етаж и не могат да „влезнат“ две или повече години, ама много искат да имат „вишу“! Так без средно. влязъл за вишу! Рабфаковците не учеха 5-6 години като простосмъртните, а минаваха материала на бегом за 2-3 години - нали са твърде начетени! Изпитите си взимаха с клизми тика, съпромат, теория на вероятностите, електроника, право. Но пък тържествено получаваха преди другите дипломи за инженери, физици, химици, агрономи, юристи. Следваше задължителното внедряване на тези стотици млади хора, извинете – на „цвета” на интелектуалната мисъл на България, естествено, на ръководни длъжности. Така е, кой за каквото е учил. После се завърташе затвореният кръг на безхаберието, ниският професионализъм, корупцията и най-страшното - на войнстващата посредственост в нашия живот. Икономически, духовен и какъвто искате още. Една от първопричините за него е и комунистическото безумие рабфак. За доноси и топене на колеги после назначават най-заслужилите като агенти в ДС!" * Рабфак=специален факултет за предварително обучение на необразовани работници селяни за влизане във висше училище без изпит. Йорист, а? Ангелов Галка!
djingibi1914
на 11.02.2021 в 15:38:06 #99фасимилие =факсимиле
sly
на 11.02.2021 в 15:37:30 #98Педик, па що мълчиш за РФ? Статия: "Новите членове на УС на Левски официализираха влизането на Васил Божков в клуба" https://news.bg/levski/novite-chlenove-na-us-na-levski-ofitsializiraha-vlizaneto-na-vasil-bozhkov-v-kluba.html 17:45:10#83, автор waterloo!Васил Иванов Кънчев (Апостола)!!!!!!!!!!!!!!!!!! И още! 1879-Освобождението на България според Галка!waterloo на 22.01.2021 в 17:19:06 #187 "Все пак държа да се знае, че до момента той никога не е влизал в полезрението на ПрокОратурата!" Васил Иванов Кънчев! Ха,ха, Прокоратурата! ха,ха Целият форум го видя!" ЙОРИСКАТА! ПрокОратурата! Педерлото,Ангелов е завършил ето това: "Рабфак имаше само в соц държавите! Беше създаден, за да могат да студират верните на Партията младежи, които нямат достатъчно багаж на горния етаж и не могат да „влезнат“ две или повече години, ама много искат да имат „вишу“! Так без средно. влязъл за вишу! Рабфаковците не учеха 5-6 години като простосмъртните, а минаваха материала на бегом за 2-3 години - нали са твърде начетени! Изпитите си взимаха с клизми тика, съпромат, теория на вероятностите, електроника, право. Но пък тържествено получаваха преди другите дипломи за инженери, физици, химици, агрономи, юристи. Следваше задължителното внедряване на тези стотици млади хора, извинете – на „цвета” на интелектуалната мисъл на България, естествено, на ръководни длъжности. Така е, кой за каквото е учил. После се завърташе затвореният кръг на безхаберието, ниският професионализъм, корупцията и най-страшното - на войнстващата посредственост в нашия живот. Икономически, духовен и какъвто искате още. Една от първопричините за него е и комунистическото безумие рабфак. За доноси и топене на колеги после назначават най-заслужилите като агенти в ДС!" * Рабфак=специален факултет за предварително обучение на необразовани работници селяни за влизане във висше училище без изпит. Йорист, а? Ангелов Галка!
djingibi1914
на 11.02.2021 в 15:35:23 #97georgi-kirilov на 11.02.2021 в 16:53:48#169 Армейци, имате странна логика. Според вас БФС може абсолютно самостоятелно да прати документи към УЕФА, че даден отбор е Цска. Тоест, утре Емил Костадинов се напива като мукава и решава че Янтра Габрово е Цска и без да пита някой,пуска съответните документи към УЕФА. Звучи глупаво,нали. Ама това е логиката на Ачко и сие. Стига де,не може да вярвате на това. ===================================================================== Жорко до това съждение ли стигна Явно си забравил че до момента с писмото на БФС има предистория И събието не е със случаен характер ,като случая с Янтра който си описал Най малкото в УЕФА работят хора и ще върнат фасимилие със текст към махмурлията Емилчо да си оправи грешката Не разсъждавай на тази тема
sly
на 11.02.2021 в 15:34:40 #96djingibi1914, виж по-долу за Рабфак! Йориста Ангелов!
sly
на 11.02.2021 в 15:33:09 #95Педерло, ГДР-ейски хомосексуалисте, докато пиша глупости, извършвам тайнството да влеза в търговски регистър и на две търговски дружества, на които знам само имената им намирам еик и адреси Звучи мистично знам, дърти педеразино -------------------user avatar 56492 Мик Джагър, какво имаш предвид?
djingibi1914
на 11.02.2021 в 15:31:20 #94Педерло след като постигна с УЕФА извънсъдебно споразумение, според което УЕФА прие аргументите му, че ЦСКА-София е правоприемник на Литекс, като в замяна на това Първанов оттегли мисковете си! ======================================================================= Да питам ли защо не стартирахме с коеф. на Литекс Да питам ли ако ни приемат за Литекс защо не играхме в ЕКТ Следи датите пишмян ЙОристе Пак се изложи
sly
на 11.02.2021 в 15:29:58 #93Мик Джагър, виж как педерлото мълчи за Ребфака! Докато ти си залягал над учебниците в средното, тази пасмина и азбуката не е знаела. Сега е впрегнал цялата ченгеджийница да му дават коментари, па дано мине за йорист! Дъртакът изкуфелник е изтрещял от злоба, но представяш ли си какъв е бил в онези времена и колко такива като теб е разсипвал? Педерло, гнидо, научи ма, Васил Иванов Кънчев! Ха,ха, Прокоратурата! ха,ха Целият форум го видя!" АНГЕЛОВ, ЙОРИСКАТА! ПрокОратурата!
sly
на 11.02.2021 в 15:20:42 #92Педерло, гнидо, научи ма, Васил Иванов Кънчев! Ха,ха, Прокоратурата! ха,ха Целият форум го видя!" АНГЕЛОВ, ЙОРИСКАТА! ПрокОратурата!
sly
на 11.02.2021 в 15:19:26 #91Педик, па що мълчиш за РФ? Статия: "Новите членове на УС на Левски официализираха влизането на Васил Божков в клуба" https://news.bg/levski/novite-chlenove-na-us-na-levski-ofitsializiraha-vlizaneto-na-vasil-bozhkov-v-kluba.html 17:45:10#83, автор waterloo!Васил Иванов Кънчев (Апостола)!!!!!!!!!!!!!!!!!! И още! 1879-Освобождението на България според Галка!waterloo на 22.01.2021 в 17:19:06 #187 "Все пак държа да се знае, че до момента той никога не е влизал в полезрението на ПрокОратурата!" Васил Иванов Кънчев! Ха,ха, Прокоратурата! ха,ха Целият форум го видя!" ЙОРИСКАТА! ПрокОратурата!
sly
на 11.02.2021 в 15:13:24 #90Педерлото,Ангелов е завършил ето това: "Рабфак имаше само в соц държавите! Беше създаден, за да могат да студират верните на Партията младежи, които нямат достатъчно багаж на горния етаж и не могат да „влезнат“ две или повече години, ама много искат да имат „вишу“! Так без средно. влязъл за вишу! Рабфаковците не учеха 5-6 години като простосмъртните, а минаваха материала на бегом за 2-3 години - нали са твърде начетени! Изпитите си взимаха с клизми тика, съпромат, теория на вероятностите, електроника, право. Но пък тържествено получаваха преди другите дипломи за инженери, физици, химици, агрономи, юристи. Следваше задължителното внедряване на тези стотици млади хора, извинете – на „цвета” на интелектуалната мисъл на България, естествено, на ръководни длъжности. Така е, кой за каквото е учил. После се завърташе затвореният кръг на безхаберието, ниският професионализъм, корупцията и най-страшното - на войнстващата посредственост в нашия живот. Икономически, духовен и какъвто искате още. Една от първопричините за него е и комунистическото безумие рабфак. За доноси и топене на колеги после назначават най-заслужилите като агенти в ДС!" * Рабфак=специален факултет за предварително обучение на необразовани работници селяни за влизане във висше училище без изпит. Йорист, а? Ангелов Галка!
Мик Джагър
на 11.02.2021 в 15:11:29 #89Жорка, от битов характер мога да ти дам безплатен съвет, ама без да губя време и да те представлявам
Дай някакъв имейл и ще ти пиша.
Педерло, ГДР-ейски хомосексуалисте, докато пиша глупости, извършвам тайнството да влеза в търговски регистър и на две търговски дружества, на които знам само имената им намирам еик и адреси
Звучи мистично знам, дърти педеразино
stoyan-stefanov-uYo8oGpP
на 11.02.2021 в 15:06:01 #88Калояне .Жив Здрав Прав и Корав .Още 55 години Господ Здраве да ти дава .Пожелавам ти Най Добрия Черен Дроб Най Здравите Бъбреци и да нямаш Проблем с дихателните Пътища Всичко Най Добро ти Пожелавам
Пък аз са чудя що са подкарах от снощи та ся ставам .То Щот си има РД
Аз ш почна след час два ....Ъгейн
Мик Джагър
на 11.02.2021 в 15:05:20 #87Жорка, с мен по имейл или телефон или може да се видим, ама не знам дали ще съм ти от полза, защото сме много специфична кантора с дебели хонорари и има смисъл да ни наемаш за неща с голям материален интерес mhihi:
sly
на 11.02.2021 в 14:58:03 #86ПЕДЕРЛО, КАЖИ ЗА ДИПЛОМАТА! РФ????????????????????????????????????????????????????????? ПЕДЕРЛО, КАЖИ КАК ЗАПЛАШВАШЕ ГРИГОР!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! " Педерло, наистина си мазохист. Целият форум ти.....в устата. Запази малко достойнство и се покрий.",бе гнидо!