ЦСКА ще участва в евротурнирите през следващия сезон. Важната новината бе обявена на сайта на клуба преди минути.
Вижте какво се казва в съобщението:
"Армейци, току-що в офисите на клуба пристигна официално писмо от УЕФА. От Европейската футболна централа ни информираха, че ЦСКА ще може да играе в евротурнирите, ако се класира по спортен път.
Да спечелим заедно всички битки до края на сезона!", написаха на страницата на отбора.
USD
CHF
GBP
hufu
на 28.02.2018 в 14:55:58 #18всички селяни начело с лоеца да го
peshata
на 28.02.2018 в 14:54:46 #17Няма как да играят под името цска... остава литекс или етрополе
кой знае може пък да са им позволили да се кръстят цска-литекс 2016
hufu
на 28.02.2018 в 14:54:15 #16Cantona7
на 28.02.2018 в 14:49:53 #15FaNaTiK на 28.02.2018 в 16:38:03#7 Напред Армейци към Европа!! Шампионската лига ни зове! Ще си подритваме с Ювентус, ПСЖ и Реал, докато говедата режат вени. ================================================================== Напред,Армейци към Европа! МТК Будапеща,Торпедо Москва,Тулуза и Зимбру Кишинев ни зоват! А Оливие Жиняк ни праща специално поздравително писмо!
hufu
на 28.02.2018 в 14:49:21 #14хаха, литекс щели да играят
ами като са литекс, защо миналата година не играха ...
Може ли сега УЕФА да плати няколко милиона за пропуснати ползи на литекс
А обелките под кое име ще играят в евротурнирите
nikolay-iliev-tV5C7vZA
на 28.02.2018 в 14:48:23 #13Базите са наши.В Европа сме.Ако загубим от лефски-Цска,а ако бием-Литекс.
Интересно ми е какво ще измислят от ФК Домус 48
Важното е,че спечелихме още една битка
Голямо синьо реване!
loveca
на 28.02.2018 в 14:47:07 #12До края на деня ще бъде публикуван оригинала на отговора от УЕФА и ще има отново много разочаровани, тъй като има една част от решението , което не са публикували.
house_75
на 28.02.2018 в 14:45:11 #11И сЯ ко праим, този лош ГГ. Ще има резане на вени от шепа еничари и малцинството от покрайнините на София.
hufu
на 28.02.2018 в 14:42:43 #10УЕФА се подмазва на ЦСКА , за да не ги осъди в КАС
КЗЛ х 2 и един път за обелките
plamen-djambov
на 28.02.2018 в 14:42:38 #9Очакваме декларацията на подуенските джендъри
niko-ivanov
на 28.02.2018 в 14:41:55 #8Къде сте бре кавалиии . Айде сега да се поупражнявате по писане на помии . чакам с интерес коментаторите хахах Само ЦСКА
atzo13
на 28.02.2018 в 14:40:04 #7Напред армейци!!!
peshata
на 28.02.2018 в 14:38:12 #6Хахаха, новината била взета от сайта на тирето.
Под какво име ще играят в Европа?
FaNaTiK
на 28.02.2018 в 14:38:03 #5Напред Армейци към Европа!! Шампионската лига ни зове! Ще си подритваме с Ювентус, ПСЖ и Реал, докато говедата режат вени.
hufu
на 28.02.2018 в 14:37:54 #4ЦСКА получи армията и панчарево ... УЕФА отмени наказанието ... а баба дора , говедата и чалмаритее получиха по един голям червен
niko-ivanov
на 28.02.2018 в 14:36:57 #3Армейци, току-що в офисите на клуба пристигна официално писмо от УЕФА. От Европейската футболна централа ни информираха, че ЦСКА ще може да играе в евротурнирите, ако се класира по спортен път. Да спечелим заедно всички битки до края на сезона!
plamen-djambov
на 28.02.2018 в 14:34:24 #2Напред момчета към 32-рата и ШЛ. *** за двете Л.
hufu
на 28.02.2018 в 14:32:45 #1Естествено и УЕФА припознаха тирето
Новината е че УЕФА допуска ЦСКА в евротурнирите още тази година