Част от привържениците на ЦСКА, които бяха разположени в Сектор "А" на Националния стадион "Васил Левски" по време на мача със Спартак Варна, поискаха оставки от директорите на "червените" Пауло Нога и Радослав Златков.
Мощни скандирания "Оставка" се чуха в края на срещата със "соколите" от завършил 1:1.
Недоволството на феновете вероятно е породено, както от постното представяне на ЦСКА на трансферния пазар, така и от незадоволителното представяне на терена. В първите два кръга треньорът Душан Керкез можеше да разчита само на двама нови - Теодор Иванов и Давид Сегер. Преди броени дни пристигнаха и още двама - Кевин Додай и Пастор.
Златков заема поста изпълнителен директор в клуба вече близо година. Португалецът Нога е спортен директор от март месец насам. Той стана пословичен с първата си и впечатляваща презентация, а после и с изказването, че е избрал Керкез измежду 46 опции за старши треньор на "червените".
USD
CHF
GBP
moti_k
на 27.07.2025 в 16:09:17 #17Е, това е кеф! Прогонихме те! Закълни се, бе! galina4? Fanty чака!
moti_k
на 27.07.2025 в 15:58:29 #16Педерло, закълни се за galina4! tervel49, skype сега пропускам, че са го спрели! Няма диплома на твое име, стига лъга, бре! Бегай да метеш, или тук си на лекции!
moti_k
на 27.07.2025 в 14:09:33 #15Искаш дата ли, ма, Галке? Ха,ха,ха! Доцентката! Gong! Мнениеот galina4 » 01 май 2018 14:04 "Промовирала съм в Хумболдовия университет, имам си съответната академична степен и сега се водя на няколко места като доцентка на хонорар. Явно съдбата ми е отредила, да бъда само "лектор(ка)" в този Форум и Форума на Блиц! Надявам се, че схванахте мисълта ми." ХумболДовия?
moti_k
на 27.07.2025 в 11:25:11 #14Galina4: "Господине! Не се самовживявайте! Едно време лектори бяха и комсомолските и партийните секретари! Хайде сега да не влизаме в спор, кое е академично и кое не. Промовирала съм в Хумболдовия университет, имам си съответната академична степен и сега се водя на няколко места като доцентка на хонорар. Явно съдбата ми е отредила, да бъда само "лектор(ка)" в този Форум и Форума на Блиц! Надявам се, че схванахте мисълта ми" Доцентке, и не е Хумболдов? Немски, а? Ха,ха,ха!
moti_k
на 27.07.2025 в 10:27:58 #13ДС агентче, каквото и да си съчиняваш, ченгеджийският ти навик се познава! Ха,ха,ха! Ченгето с фуста! Ха,ха,ха!
moti_k
на 27.07.2025 в 09:31:14 #12Форумът пита за дожентКАТА! Galina4, къде се вреш тук, ма! Каруцарският ти език те издава! Май много са те опъвали от червения сектор и затова си минала на левия бряг като доцентКА?
123grishaganchevniskiqmuk
на 27.07.2025 в 08:39:36 #11Завинаги в това състояние припознавачи - сега остава папазян кат напраи стадиона да каже намалявам финансирането ще е смях до дупка
ВЕРЕН
на 27.07.2025 в 07:28:26 #10Esox привет, сам знаеш, не е до оставянето. Нито един от тези господа не е работил това, за което е на поста, на които е в момента. Нога в ПСЖ е имал съвсем друг профил, а Златков от футболен бизнес и мениджъмент нищо не разбира, нито има съответните контакти. Илиян Илиев със смешни пари намира нужните му играчи, а в ЦСКА се вижда що за мъка е.
bozhidar-nikolov-ZIgIkrFL
на 27.07.2025 в 05:58:04 #9Значи за два кръга Керкез стана пекинес,а и най -слабоумния вижда, че Купър не става и за Б група. Отборчета събрани от кол и въже за десетина дни,ни правят смешни. ОСТАВКИ.
Esox
на 27.07.2025 в 03:04:01 #8ква оставка е, оставете ги да си работят, дайте им шанс поне за един цял сезон. трябва да свикнат с обстановката и да се адаптират...
pala4a
на 27.07.2025 в 02:47:46 #7Добре че махнахме Томаш,че от него не ставаше нищо...
много слаб треньор беше
Ataspor
на 26.07.2025 в 20:48:20 #6Това са викове на мрънкачите ...не ги слушайте, вървим добре -------- +1
n-a-Yr12OyFt
на 26.07.2025 в 20:44:21 #5Нога ,Златков,Зализаният не знаят къде се намират и с какво се занимават ,случайни дилетанти в случайна сфера на дейност-Оставки?
kiril-dimitrov-8q95vYQa
на 26.07.2025 в 20:38:57 #4Пак започват с глупостите.С нормален треньор ЦСКА трябваше да бие първите 2 кръга и без селекция.
Тунчо
на 26.07.2025 в 20:38:13 #3Оставка ли?Каква ставка бе гомнояди трансджендърски?Има още върхове на идиотизма който не сте покорили и резили с които не сте се окичили.
XAN_lil
на 26.07.2025 в 20:34:40 #2Това са викове на мрънкачите
...не ги слушайте, вървим добре
loko-pd
на 26.07.2025 в 20:32:44 #1Оставка