Изпълнителният директор на ЦСКА Пламен Марков обяви, че Националният стадион "Васил Левски" ще бъде отворен за фенове на 50% от капацитета за финала за Купата на България между "червените" и Арда, който е утре. Над 20 000 зрители ще могат да гледат мача на живо.
Днес Марков имаше среща със служебния министър на здравеопазването д-р Стойчо Кацаров. С него бяха администраторът на ЦСКА Димитър Вутов и лидерът на агитката - Иван Велчев.
Източник: LAP.bg
Ето какво каза Марков:
"Срещата беше много кратка, но ползотворна. По общо виждане - на нас като ръководство на ЦСКА, на фенската организация, включително и на Министерството на здравеопазването, се взе решение стадионът да бъде отворен на 50%. Ние сме доволни.
Благодаря на служебния министър на здравеопазването за този компромис, за този жест. Надявам се, че няма да разочароваме това доверие. Радвам се за хората, които ще могат да посетят мача, защото има сериозен интерес. Надявам се от Професионалната лига да се справят. Ние ще контактуваме с ръководството на Професионалната лига, билетите да бъдат отпечатани и пуснати в продажба бързо.
Желаехме такава среща по-рано, но тя не зависи от нас. Има органи, които решават. Има 24 часа, които са на разположение. Билетите ще бъдат продавани и по касите на стадион "Васил Левски".
Източник: LAP.bg
USD
CHF
GBP
Мик Джагър
на 18.05.2021 в 11:09:34 #14Джак, оглеждай се, защото вчера има неблагоразумието да изразиш симпатии към Педерло и да оповестиш публично местоположението си, а той знае, че си в безпомощно състояние и може да го приеме за покана
Ако чуеш шумолене от австроунгарска дантела и перука викай силно за помощ
Мик Джагър
на 18.05.2021 в 10:52:02 #13Браво, разумно решение
Лично не ме касае, защото имам билет от вчера, но както е отбелязал един съфорумец, цесекарите не мислим само за нас
asentseto_asentseto
на 18.05.2021 в 10:39:42 #12Айде, форумистииии!
Аз вече съм на Армията и се редя на опашката, която е поне 300 метра и се удължава бързо!
CHUKCHA
на 18.05.2021 в 10:24:21 #11Нещо такова, ама не съвсем. В случая е важно буквалното значение.
Горски,
CHUKCHA
на 18.05.2021 в 10:18:55 #10Джак, ти в крайна сметка разбра ли какво е ахтерпик?
mitaka7
на 18.05.2021 в 10:18:35 #9Редно е приходите от билети след 4000-я продаден да влязат в касата на ЦСКА, а не в джоба на синьо-зелената гняс. Представители на Арда и БФС да имаше на срещата и да призовават за вдигане бройката на зрителите? Само, че ЦСКА-рите отидоха с молбата да се вдигне бройката на зрителите, независимо фенове на кой отбор са, а не само за нас. Това е разликата между ЦСКА-рите и другите - тънка?!?, НЕ! - ОГРОМНА!
bggbobikempes
на 18.05.2021 в 10:15:43 #8ЕДНО ГОЛЯМО БРАВО
emidobre
на 18.05.2021 в 10:13:18 #7Браво
! Сега само трябва да бием на финала и всичко ще е супер
!
САМО ЦСКА
CHUKCHA
на 18.05.2021 в 10:04:53 #6Джак, зашиха ли ахтерпика? Бързо възстановяване!
orindg_prips
на 18.05.2021 в 10:00:20 #5Това е държавата на комуниста радев, с главен епидемиолог доцент доносник Пламен Марков!
asentseto_asentseto
на 18.05.2021 в 09:55:17 #4Джак, първо искам да ти пожелая в най-скоро да се оправиш!
Така и не разбрах обаче какво ти е с крака...
Та заради малоумното решение на Арда да бъдат предоставени ДВА сектора, техните фенове ще бъдат също 10 000!
Но се появяват слухове, че част от тези 10 000 ще бъдат дадени за нас, защото няма да могат да ги разпродадат!
orindg_prips
на 18.05.2021 в 09:45:41 #3Егаси цял Ловеч на мача...
Bloody_Sword
на 18.05.2021 в 09:45:27 #220 000 значи 10 000 за ЦСКА. Пак е малко, но е по-добре от 2000.
stoyan-kiryakov
на 18.05.2021 в 09:43:44 #120 000 ... Уоу това е с 19 950 повече от феновете на Рязангрaд