Организираните привърженици на ЦСКА излязоха с позиция относно вчерашното представяне на "червените" срещу Лудогорец, както и за слуховете от последните дни, че се готви обединение между ЦСКА и тима от Бистрица, който носи същото име, но и емблемата на славния армейски тим.
Феновете от "Трибуна Сектор Г" задават конкретни въпроси на ръководството на клуба.
Ето какво пишат те:
"Армейци,
На първо място ще благодарим на Христо Янев и играчите за себераздаването и труда вчера - така трябва да играе ЦСКА във всеки един мач без изключение! Това желание и хъс искаме да виждаме във всеки един наш футболист на терена, както сигурни сме и вие.
Въпреки това през последните седмици в общественото пространство се тиражират меко казано притеснителни слухове, свързани с едно друго отборче, носещо чуждо име, неговият финансов благодетел и нашия любим отбор. Не можем да подминем този "шум" току-така и бихме искали да се обърнем директно към ръководството на ЦСКА с няколко конкретни и ясни въпроса:
Истина ли е, че се обсъжда "обединение" с проекта от Бистрица? Как точно ще се оформи и реализира този акт? Как и под каква форма се очаква армейската общност да приеме човек, работил толкова дълго време против нашите ценности, идеали и разбирания? Ако тези неща не отговорят на истината ще излезете ли с директно и ясно опровержение, за да успокоите и без това меко казано неспокойната обстановка около клуба ни?
Благодарни сме за всичко, направено до момента - строящия се наш нов дом, базите, цялостните инфраструктурни подобрения и инвестиции, но въпреки това няма как да подминем подобни, надяваме се спекулации, с лека ръка и искаме да чуем конкретни отговори.
САМО ЦСКА!"
USD
CHF
GBP
Esox
на 06.10.2025 в 09:24:31 #7Абе то и с Литекс нянаше начин да се случи, ана ви омекнаха китките само за една нощ, сложихте наколенките и зинахте да лижете... Тъй че това, че няма как да се случи го разправяйте на старата ми шапка...
n-a-chx8TkqA
на 06.10.2025 в 09:17:24 #6Нямало как да се случи, а как се случи Лупи да източва фалиралият (държавен) Кремиковци и да налива в ЦеЦеКа, като прибира дебело ресто естествено ? Че после отърва и панделата и се върна да ви ПОВТОРИ
ivan-gerov
на 06.10.2025 в 09:17:07 #5защо просто не го закрият този тумор от бистрица?
Blade_Reloaded
на 06.10.2025 в 09:13:52 #4Има време за програмата, така или иначе първите мачове са в четвъртък Нали все на мен е когато няма редовни мачове а някакви квалификации и xуйни.
Blade_Reloaded
на 06.10.2025 в 09:09:06 #3Аз не виждам нищо лошо, ако Цеката влезе като спонсор с едни 20 милиона годишно /колкото дава годе долу в числото/. Така бихме стигнали бюджета на Разград и ще имаме реална възможност да се борим с тях и да играем редовно в Европа напролет. За съжаление във футбола вече всичко е пари.
DrINKO
на 06.10.2025 в 09:01:49 #2Оня цървул да си разпуска цирка и да отива да налива пари на леЦки. Нали така правеше по време на фалита на ЦСКА…..
filo-123
на 06.10.2025 в 08:55:03 #1Обединение може да има когато има разделение. В случая разделение няма и затова обединение няма как да има. Много е просто.