Слабият старт на сезона повиши сериозно напрежението в ЦСКА. То ще тлее поне до съботното гостуване на Локомотив Пловдив, а при провал и на "Лаута" е твърде вероятно да избухне.
Трети пореден мач без победа от началото на първенството ще доведе до поредни промени в клуба. Възможно е те да обхванат всички етажи - от ръководството до футболистите. След домакинското равенство със Спартак Варна в събота отборът бе бурно освиркан, а феновете поискаха оставките на Пауло Нога и Радослав Златков.
В опит да вдигне тима на крака, треньорът Керкез ще направи рокади в състава. Той ще извади от 11-те Лиъм Купър, който носи пряка отговорност и за двата допуснати гола от началото на сезона. Все още не е ясно дали сред титулярите ще се завърне Джеймс Ето'о, пише "Тема Спорт".
Керкез е бесен на камерунеца заради отношението му в тренировъчния процес и именно това е била причината да не започне срещу Спартак Вн.
USD
CHF
GBP
panayot_stamenov
на 28.07.2025 в 09:19:17 #45Следвай IMC на 28.07.2025 в 10:07:56#24 Знаят, знаят...тук е заровено кучето: https://bfu-tournaments.com/leagues/first https://www.uefa.com/nationalassociations/teams/2608297--cska-sofia/ https://www.uefa.com/nationalassociations/uefarankings/club/?year=2026 Кой разбрал - разбрал. Братле, тая страница е чисто информативна, нито показва нещо, нито доказва. Въпрос на няколко имейла е просто да се добави историята на ЦСКА-СОФИЯ към тази на ЦСКА. Да не казвам, че и самите данни там често не отговарят на действителността. Все пак, първите успехи на ЦСКА са под името ЦДНА, няма как при всяка смяна на имената да стартираш нова история.
panayot_stamenov
на 28.07.2025 в 09:15:07 #44Според мен няма никакви завери, директиви или конспирации, а просто некадърност при настоящето и бившото ръководство. Фичо и Пичо загубиха малоумни клаузи на Делова, Коялипу и Ето'о, като нищо има и такава за Купър, Методи Томанов си я кара както преди 20 години, идват агенти и му предлагат- "виж го тоя, виж го оня...", вместо да тръгне той да търси играчи, да гледа, проверява, сондира и т.н. Комбинирано с контузиите и ето - имаме половин отбор, при това тежко обременен психически. В нас са си проблемите, не някъде навънка.
toni-tasev
на 28.07.2025 в 08:58:20 #43Esox ако за теб Исека , Локило , Йоан , Турицов , Купър са играчи
n-a-chx8TkqA
на 28.07.2025 в 08:45:41 #42Аз предлагам да вдигнете и един мавзолей, да увековечите полуфиналите
Esox
на 28.07.2025 в 08:44:47 #41добре де, аз нещо не разбирам. плачете, че нянате играчи, а чистка ще сеправи...
IMC
на 28.07.2025 в 08:44:34 #40@WC, дърт пърдялник, не ме определяй без да ме познаваш. Ще се радвам да използваш "начетения" си мозАк и да ми обясниш как клуб, който не е играл в ЕКТ от 2015-та се появява през 2025-та с коефициент 6.5. Когато ти се освободи ръка, естествено. Не бързай да пускаш чуждата пишка. Нямам зор.
toni-tasev
на 28.07.2025 в 08:43:45 #3909866433 Томанов ако можеше да докара поне един , вече да го е направил
ugliesttroll
на 28.07.2025 в 08:43:00 #38хехехе Ирина общата натиска капслока и се опитва да си самовнуши че не е вярно че гиганта на Българския спорт е жив и обърна стстистиката в своя полза спрямо 30 години по стария Левски. ЦСКА с най много принос световен от България МУЗЕЙ който е N1 на Балканите Стадион в центъра на София ох колко им е гадничко че от втори по титли ако продължават да хитруват в синхрон с домуса след 10г ще са дори 3ти
Blade_Reloaded
на 28.07.2025 в 08:37:44 #37За да стигнеш до такова (мало)умно заключение не се иска мозАк ------------------- Напълно съм съгласен със сентенцията на г-н Водното лайнo.
irina-borisova
на 28.07.2025 в 08:19:25 #36МАЙКО МИЛА...ЩО ЗАБЛУДЕНИ ПРИПСОВЕ ИМА!!! "ИМА ДИРЕКТИВА ДА НЕ ИГРАЯТ СИЛНО..." !!! БОЖЕ КАКВА МЪКА ВИ Е В ДУШИЧКИТЕ, ЧАК ДО ТАКИВА КОНСПИРАЦИИ ДА СТИГНЕТЕ!! ЗАБАВЛЕНИЕ Е ДА ВИ СЕ ЧЕТАТ ГЛУПОСТИТЕ... АНАДОЛИ ИЛИЕВ ПРИМЕР- ЩЕ ПРЕБИВА ТРЕНЕРА... ЖАЛКИТЕ ФУТБАЛЕРИ ИМИТИРАТ ИГРА!?!?! СИГУРНО СНИМАТ ФИЛМ АЛА "ГУНДИ" И ТЕ АКТЬОРИ... СПРЕТЕ СЕ БЕ. ТОЛКОВА МОЖЕ ОТБОРА. ТОВА Е ЛИТЕКС, ПРИЗВАН ДА РИТА ТОПКА В СОФИЯ, В ОПИТ ДА ЗАМЕСТИ УУНИЩОЖЕНИЯ И ЗАКРИТ ГРАНД ЦСКА! Е НЕ СТЕ ЦСКА И НЯМА ДА БЪДЕТЕ. СЪС НОВИЯ СТАЙДИЪМ ЩЕ СТЕ БИЖУТО НА ВТОРА ЛИГА SOON!
n-a-chx8TkqA
на 28.07.2025 в 08:18:24 #35Явно не е, освен да са много зле с баланса приходи-разходи
09866433
на 28.07.2025 в 08:14:50 #34Те Сопот сглобиха отбор за 2 седмици, е! Тея глъмове предлагали на някъв чифут 1 млн евро заплата и то след като още в началото им казал, че нема никво желание да идва в тиквистан! Джери Перейра и Томанов за буквално 10 дена могат да докарат една 9ка и 2 острилки да разнасят Лозевци и Лазар Мариновци като пръскачка из лозе, ама явно не е тва целта
n-a-chx8TkqA
на 28.07.2025 в 08:05:51 #33Това дето ви обесняват за селекцията, са пълни глупости. Я вижте дон Цеци, цЕл отбор с резерви си докара, то не са боливийски национали, бразилски *** и черногорски техничари. Аз им загубих бройката, ама гледах второто полувреме срещу Берое - добре разцъкваха, изглеждат ОТБОР със сигурност
XAN_lil
на 28.07.2025 в 07:47:33 #3209866433
на 28.07.2025 в 07:41:36 #31XAN_lil на 28.07.2025 в 10:33:02#38 Така е, ако играем тото.....да кажат ...и аз да залагам срещу ЦСКА, нека любимият ми отбор да започне да ми носи радост ==== Аз това отдавна го практукувам.
XAN_lil
на 28.07.2025 в 07:33:02 #30Така е, ако играем тото.....да кажат
...и аз да залагам срещу ЦСКА, нека любимият ми отбор да започне да ми носи радост
n-a-chx8TkqA
на 28.07.2025 в 07:27:28 #29Докато не се изринат всичкотО мутри, кметове, Круши и Ябълки все така ще е
XAN_lil
на 28.07.2025 в 07:26:21 #2809866433.... Точна така, няма как треньора да не усеща слабите игри на дадени играчина и пак да ги пуска.....демек сам си плюе у сурата
..имаш млади и качествени момчета, по-логично е, на тях да дадеш шанс, ако направят грешка, феновете са склони да им простят...
Имаш Фьодар, Теодор, Стойчев, Юлиан, Петко, Чорбата...но пискаш отново и отново... Пинто, Купър, Вион и Лапеня в средата
n-a-chx8TkqA
на 28.07.2025 в 07:23:30 #27Ще се сетите какво ви говорех преди няколко месеца. Всички схеми в БГ Футбол, са точно това - СХЕМИ. Според мен Баце върти всички на шиша и осигурява монопол на ЛудоКУРЕЦ
duneraaa
на 28.07.2025 в 07:22:30 #26За Локило не съм съгласен, може да стане 40% процента му давам. Иначе само Купър и Турицката да махнем, трябва да черпим. Баси неможача е тоя Купър, направо съм изумен, какво дърво е....