Слабият старт на сезона повиши сериозно напрежението в ЦСКА. То ще тлее поне до съботното гостуване на Локомотив Пловдив, а при провал и на "Лаута" е твърде вероятно да избухне.
Трети пореден мач без победа от началото на първенството ще доведе до поредни промени в клуба. Възможно е те да обхванат всички етажи - от ръководството до футболистите. След домакинското равенство със Спартак Варна в събота отборът бе бурно освиркан, а феновете поискаха оставките на Пауло Нога и Радослав Златков.
В опит да вдигне тима на крака, треньорът Керкез ще направи рокади в състава. Той ще извади от 11-те Лиъм Купър, който носи пряка отговорност и за двата допуснати гола от началото на сезона. Все още не е ясно дали сред титулярите ще се завърне Джеймс Ето'о, пише "Тема Спорт".
Керкез е бесен на камерунеца заради отношението му в тренировъчния процес и именно това е била причината да не започне срещу Спартак Вн.
USD
CHF
GBP
09866433
на 28.07.2025 в 07:21:15 #25Rafata на 28.07.2025 в 10:18:01#30 Има хора, които наистина ще е хубаво да се разделим с тях. Получиха шанс и не го оправдаха - Купър, Локило, Исека, Турицов, Борносузов. Има и такива, които все още може да има надежда за тях - Санянг и Тасев. Ако някой пропускам, се извинявам предварително ======== Ти нали не вярваш, че тея са случайно в тима?! И никой не е разбрал толкова време за Купър и ко? Тоя е там не защото има клауза в договора, ами да подсигури, че мачът ще завърши както трябва
09866433
на 28.07.2025 в 07:19:44 #24Освен и ние да осребрим с правилни залози, не виждам алтернатива
Тунчо
на 28.07.2025 в 07:19:24 #23"Вашите мигранти" ли рече?Сакън,ще те грабнат припсърите.Според официалната версия,това не са мигранти,а трансферни удари,перли,виртуози и прочее многомилионни покупки.Една мозъчна клетка да деляхте помежду си припсъри,нямаше да сте толкова малоумни.А това че селекцията ви я правят по бежанските лагери го знаем,но поне вие се придържайте към официалната си версия.
Rafata
на 28.07.2025 в 07:18:01 #22Има хора, които наистина ще е хубаво да се разделим с тях. Получиха шанс и не го оправдаха - Купър, Локило, Исека, Турицов, Борносузов. Има и такива, които все още може да има надежда за тях - Санянг и Тасев. Ако някой пропускам, се извинявам предварително
IMC
на 28.07.2025 в 07:17:52 #21Представи си и ако клуба беше собственост на bookie. Oh, wait...
duneraaa
на 28.07.2025 в 07:13:19 #20Везалка, ако чу вчера Керкез намекна, то нараво си го каза, "Положението в ЦСКА е по зле отколкото си мислех"... да се чудиш и пулиш
duneraaa
на 28.07.2025 в 07:08:18 #19Аз говоря от две години вече, че има врътка за евротурнирите ГГ почна това, като не плати едни неща и клуба отиде при Папазки. Голямо мазало е оставил! Ако влезнем в евротурнирите ще ни еват за финансов феърплей. Мислех, че е ала бала, но май си е истина.
IMC
на 28.07.2025 в 07:07:56 #18Знаят, знаят...тук е заровено кучето: https://bfu-tournaments.com/leagues/first https://www.uefa.com/nationalassociations/teams/2608297--cska-sofia/ https://www.uefa.com/nationalassociations/uefarankings/club/?year=2026 Кой разбрал - разбрал.
09866433
на 28.07.2025 в 07:05:16 #17И как така тея не могат една дузпа да вкарат?! Даже и в контрола, деа
09866433
на 28.07.2025 в 07:03:04 #16Тея мачове със Спартак в последните 2 сезона са МЕГА криминални! То бе 3:0, то бе 2:0->2:3. То бяха 4ки послеи сега 1:1...у дома. Определено от тренерчето нищо не зависи. Сега вече съм убеден. В момента, в който повтори състава от фиаското със Сопот ми стана ясно, че има нещо гнило. Керкез може да не е ОПеп Гуардиола, но определено не е олиго...А да пуснеш тоя състав в домакинство на Спартак след излагация в 1вия кръг, трябва да си психично болен. Това ме връща и на куп идиотски решения на Сашко Томаш, който също е умно момче. Не винаги в допир с действителността, но определено не е тежък идиЪт, каквито индикациидават действията му на скамейката. Тръгна да казва някви неща, ама после рЕзко се сепна. Дали потенциалната разходка до околчица в багажник го е разколебала...ху ноус
Керкез го взеха, за да замажат очите на хората, че ето, взимаме успешен треньор, свикнал вече в БГ джунглата, познато има и то всички говорят с уважение за него...ИДЕАЛНО! Топ алиби за това, което ще направим. Сега пак ще бавим селкцията до последно...уж да подберем внимателно, а после ще е късно либе за китка. Ще има пак уж възход и накрая пак Ееееееее, за малко. Забележете, че паралелите с миналия сезон и края на по-миналия не спират. Замислете се защо Линдсет си тръгна, за да иде във втора турска за по-малко пари. Същото и Марселино Кареасо и Шопа...Те знаят нещо, което ние не знам...поне официално
duneraaa
на 28.07.2025 в 07:01:56 #15Това е доста посна статия...хвърляне в тъмното...
IMC
на 28.07.2025 в 06:56:40 #14A, отбора ще тръгне...само първо да се осигури нестопяема дистанция до евро квотите. После газим
На баража ако се стигне до дузпи може и бай Добри да шибне решаващата
XAN_lil
на 28.07.2025 в 06:52:19 #13Не разбрахте ли, че нищо не зависи от треньора, ако ще и Клоп да дойде
Тунчо
на 28.07.2025 в 06:49:45 #12Сезон 9ти,епизод пореден от сагата с литекс-етрополе-тире-без тире-африкански....и прочее.Таз смрад антибългарска сега играе с един българин,а след чистката ще го редуцират и него.И какво толкова е станало бе лешпери трансджендърски дето не е ставало в предишните сезони?С тия кюнци,индианци и параолимпиици толкова. Га че не ядохте преди уйя на фалирали аутсайдери от ранга на Верея,Дунав,Хебър,Септември...и прочее.Миналия сезон пак бяхте залепени за дъното и Сашко Томаш ви го навря 3 пъти със същия този Спартак.От тук насетне предстой станалото традицинно по това време изритване на поредния бушон,oще дузина недъгави примати сменящи настоящата партида,яко *** от отбори с преобладаващ български генофон,дойграване на сезона,бараж и традиционната декларация от нарко-трансджендърите на кюстендилеца.
XAN_lil
на 28.07.2025 в 06:48:18 #11То вече бие на очи, че има директива, отбора да не се развива....едно, че има рима и е вярно. Много съмнително миналата пролет се сринахме и и тая пролет всичко повторихме, едно към едно. Явно трябва да се наблегне, на повече клипове и новини за новото бижу, преди и след всеки мач
кафе
anatoli-iliev
на 28.07.2025 в 06:44:10 #10..Сбърка
anatoli-iliev
на 28.07.2025 в 06:43:40 #9Керкенез....ще те пребиеме ако не ..ИЗХВЪРЛИШ от групата "умиращият " лебед Купър и на негово място Теодор Иванов !!И да збърка -простено му е ...но на теб НЕ ТИ Е ПРОСТЕНО !!
anatoli-iliev
на 28.07.2025 в 06:40:47 #8Балетната сценка при гола на Спартак Вн....как двата ни "лебеда" първо Делова а после недоразумението Купър който изпълни невиждания в кънките даже ..."Троен Аксел" с полягане ще остане завинаги в сърцето ми и ще влезе в Залата на Славата !! Но има и утеха -това е от 2 години и смятам, че ще се оправи ...но....НО представете си , че влизате в залата и там-пълно със скечове на ....горките от 15 години борещи се за 7-то място познати весели момиченца с опънати кюлотки до...шията !!?? А кажете и съпоставете мъка ...15 години и мъка -2 години !! Споко все будеть хубавьо !!
IMC
на 28.07.2025 в 06:33:29 #7По-интересното е как досега нито един "журналист" не се сети да провери как се изписва клуба в УЕФА тази година въпреки, че в БФС тире вече няма. Оттам следва логичното - ЦСКА няма как да участва в ЕКТ с коефициент 6,5 при положение, че последното участие на ЦСКА е през 2014/15. Няма как да ни дадат коефициента на -София. Това ще създаде много опасен прецедент. Накратко - докато не паднем на националния коеф - съвсем умишлено (и според мен под диктовката на УЕФА) не се класираме за ЕКТ. Искаш си двата полуфинала - чакаш. Или още по-накратко - и тази година ще гледаме циркове и "драматични" отпадания.
09866433
на 28.07.2025 в 06:24:59 #6значи той сезонът вече приключи, както много от нас прогнозираха още преди предишният да е завършил! Самият факт, че селекцията дотук включва един десен бек със свободен трансфер, който беше свободен още преди месец, но дойде след началото на вторенството, сина на Вальо за 1млн лв, който няма и минута и някво албанче и то за 1 млн лева...Нападател няма, опорен халф няма, крила няма, ляв бек няма.