ЦСКА гостува на Славия в събота от 21:15 часа в мач от VII кръг на шампионата. "Армейците" започнаха изключително слабо и все още нямат победа, а след петък вечер са на последно място във временното класиране.
Отборът Душан Керкез получи отличен шанс да се стабилизира, след като гостуването на Арда беше отложено заради европейските ангажименти на кърджалийци. Така домакинството на ЦСКА 1948 (0:1) през миналия уикенд трябваше да сложи край на черната серия от първите четири мача.
Преди него "червените" отстраниха от отбора "гнилите ябълки" Пинто, Локило, Исека и Бютучи, а в същото време бяха привлечени Бруно Жордао, Сантяго Годой и Мохамед Брахими - достатъчно предпоставки тимът най-накрая да тръгне нагоре. И в действителност ЦСКА показа най-много футболни достойнства от началото на сезона, излезе и с нова схема с трима централни защитници, но резултатът си остана все така негативен - загуба и общ баланс от 3 равенства и 2 поражения през кампанията.
Най-големият проблем на "армейците" продължава да е реализирането на попадения, като отборът се намира в серия от близо 6 часа без гол. ЦСКА е вкарал само два пъти от началото на сезона - това също е невиждано в историята дъно.
Керкез се представя много по-лошо дори спрямо доста умерените очаквания, с които пристигна. И въпреки позитивните сигнали от мача с ЦСКА 1948, ако гостуването на Славия също бъде изгубено, е трудно да се повярва, че босненецът ще запази поста си. Още повече че моментът за треньорска смяна ще е изключително удобен с предстоящата пауза за мачове на националните отбори и наглед по-лека програма с двубои срещу Септември и Ботев Враца след нея.
USD
CHF
GBP
pala4a
на 30.08.2025 в 18:56:38 #104Колкото по бързо изгоним смешника Керкез толкова по голям шанс и а да се спасим от изпадане
Ragnar2
на 30.08.2025 в 18:56:28 #103Ебасимо
Мик Джагър
на 30.08.2025 в 18:55:57 #102Тия наще са за пребиване
Мик Джагър
на 30.08.2025 в 18:54:04 #101Кос, май говориш за Кондьо
Мик Джагър
на 30.08.2025 в 18:53:34 #100Сега ще ги напънем белите, а ако ни вкарат втори на контра, ще ги смажем от владение на топката.
Мик Джагър
на 30.08.2025 в 18:52:03 #99Не, Батков, не
Тунджай питее безкрайно уважение към мен, заради перфектното ми владеене на 15 вида спорт, но при теб няма да има такива спирачки
Ragnar2
на 30.08.2025 в 18:49:53 #98Логичното се случи... както обичат да казват коментаторите
Мик Джагър
на 30.08.2025 в 18:48:18 #97Направо не мога да повярвам каква трагедия сме. Не стига, че вкарахме ранен гол от нищото, което предполага Славия да се отвори и те го направиха, ние не създадохме нищо освен удара на Питас.
Мик Джагър
на 30.08.2025 в 18:46:18 #96Бегай бе и пастор прави дебилщини, никой не го подсигурява, 100 човека отзад и няма кой да пресече…
pala4a
на 30.08.2025 в 18:45:49 #95Същия състав и пак Бусато на вратата,на тоя Керкез няма да му дойде акъла,очаквам отново да не бием и това да му е последния мач като треньор на ЦСКА.
Bat_Boyko
на 30.08.2025 в 18:45:49 #94Аааааа пориме оранжадите Белааа лавинна
Мик Джагър
на 30.08.2025 в 18:45:20 #93Макя ви дейба некадърна
Мик Джагър
на 30.08.2025 в 18:44:51 #92Батков, то никой няма да реве, ама Тунджака преди да те зарови ложе да те наибе
Мик Джагър
на 30.08.2025 в 18:43:36 #91Аууу, това на Питас беше добро
Айде да е хаирлия да вкаранднес, че доста суша му се събра
LORD_SLIM
на 30.08.2025 в 18:40:45 #90Пак жива мъка,20та минута- 3 спасявания на Бусато,голът на Ето'о-пълна случайност.
Мик Джагър
на 30.08.2025 в 18:39:02 #89С нидерландския средняк АЗ, Леца показа истинското си лице
В защита пак сме потрес, задължителен втори гол ни трябва. При тая схема май бековете ке знаят какво да правят. Централните също не се ориентират и няма никакво подсигуряване, независимо от численото ни предимство.
abc-xyz
на 30.08.2025 в 18:34:54 #88Дей Вили Вуцов да преброи броя на коментарите за Великия ЦСКА и да ги сравни с интереса под статиите за Левски и АЗ!
bernal
на 30.08.2025 в 18:34:37 #87Санянг отляво го правят разноглед дано по - бързо идва този Аржентинец ( или който и да е друг ляв бек ) и да е готов да захапи веднага че Санянг не е за титуляр всеки мач все още.
Ragnar2
на 30.08.2025 в 18:32:29 #86ЕтоО стреля по пет пъти на мач безсмислено от центъра, нормално е все един път да вземе да влезе
Мик Джагър
на 30.08.2025 в 18:32:22 #85Дано удържим без гол, че вече пореден мач някой или няколко човека накуп правят такива простотии, че подивявам