ЦСКА гостува на Славия в събота от 21:15 часа в мач от VII кръг на шампионата. "Армейците" започнаха изключително слабо и все още нямат победа, а след петък вечер са на последно място във временното класиране.
Отборът Душан Керкез получи отличен шанс да се стабилизира, след като гостуването на Арда беше отложено заради европейските ангажименти на кърджалийци. Така домакинството на ЦСКА 1948 (0:1) през миналия уикенд трябваше да сложи край на черната серия от първите четири мача.
Преди него "червените" отстраниха от отбора "гнилите ябълки" Пинто, Локило, Исека и Бютучи, а в същото време бяха привлечени Бруно Жордао, Сантяго Годой и Мохамед Брахими - достатъчно предпоставки тимът най-накрая да тръгне нагоре. И в действителност ЦСКА показа най-много футболни достойнства от началото на сезона, излезе и с нова схема с трима централни защитници, но резултатът си остана все така негативен - загуба и общ баланс от 3 равенства и 2 поражения през кампанията.
Най-големият проблем на "армейците" продължава да е реализирането на попадения, като отборът се намира в серия от близо 6 часа без гол. ЦСКА е вкарал само два пъти от началото на сезона - това също е невиждано в историята дъно.
Керкез се представя много по-лошо дори спрямо доста умерените очаквания, с които пристигна. И въпреки позитивните сигнали от мача с ЦСКА 1948, ако гостуването на Славия също бъде изгубено, е трудно да се повярва, че босненецът ще запази поста си. Още повече че моментът за треньорска смяна ще е изключително удобен с предстоящата пауза за мачове на националните отбори и наглед по-лека програма с двубои срещу Септември и Ботев Враца след нея.
USD
CHF
GBP
Blade_Reloaded
на 30.08.2025 в 09:57:00 #44Не знам на колко си, но явно си деменция. Имаме и облог и залог. Какви фондове , какви пет лева.
tundzhaka
на 30.08.2025 в 09:55:50 #43Това е друго вече ИбЪ като 20 годишен ,пия като 30 годишен с опит ---- Вчера поздрави на баб ми брат и направи 87, шибa ги яко, оти 4та му жена пукяса. Тъй беше и единия ми дядо който до последно eбеше пyтки на по 40-50 г и умря на 89 г. пиян в едно мазе паднал.
Mr.Jack
на 30.08.2025 в 09:53:09 #42Мазен хикс, чупен стадион,ревящ Търбух и мънкащ Керкез, за финал тъпоглавото Ники ще задава въпроси
tundzhaka
на 30.08.2025 в 09:50:13 #41иначе туй с 85 годишния не го публикуваха в топа, оти са пеераси.
tundzhaka
на 30.08.2025 в 09:47:50 #40е добре , де. 20+30
tundzhaka
на 30.08.2025 в 09:47:25 #39нали тъй?
tundzhaka
на 30.08.2025 в 09:46:05 #38Made_Reloaded на 30.08.2025 в 12:38:11#79 Баси майката. Да не си ти този 85 годишен пенсионер от Германия, дето получи фланелката на Димитров? ---- Коцето едва сега направи 50.
Blade_Reloaded
на 30.08.2025 в 09:39:54 #37ПС. Левски ще спечели не повече от 1 точка от Мачовете с ЦСКА на Папазки в редовния сезон.
Blade_Reloaded
на 30.08.2025 в 09:38:11 #36Баси майката. Да не си ти този 85 годишен пенсионер от Германия, дето получи фланелката на Димитров?
tundzhaka
на 30.08.2025 в 09:33:58 #35аз не се наемам да давам прогноза, най вероятно Х. Но ако мернете дpиснята му напомняне, че е дърт, вмилисан и наcpaн пеерас!
n-a-chx8TkqA
на 30.08.2025 в 09:33:18 #34А освен последно място, има шанс и за три поредни загуби от белите котенца. Нема такъв резил
n-a-chx8TkqA
на 30.08.2025 в 09:30:10 #33Аз мисля че БЕЗТире ще берат ядове, ако белите котенца затворят фланговете и вратарчето не намокри гащетата, трудно ще пуснат гол, а тяхната игра е на контри, лошото е че Тони Тасев май няма да играе, ама Илиян ги чака от засада
n-a-chx8TkqA
на 30.08.2025 в 09:26:24 #32Мачът мяза на Х, обаче Заги има коз в ръкава - Илиян Стефанов
Blade_Reloaded
на 30.08.2025 в 09:26:17 #31Почвай да се подготвяш да си изпълниш баса.
Blade_Reloaded
на 30.08.2025 в 09:21:00 #30Все пак мисля е историческо ЦСКА да е на последно място след 7 кръга.
reddd
на 30.08.2025 в 09:15:31 #29Гледам темата за ЦСКА отново е събрала синьо-зелената ***, като мед - мухи.
Blade_Reloaded
на 30.08.2025 в 09:06:22 #28За Атата е похвално, че що годе набутва български
Blade_Reloaded
на 30.08.2025 в 09:05:13 #27Великите ловни полета са само за починали, които са били хетеросексуални приживе. Въпреки, че си вече дърт е хубаво да четеш повече :-)
Ataspor
на 30.08.2025 в 09:03:26 #2614_neron_88 на 30.08.2025 в 11:56:53#57 Бляд, не че нещо Ама явно като малък не си чел Карл Май Казва се Вечните Ловни полета -------------- Той и като голям не чете. За това се иска да имаш мозАк
tundzhaka
на 30.08.2025 в 08:35:30 #25значи едва ли.