ЦСКА гостува на Славия в събота от 21:15 часа в мач от VII кръг на шампионата. "Армейците" започнаха изключително слабо и все още нямат победа, а след петък вечер са на последно място във временното класиране.
Отборът Душан Керкез получи отличен шанс да се стабилизира, след като гостуването на Арда беше отложено заради европейските ангажименти на кърджалийци. Така домакинството на ЦСКА 1948 (0:1) през миналия уикенд трябваше да сложи край на черната серия от първите четири мача.
Преди него "червените" отстраниха от отбора "гнилите ябълки" Пинто, Локило, Исека и Бютучи, а в същото време бяха привлечени Бруно Жордао, Сантяго Годой и Мохамед Брахими - достатъчно предпоставки тимът най-накрая да тръгне нагоре. И в действителност ЦСКА показа най-много футболни достойнства от началото на сезона, излезе и с нова схема с трима централни защитници, но резултатът си остана все така негативен - загуба и общ баланс от 3 равенства и 2 поражения през кампанията.
Най-големият проблем на "армейците" продължава да е реализирането на попадения, като отборът се намира в серия от близо 6 часа без гол. ЦСКА е вкарал само два пъти от началото на сезона - това също е невиждано в историята дъно.
Керкез се представя много по-лошо дори спрямо доста умерените очаквания, с които пристигна. И въпреки позитивните сигнали от мача с ЦСКА 1948, ако гостуването на Славия също бъде изгубено, е трудно да се повярва, че босненецът ще запази поста си. Още повече че моментът за треньорска смяна ще е изключително удобен с предстоящата пауза за мачове на националните отбори и наглед по-лека програма с двубои срещу Септември и Ботев Враца след нея.
USD
CHF
GBP
tundzhaka
на 30.08.2025 в 08:33:34 #24жиФ ли е?
tundzhaka
на 30.08.2025 в 08:33:14 #23Да, тоя Юрдан Бонеф знам че живеел в трафопост.
tundzhaka
на 30.08.2025 в 08:14:41 #22ама беше добър чуек. И да е умрял.няма да са му обирали остатъците от телесата с лопата. Той не го заслужава. Други обаче да, даже и е малко.
tundzhaka
на 30.08.2025 в 08:13:39 #21и riner1914 е от Бургас ама.май.умря.и той, незнам.
tundzhaka
на 30.08.2025 в 08:11:37 #20очз наркоман ли.е? аз го знам като алкохолик.
Ataspor
на 30.08.2025 в 07:46:15 #1914_neron_88 на 30.08.2025 в 10:38:39#30 Абе Нако, май си прав, Пирога е това, мислех го за един друг дeбил ------------ Пирога беше с една мозъчна гънка повече от тоя ***
n-a-chx8TkqA
на 30.08.2025 в 07:36:06 #18Е не се ли пенсионира вече ?
n-a-chx8TkqA
на 30.08.2025 в 07:33:01 #17Викай си, щом не ме риташ по главата с кубинки …
n-a-chx8TkqA
на 30.08.2025 в 07:10:36 #16Стадиона ще се ползва със сигурност, Числото ще го поискат на концесия гаранция. Национала там ще играе, Септември ако са в А групеН
Тунчо
на 30.08.2025 в 07:04:28 #15Трябва да се отбележи ,че ребранда вече оглави класирането откъм долната част на класацията.Неприярен за припсърите е факта,че Славия играе предимно с българи,а негро-индианците по традиция се затрудняват с такива.Ситуацията в оранжавия гей бардак също не е лоша.Процедира се като при онзи индииски мамул дето източи кремиковци и при боклуджиите.Лови се куцо и сакато(само не и българи) и се прави "златна" селекция "едно за гьтюре".Всички тия ментета скоро ще се извият на една дълга опашка от длъжници, а ще се окаже,че папазки е завещал планина от дългове и един гол ку*р на припознавачите.Трябва да се помисли и по въпроса,как ще се използва стадиона,ако оранжавия урод изчезне?Или може би ще остане незавършен,като музей на припознавачеството и (Ъ)къла на перастите припсъри.
gychopopov
на 30.08.2025 в 07:00:19 #14Филипов: Безобразна игра! Най-голяма вина нося аз, ЦСКА ще стане шампион 3 авг 2024 | 21:32
gychopopov
на 30.08.2025 в 06:58:35 #13Кучеф, Матьо ще ти скъса пликчетата, мастийо!
n-a-chx8TkqA
на 30.08.2025 в 06:57:20 #12Вие на Туричката давате 20к евра на месец, все пак тренерът требва да взима повече. Да не говорим, че керкенеза си беше тръгнал от БГ и изведнъж рязко се върна, не виждам освен дебела заплата, какво друго да му предложите ?
n-a-chx8TkqA
на 30.08.2025 в 06:41:34 #11.16 място ЦЕЦЕКА - 3 точки
n-a-chx8TkqA
на 30.08.2025 в 06:32:57 #10Белите котенца ще издерат изтормозените хАрмейци, свирепо дерби в дъното на таблицата. ЦеЦеКа ЦеЦеКа Коя е тая Цецка Бе ?
Blade_Reloaded
на 30.08.2025 в 06:26:16 #9Днес е момента за залагане за титла за ЦСКА. От довечера коефициента почва да пада стремглаво.
gychopopov
на 30.08.2025 в 06:08:32 #8Джагал, Матата каза, че ще ти изкара гащите през устата!
Мик Джагър
на 30.08.2025 в 06:05:49 #7Днес е крайно време славните Армейци да пречупят момчетата на чичо Венци
Мик Джагър
на 30.08.2025 в 06:05:09 #6Гюрсен днес пак се е превъзбудил. Гюрсене, я да ставаш от палката на Илийката 72
gychopopov
на 30.08.2025 в 06:05:03 #5Вие сте като евтин фалшив часовник от пазара, който тиктака, но никога не показва правилното време. Емблемата ви е купена на търг, историята ви е взета на лизинг, а душата ви – празна като сектора ви, когато губите. На терена сте смешка, пред публиката – срам. Тире в името, тире в сърцето… Армейци? Не, просто туристи в града, с фалшиви знамена и празна трибуна. Вие сте тире в чужда история, лепенка върху слава, която не ви принадлежи. На терена – посредственост, в музея – натрапници, в паметта на футбола – срамна бележка под линия. Наричате се „армейци“, но единственото, което имате от армията, е маршът към касата, за да платите на кредиторите за стадиона и емблемата ви. Помнете едно – може да си купите всичко… освен истинската кръв, която прави един отбор велик. А вие кръв нямате – само червена боя по фланелките! И да знаете, името не прави легенда, а кръвта, потта и душата… а вие никога няма да имате нито едното, нито другото. а вие – „ония“ тартори, които се мислят за големи, но всички знаят, че сте само клоуни с купена емблема и чужда история. Наивници, дето си мислят, че армейски дух може да се купи на разпродажба. Феновете ви ви наричат : “Ония тартори”– мишки, клоуни без чест!