ЦСКА гостува на Славия в събота от 21:15 часа в мач от VII кръг на шампионата. "Армейците" започнаха изключително слабо и все още нямат победа, а след петък вечер са на последно място във временното класиране.
Отборът Душан Керкез получи отличен шанс да се стабилизира, след като гостуването на Арда беше отложено заради европейските ангажименти на кърджалийци. Така домакинството на ЦСКА 1948 (0:1) през миналия уикенд трябваше да сложи край на черната серия от първите четири мача.
Преди него "червените" отстраниха от отбора "гнилите ябълки" Пинто, Локило, Исека и Бютучи, а в същото време бяха привлечени Бруно Жордао, Сантяго Годой и Мохамед Брахими - достатъчно предпоставки тимът най-накрая да тръгне нагоре. И в действителност ЦСКА показа най-много футболни достойнства от началото на сезона, излезе и с нова схема с трима централни защитници, но резултатът си остана все така негативен - загуба и общ баланс от 3 равенства и 2 поражения през кампанията.
Най-големият проблем на "армейците" продължава да е реализирането на попадения, като отборът се намира в серия от близо 6 часа без гол. ЦСКА е вкарал само два пъти от началото на сезона - това също е невиждано в историята дъно.
Керкез се представя много по-лошо дори спрямо доста умерените очаквания, с които пристигна. И въпреки позитивните сигнали от мача с ЦСКА 1948, ако гостуването на Славия също бъде изгубено, е трудно да се повярва, че босненецът ще запази поста си. Още повече че моментът за треньорска смяна ще е изключително удобен с предстоящата пауза за мачове на националните отбори и наглед по-лека програма с двубои срещу Септември и Ботев Враца след нея.
USD
CHF
GBP
evgeni-mihov
на 30.08.2025 в 06:02:47 #4Да превърнем форума в място за мнения и анализи, а не за псувни. За да победи един отбор трябва някой да вкара гол, а в ЦСКА не щат да вкарват, на медицински език се казва импотентност. Но също така е много важно и да не ти вкарат гол. А поради замразяването на Лапоухов от ината на Керкезъ това е малко вероятно.
gychopopov
на 30.08.2025 в 06:02:26 #3Гичо, един въпрос? -------------------------------- Мноо си пpocт! ЛЕВСКИ е най-титулуваният футболен клуб в България! Основан на 24 май 1914 г. Шампион на България (26): 1933, 1937, 1942, 1946, 1947, 1949, 1950, 1953,1965, 1968, 1970, 1974, 1977, 1979, 1984, 1985, 1988,1993, 1994, 1995, 2000, 2001, 2002, 2006, 2007, 2009 Купа на България (27): 1942, 1946, 1947, 1949, 1950, 1956, 1957, 1959,1967, 1970, 1971, 1976, 1977, 1979, 1982, 1984, 1986,1991, 1992, 1994, 1998, 2000, 2002, 2003, 2005, 2007, 2022 Суперкупа на България: 2005, 2007, 2009 Постижения в евротурнирите: КНК – четвъртфиналист – 1970, 1977, 1987 Купата на УЕФА – четвъртфиналист – 1976, 2006 Шампионска лига-групова фаза – 2006-07
n-a-CJXU4H7l
на 30.08.2025 в 05:58:23 #2Гичо, един въпрос? Вие Динамо ли сте? Спартак ли сте? леЦки ли сте? Кой всъщност сте? Само знаем, че сте едно менте, което беше погребано от баба Цола Драгойчева през 1969 година на 22.01 и по нейно нареждане, влято в Спартак МВР (София) от село Подуене. Така новият о(Б)ор кръстиха "Левски-Спартак" и всички вие днес официално станахте припоците с първото тире и припознаване в историята!
gychopopov
на 30.08.2025 в 05:47:49 #1Дано Славия победи помацето от Литекс без тире София!