Главният мениджър на ЦСКА Стойчо Стоилов коментира нулевото равенство срещу Лудогорец в дербито на Първа лига.
Ето какво каза той след мача:
"Не успяхме да спечелим мача, не реализирахме дузпата и другите създадени положения. Доминирахме през целия двубой, имаше минути когато отстъпихме психологически, но то е нормално, при такъв голям залог, е нормално да се изпусне дузпа. Не успяхме второто полувреме да реализираме, в такива мачове има 2-3 ситуации, ако не ги вкараш.
Източник: LAP.bg
Господин Петричев не знам да е бил футболист, за да познава футболните богове, всеки мач играем за победа, това си е в ДНК-то на ЦСКА, ще видим накрая кой ще е първи, кой ще е втори в края на сезона.
По принцип съм доволен от начина на провеждането на мача и от влагането на играчите, но не съм доволен, че не победихме. Имаме много добри футболисти, но имаме и контузени футболисти, всеки, който време трябва да докаже, че трябва да е в ЦСКА. Не са само нашите грешки да бъде ЦСКА на това място, в първата минута имаше 1000 % дузпа, като има дузпа да се дават.
Източник: LAP.bg
Имаме достатъчно футболисти, за да може ЦСКА да спечели останалите 3 мача. Съдийството няма да го коментирам, заболя ме устата. Днес не успяхме да се възползваме, във футбола е така, правят се грешки, и най-големите отбори падат. Имаме си треньори, няма да коментираме този въпрос. Бях в чужбина, когато ми звънна Любо Пенев, той си е голям човек, той си носи отговорност за неговите решения, исках да го разубедя, но той беше категоричен. Винаги бях до него, не е така, имаше дребни недоразумения, но можеше да се направят по по-добър начин нещата, но това не е начинът да си подадеш оставката, но това е мое мнение. Той е много голям победител, роден победител и лидер", каза Стоилов.

USD
CHF
GBP
StefchoSofeto
на 13.05.2019 в 06:29:36 #18waterloo на 12.05.2019 в 13:28:55 #43 ========================================== WC 00, кажи сега ти дрът швестеро, носихте ли бюста на Сталин на вр.Мусала вие фашизираните сини магистрални феи? Отговори, дрът швестеро!
Paladin
на 12.05.2019 в 09:33:21 #17Там, в Ловешкия лагер загива и Иван Карадочев (баща на певицата Богдана Карадочева), който бил известен благодетел на родния си град Троян. Откаран бил там заради възхвалата на футболния отбор „Левски“, смятан тогава за „фашистки“. Ето един цитат от книгата на Петко Огойски "Записки за българските страдания 1944-1989година" Който може да си направи изводи.....
gycho-popov
на 12.05.2019 в 07:47:05 #16Позволявам си да цитирам мнението на един истински Цесекар! .................................................................................................................... Едно време съжалявах помаците щото са били поставяни пред избор живота си и на семействата си или ножа и полумесеца ....жестоки времена и избор е трябвало да направят... Помаците предатели от сектор А сами без насилие смениха вярата
gycho-popov
на 12.05.2019 в 07:38:33 #15Разнобоят сред феновете на ЦСКА обаче е факт. Запалянковците, които скандират "Само ЦСКА" и "Литекс не е ЦСКА" се оказаха повече и по-гръмогласни от феновете, които скандираха в подкрепа на Гриша Ганчев и ЦСКА-София. При пристигането на возилото с играчите на ЦСКА, по-голяма част от привържениците изразиха подкрепата си към автентичното дружество с мощни скандирания "И преди, и сега Литекс не е ЦСКА!". В отговор на това поддръжниците на ЦСКА-София се опитаха да замерят другите "червени" привърженици с бутилки минерална вода. Сериозно полицейско присъствие, за щастие, до ексцесии не се стига.
gycho-popov
на 12.05.2019 в 07:36:12 #14ЦСКА снощи показа кои са най-великите фенове = пълен стадион Армията. .......................................................................................................................................... Стадиончето е малко и със селските припоците го понапълнихте. Колко автобуса от ловешко имаше?
loveca
на 12.05.2019 в 07:33:38 #13Selyandur на 12.05.2019 в 10:18:46 #25 Бербатов е бил национален състезател по футбол за България : 1999 - 2010 г (Бербатов изиграл 49 мача за ЦСКА отбелязал 26 гола за ЦСКА 1999 -2001 ). ====== Последно головете му за ЦСКА ли си броил или за националния отбор? Защото като играч на ЦСКА Бербатов има 1 (един) гол в официални мачове за България (срещу Дания 1:1) в края на 2000 г..
Тогава най-вероятно още не си бил роден.
gycho-popov
на 12.05.2019 в 07:28:57 #12Левента с високите токчета жива я погреба,а вие спонтанно налапахте голата му опашка!
gycho-popov
на 12.05.2019 в 07:26:58 #11Selyandur, истината е, че ЦСКА умре!!!
loveca
на 12.05.2019 в 07:02:42 #10И тук ще ти го напиша, за да не се излагаш пред други хора: Selyandur на 12.05.2019 в 08:03:05 #3 За Българския национален отбор по футбол играчи на ЦСКА са вкарали 364 гола, === Няма такава глупотевина. Само взимам първия ред от таблицата: 1 1999 2010 78 Димитър Бербатов - Берба Димитър Бербатов е играч на ЦСКА до 2001, а не 2010. Ако така ще ги броиш головете, защо не си добавил неговите и за Пирин, а тези на Стоичков за Марица? Евтина, профанска пропаганда за пореден път.
gycho-popov
на 12.05.2019 в 07:00:34 #9Selyandur, истината е, че ЦСКА, беше отбора на народната власт и народната армия, а ЦСКА тире София (преименуваният Литекс) е отбора на двама пoмака и един кюpд!
gycho-popov
на 12.05.2019 в 06:39:52 #8Selyandur, яж кyр!
loveca
на 12.05.2019 в 06:08:04 #7Selyandur на 12.05.2019 в 08:56:08 #17 За Българския национален отбор по футбол играчи на ЦСКА са вкарали 364 гола = Пълни глупости!
1
на 12.05.2019 в 05:31:47 #6Само за една дузпа Кабаков няюа да си вземе парите от гнома ли? То беше нечовешко подпиране на оранжевите, до степен, че падаха сами, явно така ги бяха посъветяали ловешките стратези. А дузпата за Лудогорец беше 100%, но явно Кабаков се е разбрал с гнома , дузпа против Микре само , ако има смъртен случай. Жалка история
SS LEVSKI
на 12.05.2019 в 04:16:08 #5Стойкас ти си луд брато.Жив и здрав и дълги години още в Литекс ти пожелавам.
Тунчо
на 12.05.2019 в 03:22:43 #4"...не успявате и НЯМА да успеете поне още 3 пъти X 3 години!" ================================================= Защо да не успяват бе?Ако питаш мен.гнома и гъзолизците му прекрасно се справят със задачата да резилят и маскарят всичко постигнато от автентичния ЦСКА.Още от самото зачатие на оранжавия проект, те са направо виртуози в опустошаването на славната история на най реномирания ни тим.Самия факт,че диви африкански маймуни (като патладжана с дузпата) са звезди на микренския тим доказва моята теза.
58eng
на 12.05.2019 в 02:03:45 #3Стойчо,ти си пълен боклук-да бяхте си вкарали дузпата,мисир!
Gignac96
на 11.05.2019 в 23:56:28 #2Дaдохa ви бе, куршум бей, cъc 6 минути зaкъcнение.
grozdanov78
на 11.05.2019 в 21:57:15 #1Защо журналистите не го попитаха за ситуацията при която за Лудогорец не дадоха дузпа, която беше най-дузпа от трите ситуации.