ЦСКА има нужда от една точка, за да си гарантира за четвърта поредна година второто място в българския футболен шампионат.
Домакинството на Берое от 31 кръг на efbet Лига изглежда относително лесно, но точно заралии играят най-стойностен футбол след рестарта на сезона.
Момчетата на Димитър Димитров дори могат да финишират на четвърта позиция, но за целта е необходимо първо те да спечелят на "Българска армия", Славия да загуби от Лудогорец и Левски да не допусне поражение от Локомотив (Пловдив).
За тяхно съжаление головата им машина Мартин Камбуров няма да вземе участие в срещата заради наказание. Александър Цветков ще пропусне днешния мач по същата причина.
Все пак прогнозата е, че Стамен Белчев няма да допусне грешна стъпка на тима си.
Отпушването на Али Соу е гаранция за това. Гамбиецът пропусна решителната дузпа на финала за Купата на България срещу Локомотив (Пловдив).
Източник: LAP.bg
След това нападателят се реваншира, макар и само частично, отбелязвайки победното попадение в шампионатния мач срещу същия съперник.
Представители на два клуба - европейски и азиатски - ще наблюдават Соу в мача.

USD
CHF
GBP
УмеренЦСКА
на 12.07.2020 в 18:24:07 #26До Джеки и Глигана (плюс "батето" Кольо). Уважаеми колеги форумци, моля, не се опитвайте да дразните ветераните на нашия форум като наша умерена скромност. Всичко сме преживели!
УмеренЦСКА
на 12.07.2020 в 18:14:48 #25Г-да Беройци, време е да се ориентирате към Вашите проблеми, оставете цесекарите да се оправят със с проблемите на СВОЯ си любим клуб, който Вас изобщо не ви засягат! Припкайте в другата страница, там Левски поведе вече...
CHUKCHA
на 12.07.2020 в 18:11:12 #24Джак, добрата новина е, че новите сезони започват много скоро.
Total ML
на 12.07.2020 в 18:06:52 #23По случай РД на Пенев можи повече от три !!! Дано! Само ЦСКА!!!
CHUKCHA
на 12.07.2020 в 18:04:25 #22Джабър, очаквай неочакваното!
Total ML
на 12.07.2020 в 18:01:28 #21Само ЦСКА!!! Една класика срещу Боре и това е - да замлъкнат профани като Венци Многознайкото/ дето коментира всичко и всички, само при Славия като има нещо спорно и е в негова полза е доволен/!
Завинаги ЦСКА!!
CHUKCHA
на 12.07.2020 в 17:54:01 #20Коле, заеби! Нито ние, нито вие сме за пустата Европа. Дано поне стане добър и завързан мач. За нашите стандарти де. И нека по - малко слабия победи! Важното е ние да си се накъркаме на фона на извънземния мач, който ни предстои.
CHUKCHA
на 12.07.2020 в 17:47:26 #19Джак, благодаря! Има резолюция.
УмеренЦСКА
на 12.07.2020 в 17:46:44 #18На вниманието на г-дата Беройци. Топспорт услужливо им разяснява какво може да стане: "Момчетата на Димитър Димитров дори могат да финишират на четвърта позиция, но за целта е необходимо първо те да спечелят на "Българска армия", Славия да загуби от Лудогорец и Левски да не допусне поражение от Локомотив (Пловдив)." Така е, "момчета на Херо"... Славия сигурно ще загуби от Лудогорец, значи надеждите за четвъртото място на Берое преминават и през резултата на Герена! Моля за извинение, ама Вашето място е и там...
CHUKCHA
на 12.07.2020 в 17:39:54 #17Тунчо, гледай си кръвното и бабичката пич! Не ме занимавай с полюциите си. Кажи едно наздраве, че да те разбера.
УмеренЦСКА
на 12.07.2020 в 17:38:49 #16Ало-о-о! Верни Беройци, как можете да предполагате, че Вашият отбор щял бил да "полегне" на ЦСКА? Не очаквате ли мъжка битка за едната Ви чест? Още повече, че ГГ не е склонен да гощава феновете (даже и своите) с казан чорба, да не говорим за противниковите! Вие в какъв свят живеете, скромно да Ви попитам?
11_best
на 12.07.2020 в 17:36:11 #15Пинто трябваше да почне титуляр. Последен мач с червената фанелка, а и Вальо се мъчи на тая позиция. Вярно, без публика е смотано, ама все пак трябваше да го уважат от ръководството и треньорския щаб.
Тунчо
на 12.07.2020 в 17:34:31 #14CHUKCHA на 12.07.2020 в 20:24:45 #17 Майната и на Ефбем ти лигата, мен друго ме дразни. Защо винаги ЦСКА и Левски са по платените канали, а Немахорец поради небивалия зрителски интерес е все по Нова спорт. Питон за гелосаната мастия! С мутрата в една килия да ги сложат!!! Ай наздраве! ============================================================================ Пич,бъди рахат.Това не е времето от "В" група когато с хиляди гледаха отбора.На този етап на гнома му останаха десетина дебила,плюс наркоманите.Повечето от тази пасмина са с лява резба.Сеге като пуснете изцяло негърската формация и ще се изравните по бройка с ряз*анградските фенове.Този национален бардак на под-екваториална Африка да се изринва от армията на часа.
CHUKCHA
на 12.07.2020 в 17:34:28 #13Улаев, кво им се връзваш на тролове и ботове?
Игнор майна, да си говорят сами.
УмеренЦСКА
на 12.07.2020 в 17:32:44 #12Отбелязвам, че страницата за мача на Левски е на първо място... Колко ли коментара ще събере за съдбоносния мач на Левски с Локо Пд?
CHUKCHA
на 12.07.2020 в 17:30:15 #11Джак, в статията за Къпинков имаш питане.
code
на 12.07.2020 в 17:28:42 #10Тунчо: Как само се стопи групата на припсовете във форума.Навремето тук вреше и кипеше,а сега останах 3-4 дебила ---------- То по логиката на тази дърта чутура и групата на феновете на левски във форума се е стопила. Към момента под статията за техния мач с Локо пловдив има един(1)коментар. На хората им е само за футбол в момент като този. За троловете обаче е златна мина.
CHUKCHA
на 12.07.2020 в 17:24:45 #9Майната и на Ефбем ти лигата, мен друго ме дразни. Защо винаги ЦСКА и Левски са по платените канали, а Немахорец поради небивалия зрителски интерес е все по Нова спорт. Питон за гелосаната мастия! С мутрата в една килия да ги сложат!!! Ай наздраве!
Тунчо
на 12.07.2020 в 17:16:06 #8Как само се стопи групата на припсовете във форума.Навремето тук вреше и кипеше,а сега останах 3-4 дебила.
УмеренЦСКА
на 12.07.2020 в 17:10:44 #7"За неосведомените само да припомня че след очаквано полегване, цела Стара Загора едем и пием три денас безплатно, за сметка на щастлиф и много щедър Грегорий!" --------- Тъй ли, Ве? Резервни позиции си подготвяте, Вие, о, най- честните фенове в случай, че Вашите паднат?