ЦСКА завърши 0:0 с украинския Кривбас във втория си приятелски мач от летния лагер в Словения. Столичният гранд пропусна два пъти от дузпа, а Фьодор Лапоухов отрази и удар на съперника от бялата точка. Мачът бе белязан и от трите греди, които "армейците" удариха.
Първата контрола на "червените" бе 1:1 срещу северномакедонския първенец Шкендия.
През първото полувреме Йоанис Питас стреля в напречния стълб от 11-е метра, след което добави във вратата на украинците, но голът му закономерно бе отменен. След почивката Йоан Борносузов шутира не особено силно и стражът на съперника отрази шута му от дузпата.
Душан Керкез използва титулярите си през първите 45 минути, а след това даде шанс и на останалите, което уби темпото на мача.
ТОПСПОРТ проследи срещата на живо:

USD
CHF
GBP
oliver83
на 28.06.2025 в 18:12:31 #4Ставаме по слаби със всеки мач .Одбора е пълен с боклуци който и треньор да дойде с тези не става.И Лудогорец и Левски и Черно море че и Арда ще го прегазят този одбор.Те имаха повече чисти положения от нас.Ти да няма един да вкара от две дузпи за какво да говорим ,тази година и до пето място няма да стигнем.Керкез бил доволен да се смееш ли да плачеш ли.
EVENK
на 28.06.2025 в 18:12:05 #3Всички не могат да са като Ямал, ама средноевропейските отбори са пълни с 18 - 21 годишни момчета. Повечето от тях правят сериозни заявки за бъдещето си. Тук времето е спряло! Няма държава - няма спорт. Тук - таме имаме проблясъци въпреки статуквото, ама си е капка вода в Атакама, и друго няма как да е. Жалко, много жалко, но това е положението Минке, както е казал поета.
УмеренЦСКА
на 28.06.2025 в 18:12:05 #2"Душан Керкез използва титулярите си през първите 45 минути, а след това даде шанс и на останалите, което уби темпото на мача." Нормално е, във всички контроли, в които треньорът предприема масови смени през второто полувреме контролата се превръща в тренировка. Пък и горещината си казва своето. Но в стартовия състав проличаха само няколко "титуляра", които всеки си ги знае. Бусато и Лапоухов, няма съмнение, че тия двамата вратари ще си съперничат (ако някой не се контузи) и така трябва. Поне вратарският пост на ЦСКА за сега изглежда добре. За другите постове още е рано да се правят генерални изводи, но се вижда, че треньорът ще разчита на Илиян Илиев- младши. Дано да оправдае доверието. В защитата, очевидно, и на Купър и Турицов (много спорни играчи, със слухове за "бягство") ще се разчита. За Питас няма какво да се съмняваме. ...Викам да бъдем реалисти и да очакваме в предстоящите мачове в шампионата от целия наличен състав Керкез да не допусне да стане това, което стана миналата есен! Имам предвид серия от загуби срещу не съвсем "елитни" противници, които изпратиха ЦСКА в дъното. Мисията не е невъзможна...
Ataspor
на 28.06.2025 в 18:09:25 #1Никаква идея нямам що трошат пари да се разхождат насам, натам за подготовки
Тия мачлета спокойно може да си ги правят в Банско или Правец, че даже и публика ще се събира. А и без това повечето от изкаралите подготовката, ще играят във втория отбор. А другите и на луната да ги закараш да се подготвят, все тая. Те толкова си могат